Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚମକିଲେ ଆୟର-ତ୍ରିପାଠୀ, ଏମଆଇକୁ ୭ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ମାତ୍‌ ଦେଲା କେକେଆର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜଳଦ କୁମାର ତ୍ରିପାଠୀ ହେଲେ ମୁଖ୍ୟ ସୂଚନା କମିଶନର, ନିଯୁକ୍ତିକୁ ଅନୁମୋଦନ କଲେ ରାଜ୍ୟପାଳ
  • ||
  • ମୋରଡା : ବନ୍ୟା ପ୍ରଭାବିତ ଗାଁ ବୁଲିଲେ ବିଧାୟକ ପ୍ରଣବ ପ୍ରକାଶ ଦାସ, ମୃତକଙ୍କ ପରିବାରକୁ ପ୍ରଦାନ କଲେ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ନକଲି ମାଓବାଦୀ ଗିରଫ, କମ୍ପାନୀର ସାଇଟ୍ ଇନଚାର୍ଜଙ୍କୁ ମାଗୁଥିଲା ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ବିଦ୍ୟୁତ ଆଘାତ ଲାଗି ଚାଲିଗଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମୋଟୁ ଥାନା IICଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ, କାର୍‌ରୁ ଜବତ ହୋଇଥିଲା ୨ ଲକ୍ଷ ୮୦ ହଜାର ଟଙ୍କା
  • ||
  • ପୁରୀ : ସରକାରୀ ଗାଡିରୁ ଧଳା ଜହର ଜବତ, ୪୦ଗ୍ରାମ୍ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ସହ ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : କର୍ଲାପାଟ ବକ୍ସାଇଟ୍ ଖଣିର ନିଲାମ ଉପରେ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ରହିତାଦେଶ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ବେଆଇନ ଭାବେ ବନ୍ଧୁକ ତିଆରି ଓ ବିକ୍ରି : ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ସମେତ ୫ ଗିରଫ, ୪ଟି ଦେଶୀ ବନ୍ଧୁକ ଜବତ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତାରେ ପଡିଛି ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||

କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ଶୋ’ରେ କ୍ରିକେଟ ଖେଳାଳି ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏବଂ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ୍ କହିଲେ ସେକ୍ସ ଲାଇଫ କଥା, ଜାଣନ୍ତୁ କଣ

8/01/2019 at 1:37 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୮/୧: ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ ଜିତି ମହାନ୍ ଉପଲବ୍ଧି ହାସିଲ କରିଛି। ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଅଧିନାୟକତ୍ବରେ ଟିମ୍ ଇତିହାସ ରଚିଛି। ଅନ୍ୟ ପଟେ କେତେକ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳି ମିଡିଆର ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏବଂ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ୍ ଆଜିକାଲି ଏକ ଟିଭି ଶୋ ଯୋଗୁଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି।

କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ଚ୍ୟାଟ୍ ଶୋରେ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ୍ ଏବଂ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଆସିଥିଲେ। ସେମାନେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ଅନେକ ଗୁମର ଖୋଲିଥିଲେ ଏବଂ ଗୁପ୍ତକଥା କହିବାରେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସର୍ତ୍ତ ଲାଗିଥିଲା। ଏହି ୨ଜଣ ଖେଳାଳୀ ଆଲୋଚନାରେ ଏତେ ମସଗୁଲ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଯେ ସେକ୍ସ ଲାଇଫ କଥା ମଧ୍ୟ କହିଦେଇଥିଲେ।

କରଣ ଜୋହର କେଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁଠୁ ଲଜ୍ଜାକର ମୁହୂର୍ତ୍ତ କେଉଁଟା ଥିଲା? ଏଥିରେ ରାହୁଲ୍ ଦ୍ବିଧା କରି କହିଥିଲେ ଯେ ଥରେ ତାଙ୍କ ମାଆଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ରୁମରୁ କଣ୍ଡୋମ୍ ମିଳିଥିଲା। ଏହା ଦେଖି ତାଙ୍କ ମାଆ ଅତ୍ୟନ୍ତ ରାଗିଯାଇଥିଲେ। ରାହୁଲଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଲାଜ ଲାଗିଥିଲା।

ମାଆ ଏହି କଥା ବାପାଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ ଏବଂ ରାହୁଲଙ୍କୁ ଗାଳି କରିବାକୁ କହିଥିଲେ। ବାପା ବହୁତ ଗାଳି କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ପରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ କାରଣ ସେ ସୁରକ୍ଷିତ ଯୈାନ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରୁଛନ୍ତି।

କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ହାର୍ଦ୍ଦିକ ମଧ୍ୟ ଜୋଶରେ ଆସିଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ବଖାଣିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ସେ ତାଙ୍କ ବାପା ମାଆଙ୍କୁ କହିଦିଅନ୍ତି ଯେ ଆଜି ସେ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରି ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି କଥା ଶୁଣି କରଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ବିଶ୍ବାସ ହୋଇନଥିଲା ଯେ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ତାଙ୍କ ବାପା ମାଆଙ୍କ ସହ ଏତେ ନିକଟତର ବୋଲି।

ହାର୍ଦ୍ଦିକ ନିଜ ପାଠପଢ଼ା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପଢ଼ିଛନ୍ତି। କାରଣ ସେ ପାଠକୁ ଏତେ ଗୁରୁତ୍ବ ଦେଇନଥିଲେ।

ଏହିପରି ଅନେକ କଥା ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଏବଂ କେଏଲ୍ ରାହୁଲ୍ କରଣଙ୍କୁ ସେୟାର କରିଥିଲେ।    

   Related Posts