Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଉଠାଇ ଆଣିବାରୁ ଥାନା ପରିସରରେ ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ପୋଲିସ ମାରପିଟ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ରିଲିଜ୍ ହେଲା ଅପକମିଂ ଫିଲ୍ମ ‘ଜଙ୍ଗଲି’ର ଟ୍ରେଲର

7/03/2019 at 5:05 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୭|୩ : ରିଲିଜ ହେଲା ଅପକମିଂ ପିଲ୍ମ ଜଙ୍ଗଲିର ଟ୍ରେଲର । ମଣିଷ ଓ ପଶୁଙ୍କ ଭିତରେ ଥିବା ଭଲପାଇବାକୁ ନେଇ ଫିଲ୍ମର ଷ୍ଟୋରି ଲାଇନ ।  ଏପ୍ରିଲ ୫ରେ ପରଦାକୁ ଆସିବ ଫିଲ୍ମ । 

ଏତେଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ଯାହା ଅପେକ୍ଷାରେ ଥିଲା, ତା’ର ଧମାକାଦାର ଟ୍ରେଲର ଏବେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି। ମସ୍ତ ଇମ୍ପ୍ରେସ୍ କରିଛି ଲିଡ଼୍ ଆକ୍ଟର ବିଦ୍ୟୁତ ଜାମଓ୍ବାଲଙ୍କ ଆକ୍ସନ୍। ଇମୋଶନାଲ୍ ଫିଲ୍ମ ଜଙ୍ଗଲିର ଏଇ ଟ୍ରେଲର, କହୁଛି କି, ପ୍ରେମ କ’ଣ । ଭଲପାଇବା କ’ଣ ! ସେ ପ୍ରେମ ମଣିଷ ମଣିଷ ଭିତରେ ହୋଇପାରେ। ପଶୁ ଆଉ ମଣିଷ ଭିତରେ ବି ହୋଇପାରେ। ଫିଲ୍ମରେ ସାହସ ରହିଛି। ଆଡ଼ଭେଞ୍ଚର ରହିଛି। ଆକ୍ସନ ରହିଛି, ଏବଂ ଆଉଗୋଟେ ବଡ଼ କଥା ଯାହା ରହିଛି, ତାହା ହେଲା ବିଶ୍ବାସ।

ରାଜ୍ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ବିଦ୍ୟୁତ, ପଶୁମାନଙ୍କର ଡ଼ାକ୍ତର। ଯାହାର ପିଲାଦିନ ଏଲିଫାଣ୍ଟ ରିଜର୍ଭରେ ବିତୁଛି। ଭୋଲା ନାମକ ହାତୀ ସହ ରାଜର ନିବିଡ଼ ସଂପର୍କ ଗଢ଼ିଉଠୁଛି । ତା’ପରର କାହାଣୀ ଅବଶ୍ୟ ପାରମ୍ପରିକ। ହାତୀଦାନ୍ତ ବେପାରୀ ଆସୁଛି, ବାଧା ଦେଉଛି ନାୟକ ରାଜ୍। ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି ଦମଦାର ଡ଼ାଇଲଗ୍ ଆଣ୍ଡ ଆକ୍ସନ୍।

ଆମେରିକୀୟ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ଦେଶକ, ଚକ୍ ରସେଲଙ୍କର ଏଇ ଫିଲ୍ମକୁ ଜଙ୍ଗଲୀ ପିକ୍ଚର୍ସ ପ୍ରଡ଼୍ୟୁସ୍ କରିଛି, ଆଉ ଭଲ ପାଇବା କ’ଣ, ଯୁଦ୍ଧ ଓ ପ୍ରେମ କ’ଣ, ବୁଝାଇ ଦେବାକୁ ଅପ୍ରେଲ ୫ରେ ପରଦାକୁ ଆସୁଛି।

   Related Posts