Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • JEE ମେନ୍ ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶିତ
  • ||
  • ଦେଶର ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ଜାତୀୟ ଭୂତାଣୁ ବିଜ୍ଞାନ ସଂସ୍ଥାନ, ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ବଦଳିଲେ ପୋଲିସ କମିଶନର, ସୁଧାଂଶୁଙ୍କ ଜାଗା ନେଲେ ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ : SCBରେ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଖସିପଡିଲା ଫ୍ୟାନ୍, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ମା’ମାନେ ଆଜନ୍ମ ନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗଠନ ହେଲା ୯ଜଣିଆ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ, ଆୟତ୍ତ କରିବେ ନିଆଁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରକ୍ତ ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ ! ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମେଡିକାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଗଲେ ଠିକଣା ରଖିବ ବନ ବିଭାଗ, ନିଆଁ ଲଗାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୫ହଜାର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ବାଲି ଗଦାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||

କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ଶୋ’ରେ କ୍ରିକେଟ ଖେଳାଳି ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏବଂ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ୍ କହିଲେ ସେକ୍ସ ଲାଇଫ କଥା, ଜାଣନ୍ତୁ କଣ

8/01/2019 at 1:37 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୮/୧: ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ ଜିତି ମହାନ୍ ଉପଲବ୍ଧି ହାସିଲ କରିଛି। ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ବରେ ଟିମ୍ ଇତିହାସ ରଚିଛି। ଅନ୍ୟ ପଟେ କେତେକ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି ମିଡିଆର ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏବଂ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ୍ ଆଜିକାଲି ଏକ ଟିଭି ଶୋ ଯୋଗୁଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି।

କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ଚ୍ୟାଟ୍ ଶୋରେ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ୍ ଏବଂ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଆସିଥିଲେ। ସେମାନେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ଅନେକ ଗୁମର ଖୋଲିଥିଲେ ଏବଂ ଗୁପ୍ତକଥା କହିବାରେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସର୍ତ୍ତ ଲାଗିଥିଲା। ଏହି ୨ଜଣ ଖେଳାଳୀ ଆଲୋଚନାରେ ଏତେ ମସଗୁଲ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଯେ ସେକ୍ସ ଲାଇଫ କଥା ମଧ୍ୟ କହିଦେଇଥିଲେ।

କରଣ ଜୋହର କେଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁଠୁ ଲଜ୍ଜାକର ମୁହୂର୍ତ୍ତ କେଉଁଟା ଥିଲା? ଏଥିରେ ରାହୁଲ୍ ଦ୍ବିଧା କରି କହିଥିଲେ ଯେ ଥରେ ତାଙ୍କ ମାଆଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ରୁମରୁ କଣ୍ଡୋମ୍ ମିଳିଥିଲା। ଏହା ଦେଖି ତାଙ୍କ ମାଆ ଅତ୍ୟନ୍ତ ରାଗିଯାଇଥିଲେ। ରାହୁଲଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଲାଜ ଲାଗିଥିଲା।

ମାଆ ଏହି କଥା ବାପାଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ ଏବଂ ରାହୁଲଙ୍କୁ ଗାଳି କରିବାକୁ କହିଥିଲେ। ବାପା ବହୁତ ଗାଳି କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ପରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ କାରଣ ସେ ସୁରକ୍ଷିତ ଯୈାନ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରୁଛନ୍ତି।

କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ହାର୍ଦ୍ଦିକ ମଧ୍ୟ ଜୋଶରେ ଆସିଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ବଖାଣିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ସେ ତାଙ୍କ ବାପା ମାଆଙ୍କୁ କହିଦିଅନ୍ତି ଯେ ଆଜି ସେ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରି ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି କଥା ଶୁଣି କରଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ବିଶ୍ବାସ ହୋଇନଥିଲା ଯେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ତାଙ୍କ ବାପା ମାଆଙ୍କ ସହ ଏତେ ନିକଟତର ବୋଲି।

ହାର୍ଦ୍ଦିକ ନିଜ ପାଠପଢ଼ା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପଢ଼ିଛନ୍ତି। କାରଣ ସେ ପାଠକୁ ଏତେ ଗୁରୁତ୍ବ ଦେଇନଥିଲେ।

ଏହିପରି ଅନେକ କଥା ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଏବଂ କେଏଲ୍ ରାହୁଲ୍ କରଣଙ୍କୁ ସେୟାର କରିଥିଲେ।    

   Related Posts