Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦୁର୍ଲଭ ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶରେ ସଜେଇ ହେବେ ଶ୍ରୀଜିଉ, ଆରମ୍ଭ ହେଲା ପ୍ରସ୍ତୁତି
  • ||
  • କୋଇଲା ଖଣି ଆବଣ୍ଟନ ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲାରେ ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ଦିଲ୍ଲୀପ ରାୟଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଟି ତଳୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ସହ ବିସ୍ଫୋରକ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ରାଜନଗର : ଭୋଗ ଖାଇ ୧୫୦ ଅସୁସ୍ଥ, ୩୦ ଜଣଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର
  • ||
  • ପାରାଦୀପ : ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଡିଗଲା ମାଛଧରା ଟ୍ରଲର, ୫ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଉଦ୍ଧାର, ୪ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୪୮୦କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଟ୍ରେନ୍‌ରେ କଟି ବାପା-ଝିଅ-ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କାଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା ଟ୍ରକ, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||

ପୁଣି ଓଲଟିବ କି ଇତିହାସ ? ସିନ୍ଧିଆଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ପେଜ୍ରୁ‌ ବିଜେପି ଆଉଟ୍, ରିଆକ୍ସନ୍ ଦେଖି ରିଆକ୍ଟ କଲେ ଜ୍ୟୋତିରାଦିତ୍ୟ

6/06/2020 at 3:26 PM

ଭୋପାଳ, ୦୬|୦୬:  ଦେଶ ଏବେ କରୋନା ସଙ୍କଟ ମଧ୍ୟରେ ଗତି କରୁଛି । ଏହା ମଧ୍ୟରେ କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ରାଜନୀତି ପୁଣି ଥରେ ସରଗରମ ହୋଇଯାଇଛି । ପୁଣିଥରେ ରାଜ୍ୟରେ ବିଜେପିକୁ ଶାସନର ଡୋରି ଉପହାର ଭାବେ ପ୍ରଦାନ କରିଥିବା ଜ୍ୟୋତିରାଦିତ୍ୟ ସିନ୍ଧିଆଙ୍କୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି । ସେ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର୍ ପେଜରୁ ବିଜେପି ହଟାଇଦେଇଛନ୍ତି ।

ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଉ ଭୋପାଳରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ରାଜନୀତିରେ ହଲଚଲ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ଯେଉଁ ନେଚାଙ୍କୁ ନିଜେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଓ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହାଙ୍କ ସମେତ ବିଜେପି ଟିମ୍ ସ୍ୱାଗତ କରିଥିଲେ ଓ ଯେଉଁ ନେତା ବିଜେପିକୁ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ ସତ୍ତାର ଡୋରି ଉପହାର ସ୍ୱରୂପ ଦେଇଥିଲେ ସେ କାହିଁକି ନିଜ ପ୍ରୋଫାଇଲରୁ ବିଜେପିକୁ ଦୂରରେ ରଖିଛନ୍ତି । ଏହା ସିନ୍ଧିଆଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନା ଏହା ପଛରେ କିଛି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ରହିଛି ସେନେଇ କିଛି ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ । ସିନ୍ଧିଆ କଣ ପୁଣି କଂଗ୍ରେସ ଫେରିଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ବୋଲି ମଧ୍ୟ କେହିକେହି ଆଶଙ୍କା କରୁଛନ୍ତି ।

ଏହାପୂର୍ବରୁ ଯେତେବେଳେ ସିନ୍ଧିଆ କଂଗ୍ରେସ ଛାଡିଥିଲେ ସେହି ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ସେ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର୍ ପେଜରୁ କଂଗ୍ରେସ ହଟାଇ ଦେଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଥିଲା । ସମସ୍ତ ଚର୍ଚ୍ଚାର ଅନ୍ତ ଘଟାଇ ସେ ଦଳ ଛାଡି ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ । ଶିବରାଜ ସିଂ ଚୌହ୍ୱାନ ପୁଣି ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହୋଇପାରିଥିଲେ ।

ଏହି ଘଟଣା ପରେ ସିନ୍ଧିଆ ଶନିବାର ଏକ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ମିଛ ଖବର ସତଠାରୁ ଦ୍ରୁତ ବେଗରେ ଗତି କରେ । ତେବେ ଏପରି ବୁଲେଇ ବଙ୍କେଇ କହିବାର କାରଣ କଣ ତାହା ମଧ୍ୟ ଜଣାପଡୁନାହିଁ । ତେବେ ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା ଆଗକୁ ସିନ୍ଧିଆଙ୍କ ଆଭିମୁଖ୍ୟ କଣ ରହୁଛି । ସେ ବିଜେପିରେ ରହୁଛନ୍ତି ନା ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ ପୁଣି ରାଜନୈତିକ ହଟଚମଟ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି ।

   Related Posts