Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭାରତରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଓମିକ୍ରନ୍‌ ଭ୍ୟାରିଆଣ୍ଟ । କର୍ଣ୍ଣାଟକର ୨ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଓମିକ୍ରନ୍‌ ଭ୍ୟାରିଆଣ୍ଟରେ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ହଜିନି ମାନବିକତା, ପାଇଥିବା ସୁନା ଗହଣାକୁ ଫେରାଇଦେଲେ ଅଟୋ ଚାଳକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ଲିଷ୍ଟରେ ଅନୀଲ ପାଣ୍ଡି, ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ପୁରସ୍କାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୩ ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଅବସର ଓ ଜଣେ ଆରଆଇ ଚାକିରୀରୁ ବହିଷ୍କୃତ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବାତ୍ୟା ଅପଡେଟ୍ : ୩ରୁ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା, ୪ରେ ପବନର ବେଗ ଛୁଇଁବ ୯୦ କି.ମି.
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ରାଜଧାନୀରେ ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ, ଘୋଷଣା କଲେ କେଜ୍ରିଓ୍ୱାଲ୍‌ ସରକାର
  • ||
  • ବାଇକକୁ ପିଟିଲା ଜୁସ୍ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍, ୨ ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ମାମଲା : ADG କୋର୍ଟରେ ଜାମିନ ଆବେଦନ କଲା ଗୋବିନ୍ଦ ସାହୁ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ୩୦ ଏକର ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଷ ନଷ୍ଟ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଘାରିଛି ଓମିକ୍ରନ ବିପଦ : ବିଳମ୍ବିତ ହେବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ! ସମୟ ମାଗିଲା ବିସିସିଆଇ
  • ||

୨୦ ତାରିଖ ଯାଏଁ ମିଥୁନ, କର୍କଟ ସମେତ ଏହି ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ସମୟ: ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ଗୁରୁଙ୍କ କୃପା, ଚାକିରୀରେ ପଦୋନ୍ନତି ଯୋଗ

6/11/2021 at 9:41 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୦୬/୧୧ : ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ରରେ ବୃହସ୍ପତି ଗ୍ରହରକୁ ବିଶେଷ ସ୍ଥାନ ଅଛି। ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ କୃପାରୁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଉଦୟ ହୁଏ। ବର୍ତ୍ତମାନ ବୃହସ୍ପତି ମକର ରାଶିରେ ବିରାଜମାନ। ନଭେମ୍ବର ୨୦ ତାରିଖ ଯାଏଁ ବୃହସ୍ପତି ମକର ରାଶିରେ ରହିବେ। ଗୁରୁଙ୍କୁ ଜ୍ଞାନ, ଶିକ୍ଷକ, ସନ୍ତାନ, ବଡ ଭାଇ, ଶିକ୍ଷା, ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ, ପବିତ୍ର ସ୍ଥଳ, ଧନ, ଦାନ, ପୁଣ୍ୟ ଓ ବୁଦ୍ଧି ଆଦିର କାରକ ଗ୍ରହ କୁହାଯାଏ। ବୃହସ୍ପତି ଗ୍ରହ ୨୭ ନକ୍ଷତ୍ରରେ ପୁନର୍ବସୁ, ବିଶାଖା ଓ ପୂର୍ବାସା ଭାଦ୍ରପଦ ନକ୍ଷତ୍ରର ଗୁରୁ ଗ୍ରହ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଗଣନା ଅନୁଯାୟୀ ଆଗାମୀ ୧୪ ଦିନ ଯାଏଁ କିଛି ରାଶିରେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ବିଶେଷ କୃପା ରହିବ। କେଉଁ କେଉଁ ରାଶି ପାଇଁ ଆଗାମୀ ୧୪ ଦିନ ଶୁଭ ଜାଣନ୍ତୁ…

ମିଥୁନ – ବୃହସ୍ପତି ମକର ରାଶିରେ ବିରାଜମାନ ଥିବାରୁ ମିଥୁନ ରାଶିର ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ପୁରା ହୋଇପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନସମ୍ମାନ ମିଳିବ। ଯାତ୍ରାରୁ ଲାଭ ହେବାର ଯୋଗ ରହିଛି। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ଆପଣ କରିଥିବା କାମ ଯୋଗୁଁ ପ୍ରଶଂସାର ପାତ୍ର ହେବେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଚାକିରୀ ଓ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଶୁଭ ସମୟ।

କର୍କଟ ରାଶି – କର୍କଟ ରାଶି ଉପରେ ଗୁରୁଙ୍କ ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପଡିବ। ଚାକିରୀରେ ପଦୋନ୍ନତି ଯୋଗ ରହିଛି। ମାନସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ଯାନବାହାନ କିଣିପାରନ୍ତି। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଧୁରିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। କାରବାରରେ ଲାଭ ହେବ।

ଧନୁ – ଧନୁ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଚାକିରୀ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଶୁଭ ସମାଚାର ମିଳିପାରେ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଫଳରେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ। ଜୀବନସାଥୀ ସହ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ। ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହ ଜଡିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ କୌଣସି ବରଦାନ ଠାରୁ କମ ନୁହେଁ। ଏହି ସମୟରେ ନିବେଶ କଲେ ଲାଭ ମିଳିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।

ମୀନ – ମୀନ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଶୁଭ ପରିଣାମ ମିଳିବ। ଚାକିରୀରେ ପଦୋନ୍ନତି ଯୋଗ ରହିଛି। ନୂଆ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଲାଭ ହେବ। ଧାର୍ମିକ ଓ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାମିଲ ହେବାକୁ ମଉକା ମିଳିବ। ଧନ ଲାଭ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ହେବ। ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ସମୟ।

   Related Posts