Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନକଲି ଔଷଧ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରିବ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ୍, ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ନା ସ୍ପା ? ଖଟରେ ଆରାମରେ ଶୋଇଛନ୍ତି ପୋଲିସ ବାବୁ, କଏଦୀ କରୁଛନ୍ତି ମସାଜ୍
  • ||

କାଦର ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଆଜିର ବଳିଉଡ ସୁପର ଷ୍ଟାର, ଜାଣିଲେ ହେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

27/12/2018 at 5:24 PM

କାଦର ଖାନ ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ଲୋକଙ୍କୁ ମନ୍ତ୍ରମୁଗ୍ଧ କରୁଥିଲା । ସେ ଏକାଧାରରେ ଅଭିନେତା, ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏବଂ ସଂଳାପ ଲେଖକ ଥିଲେ ।  ସେ ଖୁବ ଅନୁଭବୀ କଳାକାର ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ମନକିଣା ଅଭିନୟ ଲୋକଙ୍କୁ ହସାଏ, କନ୍ଦାଏ, ରଗାଏ। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପୁଅ ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡରେ କାମ କରନ୍ତି ଯାହା ଅନେକ ଲୋକ ଜାଣିନଥିବେ।

କାଦର ଖାନଙ୍କ ପୁଅଙ୍କ ନାଁ ସରଫରାଜ ଖାନ। ପାଠପଢା ସରିଲା ପରେ ସରଫରାଜ ଅଭିନୟ ଓ ଫିଲ୍ମ ଜଗତରେ ପାଦ ରଖିବାକୁ ଚାହିଁଲେ। କିନ୍ତୁ  କାଦର ଖାନ ଏହା ଚାହୁଁନଥିଲେ। ଅଭିନୟକୁ ପୁ୍ଅ କ୍ୟାରିଅର କରିବା ବିଷୟରେ ଶୁଣି କାଦର ଖାନ ରାଗିଥିଲେ ଓ ତୁରନ୍ତ ମନା କରିଥିଲେ। କାଦର ଖାନ ଚାହୁଁଲଥିଲେ ତାଙ୍କ ପୁଅମାନେ କୌଣସି କଷ୍ଟର ସାମ୍ନା ନକରନ୍ତୁ। ସେ ତାଙ୍କ ପୁଅମାନଙ୍କୁ ଅଭିନୟ ଜଗତରୁ ଦୁରେଇ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ।

ବାପାଙ୍କ କଥା ଅମାନିଆ ହୋଇ ସେ ନିଜକୁ ପ୍ରମାଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। କାଦର ଖାନଙ୍କ ବାରବାଂର ମନା ସତ୍ୱେ ସେ ନିଜ ପରିଶ୍ରମରେ କିଛି ଫିଲ୍ମରେ କାମ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ୨ଟି ସୁପରହିଟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତେରେ ନାମ ଓ ୱାନଟେଡରେ ସଲମାନଙ୍କ ବନ୍ଧୁର ଭୂମିକା ନିର୍ବାହ କରିଥିଲେ। ଏହା ଛଡା ସେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ପାର୍ଶ୍ୱ ଓ ମୁଖ୍ୟ ପାର୍ଶ୍ୱ ଅଭିନେତା ଭାବରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।      

   Related Posts