Wednesday, June 26, 2019

News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

କେବେ କରିନାହାନ୍ତି ତିନି ଖାନ୍‌ଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ, ମାତ୍ର ବଲିଉଡ୍‌ର ରାଣୀ ହୋଇ ରହିଛନ୍ତି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ

ମୁମ୍ବାଇ ୧୧|୧୨: ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରଣାଓ୍ବତ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ମଣିକର୍ଣ୍ଣିକା’କୁ ନେଇ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି । ଏହାସହ କଙ୍ଗନା ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ମଣିକର୍ଣ୍ଣିକା’ର ପ୍ରମୋଶନରେ ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା କଙ୍ଗନା ରଣାଓ୍ବତଙ୍କ ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିୟର ସମ୍ବନ୍ଧରେ କିଛି କଥା ।

ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଙ୍ଗନା ବଲିଉଡ୍‌ର ଚର୍ଚ୍ଚିତ ତିନି ଖାନ୍ ଶାହରୁଖ, ସଲମାନ ଏବଂ ଅମିରଙ୍କ ସହ କୌଣସି ବି ଫିଲ୍ମରେ ଥରେ ହେଲେ ବି ଅଭିନୟ କରିନାହାନ୍ତି । ମାତ୍ର ବଲିଉଡ୍‌ରେ ସେ ରାଣୀ ହୋଇ ରହିଛନ୍ତି । ବଲିଉଡ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଏହି ତିନିଖାନ୍‌ଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ସଫଳ ହୋଇଥାନ୍ତି ବୋଲି କୁହାଯାଏ । ମାତ୍ର ଏ କଥାକୁ ଭୁଲ୍ ପ୍ରମାଣିତ କରିଛନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରଣାଓ୍ବତ । କଙ୍ଗନା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତିନି ଖାନ୍‌ଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ କରିନାହାନ୍ତି । ସେ ନିଜ ପରିଶ୍ରମ ବଳରେ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ନିଜର ସ୍ଥାନ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି । କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ଲୋକମାନେ ବଲିଉଡ୍‌ର ରାଣୀ ବୋଲି କହିଥାନ୍ତି । କାରଣ ସେ ବହୁତ ଧର୍ଯ୍ୟଶୀଳ । ବଲିଉଡ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ହେଉଥିବା ଖରାପ କାମକୁ ନେଇ ସେ କେତେଥର ନିଜ ସ୍ବର ଉଠାଇସାରିଲେଣି । ସେ ବଡ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଲଢେଇ କରିଦିଅନ୍ତି ।

କଙ୍ଗନା ନିଜର ଫିଲ୍ମ ‘ମଣିକର୍ଣ୍ଣିକା’ ପାଇଁ ପ୍ରାୟ ୧୫କୋଟି ଟଙ୍କା ଫିସ୍ ନେଇଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମ ‘ମଣିକର୍ଣ୍ଣିକା’ ୨୫ଜାନୁଆରୀ ୨୦୧୯ରେ ରିଲିଜ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ କଙ୍ଗନା ରଣାଓ୍ବତଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ଶାଢୀ ପିନ୍ଧିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏମିତି ମଧ୍ୟ ଆଗରୁ କଙ୍ଗନା କେତେଥର ନିଜର ଶାଢୀ ଲୁକ୍ ଏବଂ ଡ୍ରେସିଂ ସେନ୍ସକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି ।

966 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର