Sunday, September 15, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

କାଲଠୁ ଘୃତି ଯୋଗରେ ରହିବେ ବୃହସ୍ପତି, ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ହେବେ ଲାଭବାନ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ କାଲିଠାରୁ ବୃହସ୍ପତି ଘୃତି ଯୋଗରେ ରହିବେ। ଯାହାଫଳରେ କିଛି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଲାଭବାନ ହୋଇପାରନ୍ତି।ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ, ଶାନ୍ତି ଓ ସମୃଦ୍ଧି ଭରି ଯିବ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶିରେ ବୃହସ୍ପତି ଘୃତି ଯୋଗରେ ରହିବେ।

କର୍କଟ ଓ ସିଂହ ରାଶି- ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କାଲିଠାରୁ ଏହି ଦୁଇଟି ରାଶିରେ ବୃହସ୍ପତି ଘୃତିରେ ଯୋଗରେ ରହିବେ। ଏହି ଦୁଇଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳି ଯିବାର ଯଥେଷ୍ଟ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ନୂଆକରି କିଛି ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିବେ। କର୍କଟ ଓ ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ଅଚାନକ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିଛି। ପାରିବାରିକ ଓ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଗି ରହିଥିବା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ। ଏହା ସହ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ସୃଦୃଢ଼ ହେବ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ କୃପା ରହିବ।

ବିଛା ଓ ବୃଷ ରାଶି- କାଲିଠାରୁ ଏହି ରାଶିରେ ବୃହସ୍ପତି ଘୃତି ଯୋଗରେ ରହିବେ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଯାଇ ପାରେ। ବିଛା ଓ ବୃଷ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ନୂଆ ଯୋଜନା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ସେଥିରେ ସଫଳ ହେବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଖୁସିରେ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଏହାସହ ଧନପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିଛି। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମାନଙ୍କ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବା ସହ ଦେଖିଥିବା ସ୍ବପ୍ନ ସାକାର ହେବ। ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ କୃପା ବିଛା ଓ ବୃଷ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ।

ମକର ଓ ମୀନ ରାଶି- ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କାଲିଠାରୁ ଏହି ଦୁଇଟି ରାଶିରେ ବୃହସ୍ପତି ଘୃତି ଯୋଗରେ ରହିବେ।  ଯାହାଫଳରେ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ବଦଳି ଯାଇପାରେ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭବାନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ମକର ଓ ମୀନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଗି ରହିଥିବା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବେ। ଏହି ରାଶିର ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ପରୀକ୍ଷାରେ କୃତକାର୍ଯ୍ୟ ହେବା ସହ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ପରିବାର ଭିତରେ ସୁଖ, ଶାନ୍ତି ଓ ସମୃଦ୍ଧି ଭରିଯିବ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ କୃପା ରହିବ।

2401 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର