Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଉପରେ କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଫାଇନ ଲଗାଇଲେ ରିଜର୍ଭ ବ୍ୟାଙ୍କ, ସବୁଠୁ ବଡ ବ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଋଣ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଶ୍ରେୟସ ଆୟରଙ୍କ ଉପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ନଜର, ରାହୁଲ ଓ ଧାଓ୍ୱନ ବି ବଦଳାଇବେ ଟିମ୍ !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୬କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୬୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୪୯୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜରୁରୀକାଳିନ ପରିସ୍ଥିତି ଘୋଷଣା କଲେ ଗଭର୍ଣ୍ଣର : କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବଢିବା ପରେ କଟକଣା କଡାକଡି
  • ||
  • ୧୮ କେଜିର ବଜ୍ରକାପ୍ତା ଉଦ୍ଧାର, ଡିଲ୍ ବେଳେ ଧରିଲା ବନ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୬୫ ମୃତ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଉପକୂଳରେ ମାଡ ହେବ ବାତ୍ୟା ! ଡିସେମ୍ବର ୩ରୁ ୬ ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା
  • ||

କେବେ ବ୍ୟାକଗ୍ରାଉଣ୍ଡ୍ ଡ୍ୟାନ୍ସର୍ ଥିଲେ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ୍: ଆଜି ସେ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ମାଲିକ,ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ନେଉଛନ୍ତି ଏତେ ପାରିଶ୍ରମିକ

19/06/2021 at 8:11 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୯/୦୬: ଜୁନ୍ ୧୯, ୧୯୮୫ ରେ ମୁମ୍ବାଇରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ତାଙ୍କର ୩୬ ତମ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି। କାଜଲ ବଲିଉଡରେ ଅନେକ ଭଲ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଥିଲେ ତଥାପି ସେ ସେଥିରେ ଯୋଗ୍ୟ ସ୍ଥାନ ପାଇଲେ ନାହିଁ । ଏଥି ସହିତ, ‘ସିଙ୍ଗହମ୍’ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାଉଥ୍ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ବହୁତ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି । ସେ ତାମିଲ, ତେଲୁଗୁ ଏବଂ ମାଲାୟାଲମ୍ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରି ସଫଳତାର ଏକ ନୂଆ କାହାଣୀ ଲେଖିଛନ୍ତି । ଯଦିଓ ସେ ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମରେ କିଛି ବିଶେଷ କରିପାରିନାହାଁନ୍ତି, ତଥାପି କାଜଲ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ପ୍ରତିଦିନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ତାଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା।

Kajal gets a Whopping paycheck for new ad

ମୁମ୍ବାଇରେ ପାଳିତ ହୋଇଥିବା କାଜଲ ଅଗ୍ରୱାଲ ମଡେଲିଂ କରି ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ କ୍ୟାମେରାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ଫିଲ୍ମରେ ବ୍ୟାକ୍ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ୍ ଡ୍ୟାନ୍ସର୍ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ । ଏବେ କାଜଲ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ୧ କୋଟିରୁ କମ୍ ଟଙ୍କା ଆଦାୟ କରୁନାହାଁନ୍ତି। କାଜଲ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନ ବିତାଇବାକୁ ଭଲ ପଆନ୍ତି। ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ରେଞ୍ଜ ରୋଭର, ବିଏମଡବ୍ଲୁ ଏବଂ ଅଡି ଭଳି କାରର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି। କାଜଲଙ୍କ କେବଳ ମୁମ୍ବାଇରେ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଘର ନୁହିଁ, ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ମଧ୍ୟ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଘର ଅଛି।

ଗତ ବର୍ଷ କରୋନା ଅବଧିରେ ବିଜନେସମ୍ୟାନ୍ ଗୌତମ କିଚଲୁଙ୍କୁ ବିବାହ କରି କାଜଲ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରି ଦେଇଥିଲେ। କାଜଲ ଏବଂ ଗୌତମଙ୍କ ବିବାହ ଫଟୋ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। କାଜଲଙ୍କ ବିବାହ ପରେ ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିୟର ଅଶାନ୍ତ ହୋଇଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କର ଫି କମ୍ କରିବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। କାରଣ ଯେକୌଣସି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସେ ମନୋରଞ୍ଜନ ଶିଳ୍ପରେ ନିଜକୁ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ।

Kajal Aggarwal: Let's Break Patriarchy, High Time? - DTNext.in

୨୦୦୪ ରେ କାଜଲ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ‘କ୍ୟୁଁ ହୋ ଗୟା ନା’ ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ, ‘ମୁମ୍ବାଇ ସାଗା’ ଏବଂ ‘ସିଙ୍ଘମ୍’ ଭଳି ମହାନ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଥିଲେ । ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ସେ ବଲିଉଡରେ ସ୍ଥାନ ପାଇବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିଲେ ନାହିଁ । ବର୍ତ୍ତମାନ କାଜଲ ଚିରଞ୍ଜୀବୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଆଚାର୍ଯ୍ୟା’ରେ ନଜର ଆସିବେ ଏବଂ ନାଗାର୍ଜୁନଙ୍କ ସହ ସେ ‘ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ୨’ର ସୁଟିଂ କରୁଛନ୍ତି।

   Related Posts