Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ପରେ ଭୂସ୍ଖଳନ: ୧୮ ମୃତ ଓ ଅନେକ ନିଖୋଜ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଲୋଡିଲେ ସେନା ସହାୟତା
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଓଜେଇଇ କାଉନସେଲିଂ, ପଞ୍ଜୀକରଣ ଓ ଚଏସ ଲକିଂ କରିପାରିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଆଫଗାନିସ୍ତାନ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନଭେମ୍ୱରରେ ବସିବ ବୈଠକ : ପାକିସ୍ତାନକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କଲା ଭାରତ
  • ||
  • ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ୩ ଦଳ ପ୍ରସ୍ତୁତ, ସଂରକ୍ଷଣ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ ପରେ ଗଦାଗଦା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା : ରବିବାର ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ରିମାଣ୍ଡ ଆବେଦନର ଶୁଣାଣି
  • ||

ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୩ରେ ଧନୁ ରାଶିରେ ଗତି କରିବେ ବୃହସ୍ପତି : ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପାଇବେ ଭଲ ଖବର

11/09/2020 at 11:42 AM

ଦେବଗୁରୁ ବୃହସ୍ପତି ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୩ତାରିଖରୁ ନିଜ ଗତି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରୁଛନ୍ତି। ବୃହସ୍ପତି ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୩ତାରିଖରୁ ଧନୁ ରାଶିରେ ମାର୍ଗୀ ହେଉଛନ୍ତି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ବୃହସ୍ପତି ଓଲଟା ଗତି ଚାଲିଥିଲେ। ଦେବଗୁରୁ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଧନୁ ରାଶିରେ ମାର୍ଗି ହେବା ଅନେକ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ କିନ୍ତୁ କେତେକ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଖରାପ ପରିଣାମ ମଧ୍ୟ ରହିଛି। ବୃଷ,କର୍କଟ,କନ୍ୟା,ଧନୁ,ମକର,କୁମ୍ଭ ଏବଂ ମୀନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିର ଲୋକଙ୍କୁ ଏହାର ଭଲ ପରିଣାମ ମିଳିବ ନାହିଁ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ମେଷ,ସିଂହ ଏବଂ ମିଥୁନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ରହିଛି।

ବୃହସ୍ପତି ମାର୍ଗୀ ହେବା ଦ୍ବାରା ବୃଷ,କର୍କଟ,କନ୍ୟା,ତୁଳା,ଧନୁ,ମକର,କୁମ୍ଭ ଏବଂ ମୀନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଅଳ୍ପ ଉତ୍ଥାନ ପତନର ସମୟ ରହିବ। ଖାସ୍ କରି ଧନ ମାମଲାରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ଏଥିପାଇଁ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଭାବିଚିନ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ। ଧନୁ ରାଶିରେ ବୃହସ୍ପତି ମାର୍ଗୀ ହେବା ଦ୍ବାରା ମେଷ,ମିଥୁନ,ସିଂହ ଏବଂ ବିଛା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଶୁଭ ରହିବ। ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଧନ ସହ ଜଡ଼ିତ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ସମୟ ନେଇ ଆସିଛି। ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରୀରେ ପ୍ରମୋସନର ଯୋଗ ରହିଛି। ଆପଣ ଯାହାଠୁ ଟଙ୍କା ଧାର ଆଣିଥିବେ ତାଙ୍କ ଟଙ୍କା ଦେଇଦେବେ।

ନିଜ ଜାତକରେ ଗୁରୁଙ୍କୁ ମଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ ବୃହସ୍ପତିବାର ଦିନ ହଳଦିଆ ଫୁଲରେ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ ପୂଜା କରିବା ଏବଂ କେଶରର ତିଳକ ଲଗାଇବା ଦ୍ବାରା ସବୁ କିଛି ଭଲ ହୋଇଥାଏ। ବାଦାମ କିମ୍ବା ନଡ଼ିଆ ହଳଦିଆ କନାରେ ବାନ୍ଧି ନଦୀରେ ଭସାଇ ଦିଅନ୍ତୁ। ଏହି ଦିନ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ ଧ୍ୟାନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଶିକ୍ଷକ,ବ୍ରାହ୍ମଣ,ସାଧୁ,ବିଦ୍ବାନ,ସ୍ବାମୀ,ସନ୍ତାନଙ୍କ ମନ ଦୁଃଖ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

   Related Posts