Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଛନ୍ତି ଡାକ୍ତରାଣୀ, ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ମୋନାଲିସା
  • ||
  • ବିସ୍ଫୋରଣ କରି ଟ୍ରେନ୍ ଲାଇନ ଉଡାଇଲେ ନକ୍ସଲ, ପୋଷ୍ଟରରେ ଦେଲେ ଧମକ
  • ||
  • କୁହୁଡିର ଚାଦରରେ ଜଗତସିଂହପୁର, ଗମନାଗମନ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ
  • ||

ସୁନ୍ଦରଗଡ ଲୋକସଭା ଆସନରୁ ଲଢିବେନି କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଜୁଏଲ ଓରାମ ! ବଣେଇ ବିଧାନସଭା ଆସନ ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ !!

13/03/2019 at 2:08 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧୩|୩ : ବିଜେପି ୧୨୦ ପ୍ଲସ୍ ମିଶନ ପାଇଁ ଅଙ୍କ କଷୁଛି । ୭ ଦିନ ଭିତରେ ଦଳ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ଘୋଷଣା କରିବ । ସେପଟେ ଓଡିଶାରୁ ଏକମାତ୍ର ସାଂସଦ ଥିବା ବରିଷ୍ଠ ନେତା ତଥା କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଜୁଏଲ ଓରାମ ସୁନ୍ଦରଗଡ ଲୋକସଭା ଆସନରୁ ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବେନି ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି । ଜୁଏଲ ବଣେଇ ବିଧାନସଭା ଆସନରୁ ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବେ ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ।

ସେପଟେ ଦଳର ଜାତୀୟ ମୁଖପାତ୍ର ସମ୍ବିତ ପାତ୍ର ପୁରୀରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହେବା ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଥିବାବେଳେ ସମତା କ୍ରାନ୍ତି ଦଳର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ବ୍ରଜକିଶୋର ତ୍ରିପାଠୀ ବିଜେପିରେ ଯୋଗ ଦେଇ ପୁରୀ ବିଧାନସଭା ଆସନରୁ ଲଢିବେ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ଫଳରେ ଶିଷ୍ୟ ମହେଶ୍ବର ଓ ଗୁରୁ ବ୍ରଜଙ୍କ ଭିତରେ ଟକ୍କର ହେବ । ସେହିଭଳି ଆସିକା ଲୋକସଭା ଆସନରୁ ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ବିଜେପି ନେତା ରାମକୃଷ୍ଣ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ଝିଅ ଅନୀତା ଶୁଭଦର୍ଶିନୀ ପଟ୍ଟନାୟକ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହେବେ ବୋଲି ଶୁଣାଯାଉଛି । ଗତ ଥର ବାଲେଶ୍ବର ଲୋକସଭା ଆସନରୁ ଲଢିଥିବା ବରିଷ୍ଠ ନେତା ପ୍ରତାପ ଷଢଙ୍ଗୀ ଏଥର ନୀଳଗିରି ବିଧାନସଭା ଆସନରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହେବେ ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ।

   Related Posts