Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ (IPL)ରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଆଉ ୨ଟି ନୂଆ ଟିମ । ୨ ଟିମ ଅହମ୍ମଦାବାଦ ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଆସନ୍ତାବର୍ଷ ହେବାକୁ ଥିବା ଆଇପିଏଲରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ।
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୩୬୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୧୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ସତ ହେଲା ଧୋନୀଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ, ୫ ବର୍ଷ ତଳେ କହିଥିଲେ- ଦିନେ ଏମିତି ହେବ…
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୨୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପଡୋଶୀ ଘରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ୨ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ରକ୍ତାକ୍ତ ସଙ୍ଘର୍ଷ : ୮ ଗୁରୁତର, ବୁଲିଲା ଟାଙ୍ଗିଆ ଓ କଟୁରୀ
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାର : ଧବଳେଶ୍ୱର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା, ମନ୍ଦିର ଖାଁ ଖାଁ
  • ||
  • ୫ ଦିନ ଯାଏଁ ଖସିବନି ପାରଦ, ୨୮ରୁ କାଁ ଭାଁ ବର୍ଷା
  • ||

ପୋଲିସକୁ କଟୁରୀରେ ଆକ୍ରମଣ କଲା ଅମାନିଆ କଦଳୀ ବେପାରୀ, କହିଲା -‘ମୋ ଆଗରେ ଚଳିବନି ପୋଲିସଗିରି’

10/05/2021 at 11:12 AM

ବଳଙ୍ଗା ୧୦/୦୫ : ଦେଖ୍‌ ମୋ ଆଗରେ ପୋଲିସ ଗିରି ଚଳିବନି । ଭଲରେ କହୁଛି ଛାଡିଦେ ମତେ । ତୁ ଯେଉଁ ଥାନାକୁ ଯିବୁ ସେଠିକି ଯାଇ ତୋ କଥା ବୁଝିବାର ଦମ ମୋ ପାଖରେ ଅଛି । ଏହା କାଣସି ଯାତ୍ରା ପାର୍ଟିର କିମ୍ବା ସିନେମାର ଖଳନାୟକର ସଂଳାପ ଭଳି ଲାଗୁଥିଲାବେଳେ ବାସ୍ତବରେ ଜଣେ ଉନ୍ମତ ଯୁବକକୁ ପୁଲିସ କାବୁ କରିବାବେଳେ ଯୁବକର ପୁଲିସ ପ୍ରତି ଥିଲା ଧମକପୂର୍ଣ୍ଣ ଚେତାବନୀ । ପରେ ଯୁବକ ଜଣକ ପାଖରେ ରଖିଥିବା ଏକ କଟୁରୀ ସାହାଯ୍ୟରେ ପୁଲିସ କର୍ମୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଛାଇ ନଥିଲା । ବହୁ କଷ୍ଟରେ ଯୁବକକୁ ଆୟତ କରିବା ପରେ ତା ନାମରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇ କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଛି ବଳଙ୍ଗା ପୁଲିସ ।

ସୂଚନା ମୁତାବିକ, ଗତକାଲି ସକାଳୁ ବଳଙ୍ଗା ବଜାରରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ସଟ୍‌ଡାଉନରେ କଦଳି ବିକିବାକୁ ଆସିଥିବା ନିକଟସ୍ଥ ତୋଟାସାହିର ଅଜୟ ପ୍ରଧାନ (୩୬) ଆସିଥିଲେ । ମୁହଁରେ ମାସ୍କ ନପିନ୍ଧି ବଜାରକୁ ଆସିଥିବାବେଳେ ସପ୍ତାହାନ୍ତ ସଟ୍‌ଡାଉନ ପାଇଁ ବଳଙ୍ଗା ବଜାରରେ ପୁଲିସ୍‌ ମାସ୍କ ଚେକିଂ କରୁଥିଲା । ଥାନାର ଜନୈକ କର୍ମଚାରୀ ରମାକାନ୍ତ ସାବତ ଅଜୟଙ୍କୁ ଅଟକାଇ ବଜାର ବନ୍ଦ ଥିବାବେଳେ କାହିଁକି ଆସିଛ ଏବଂ ମାସ୍କ କାହିଁକି ପିନ୍ଧିନାହଁ ବୋଲି ପଚାରିଥିଲେ । ତେବେ ଅଜୟ ହଠାତ କାହିଁକି ମତେ ଅଟକାଇଲୁ କହି ସାଇକେଲ ଆଗରେ ଟାଙ୍ଗିଥିବା ଏକ ବ୍ୟାଗରୁ କଟୁରୀ ବାହାର କରି ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ ।

ସୌଭାଗ୍ୟ ବଶତଃ କଟୁରିର ପଛ ପଟ ସାବତଙ୍କ ବାମ ହାତରେ ଲାଗିଥିଲା । ଫଳରେ ସେ ସାମାନ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ । ପରେ ପାଖରେ ଥିବା ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପୁଲିସ କର୍ମଚାରୀ ଅଜୟକୁ କାବୁ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବା ପରେ ଖବର ପୁଲିସ ଭ୍ୟାନ ଆସି ଅଜୟକୁ ଥାନାକୁ ନେଇଥିଲା । ବଳଙ୍ଗା ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇ ଅଜୟକୁ କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts