Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା: ଡୋଡା ଘାଟିରେ ଖସିପଡିଲା ମାଟାଡୋର, ୮ ମୃତ ଓ ଅନେକ ଆହତ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୬ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୭୩୩ ମୃତ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୧୨ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆରେ ମାତିଛନ୍ତି ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ଏକର ଏକର ଫସଲ
  • ||
  • ସିରିଜ୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣା, ପଛକୁ ପଛ ଧକ୍କା ହେଲେ ୮ ଗାଡ଼ି ; ୩ ମୃତ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସୋନପୁର ବନ୍ଦ ପାଳନ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଆସୁଛନ୍ତି କେନ୍ଦ୍ର କୋଇଲା ମନ୍ତ୍ରୀ, ଗସ୍ତ କରିବେ ପାରାଦୀପ ଓ ତାଲଚେର
  • ||

ଗଛରୁ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଠାବ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା…

28/06/2020 at 2:00 PM

ଆଠମଲ୍ଲିକ ୨୮।୦୬: ଆମ୍ବଗଛରୁ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି ।  ଅନୁଗୋଳ ଜିଲ୍ଲା ଆଠମଲ୍ଲିକ କିଶୋରନଗର ବ୍ଲକ ନାକଚି ଗାଁର ଥିବା ଆମ୍ବଗଛରୁ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି । ମୃତକ ନାକଚି ଗାଁର  ବିଜୟ ଲହରାଙ୍କ ଜ୍ୱାଇଁ ଅନିଲ ଲହରା ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଜାରି ରଖିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଅନିଲ ଲହରାଙ୍କ ଘର ଦଶପଲ୍ଲା ଅଞ୍ଚଳରେ । ଅନିଲ୍‌ ବିଜୟ ଲହାରଙ୍କ ଝିଅଙ୍କୁ ବିବାହ କରି ଶ୍ୱଶୁର ଘରେ  ଦୀର୍ଘ ପାଞ୍ଚବର୍ଷ ହେବ ରହିଆସୁଛନ୍ତି  । କିନ୍ତୁ ଆଜି ଗାଁ ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ ଆମ୍ବ ଗଛରେ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତଦେହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।  ଗ୍ରାମବାସୀ ମାନେ ଅନିଲଙ୍କ ଶବ ନାକଚି ମହେଶ୍ୱରୀ ମନ୍ଦିର ପାଖ ଗଛରେ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ  ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ, ପରେ ତୁରନ୍ତୁ ଘଟଣାସମଂପର୍କପରେ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ  । ହଣ୍ଡପା ପୋଲିସ ଖବର ପାଇ ତୁରନ୍ତ ଘଟଣାସ୍ତଳରେ ପହଞ୍ଚି ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା ।

ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ପଚରା ଉଚରା ଜାରି ରଖିଥିଲା  । ଅନିଲଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ଶବ  ଯେଉଁ ପ୍ରକାର ରହିଛି ସେଥିରୁ ଅନିଲର ମୁତୁ ସନ୍ଦେହଜନ ଲାଗୁଛି । ସେପଟେ ଅନିଲଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକ ଘଟଣାସ୍ତଳରେ ପହଞ୍ଚିବାରେ ବିଳମ୍ବ ହେଉଥିବାରୁ ଶବ ଵ୍ୟଵଛେଦ ହୋଇପାରୁନାହିଁ । ତେବେ ଅନିଲଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ କିଭଳି ଓ କେମିତି ହେଲା ସେନେଇ ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ପୋଲିସ । ଖାସ୍‌ କରି ଶବ ବ୍ୟବେଚ୍ଛେଦ ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ଘଟଣାସଂପର୍କରେ ଜଣାପଡିବ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଅନିଲଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ନେଇ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇନାହିଁ । ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଆସିବା ପରେ କିଛି ତଥ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ ବୋଲି ସାଧାରଣରେ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି ।

   Related Posts