Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ‘ନୋ କ୍ଲାସ୍ ନୋ ଫି’ ଦାବିରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି :ପଡିଆ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ମେଡିକାଲ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଜମିବାଡି ବିବାଦରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ! ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଆଗରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଟେଣ୍ଟ ହାଉସ୍ ଗୋଦାମରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୫୦ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ପୋଡି ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||
  • କଟକ : ଘରୋଇ ସ୍କୁଲ ଫି’ କମାଇବା ମାମଲା : ଫି’ କେତେ କମିବ ସତ୍ୟପାଠ ଦେବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||

ସ୍ବର୍ଗତ କାଦର ଖାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଥିଲେ ଖୁବ୍‌ ସୁନ୍ଦର, ପତ୍ନୀ ଓ ପରିବାର ପାଇଁ କେତେ କୋଟିର ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡିଯାଇଛନ୍ତି ଜାଣିଲେ ହେବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

5/01/2019 at 4:30 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୫|୧: ୨୦୧୮ ମସିହା ଡିସେମ୍ବର ୩୧ ତାରିଖ ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା କାଦର ଖାନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ତାଙ୍କ ବଳିଷ୍ଠ ଅଭିନୟ ସବୁବେଳ ପାଇଁ ସ୍ମୃତି ହୋଇ ରହିଲା। କାଦର ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡରେ ଚର୍ଚ୍ଚିତ। କିନ୍ତୁ କାଦର ଖାନଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଅନେକ ଲୋକ ଜାଣିନଥିବେ। ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଦେଖିବାକୁ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର । ଆହୁରି ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ହେଲା ସେ ଛଡି ଯାଇଛନ୍ତି କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ।

କାଦର ଖାନଙ୍କ ଜନ୍ମ ୧୯୩୭ ମସିହା ୨୨ ଅକ୍ଟବରରେ ହୋଇଥିଲା। ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ଅଫଗାନିସ୍ଥାନରେ ହୋଇଥିଲା। ବଲିଉଡରେ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ କମେଡି ଓ ଭିଲେନ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ସେ ଖୁବ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଲାଭ କରିଥିଲେ। ୧୯୭୩ ମସିହାରେ ଦାଗ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ କାଦର ଖାନ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ୧୯୭୩ ମସିହାରୁ ୨୦୧୮ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ୩୦୦ରୁ ଅଧିକ ସିନେମାରେ କାମ କରିଥିଲେ। ସେଥି ମଧ୍ୟରୁ କାଦର ଖାନଙ୍କର ଅନେକ ଭୂମିକା ଓ ଡାଇଲଗ ସୁପରହିଟ ହୋଇଛି। ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅଜରା ଖାନ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର। ସେ କାଦର ଖାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ଏବଂ ଖୁବ ଭଲ ଭାବରେ ତାଙ୍କର ଯତ୍ନ ନେଉଥିଲେ। କାଦର ଖାନ ଓ ଅଜରା ଖାନଙ୍କର ପୁଅ ସରଫରାଜ ଖାନ ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡରେ କାମ କରନ୍ତି। କାଦର ଖାନ ନିଜ ପରିଶ୍ରମରେ ୬୮ କୋଟି ଟଙ୍କା ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ କରିଛନ୍ତି ଯାହା ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ପୁଅଙ୍କ କାମରେ ଆସିବ।        

   Related Posts