Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚୀନରେ ଦ୍ରୁତ ବେଗରେ ବ୍ୟାପିଲା କରୋନାର ଡେଲ୍‌ଟା ଭାରିଏଣ୍ଟ, ବେଜିଂ ସହ ୧୫ ସହରରେ ଆତଙ୍କ, ଉଡାଣ ବାତିଲ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୪୧ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୪୭୬ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଲଦାଖରେ ଭାରତ-ଚୀନ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତେଜନା କେବେ ସମାପ୍ତ ହେବ ? ଡ୍ରାଗନ ସହ ୧୨ତମ ବୈଠକ ଆସନ୍ତାକାଲି
  • ||
  • ବାଂଶପାଳ : ଗାଁରେ ପଶି ଘର ଭାଙ୍ଗିଲା ଦନ୍ତା, କାନ୍ଥ ପଡି ସ୍ବାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଅଲୋଡା ହେଲା ନବଜାତ ଶିଶୁପୁତ୍ର, ଡଷ୍ଟବିନ୍‌ରୁ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର : ଦୁଇ ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ରାସ୍ତା କଡକୁ ଛିଟିକି ପଡିଲେ ୨ ଚାଳକ : ମେଡିକାଲରେ ହେଲା ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କଟକ : ଦୁଷ୍କର୍ମକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ବର୍ଷ ଜେଲ୍‌ ସହ ୧୦ହଜାର ଜରିମନା : ପୀଡିତାଙ୍କୁ ଦେବେ ୨ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର କ୍ଷତିପୂରଣ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ OSSC ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପିଏସ୍ : ଜବତ ହେଲାଣି ନଗଦ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ସହ ଫ୍ଲାଟ୍ ଆଉ ପ୍ଲଟ୍
  • ||
  • ରାୟଗଡା : ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶ ଚିଙ୍ଗୁଡି ବନ୍ଧରେ ଅଘଟଣ : ବିଦ୍ୟୁତ ଆଘାତରେ ୬ ଓଡିଆ ଶ୍ରମିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବଦଳିଲା ନିୟମ : ୬୩,୩୦୩ ପ୍ରାଥମିକ ଶିକ୍ଷକ ପାଇବେ ପଦୋନ୍ନତି, ରେସିଡେନ୍ସି ପିରିୟଡ୍ କମାଇଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର
  • ||

ଅପ୍ରାକୃତିକ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ, ଉଠାଉଥିଲେ ନଗ୍ନ ଫଟୋ, ଦେଉଥିଲେ ଶାରୀରିକ ଓ ମାନସିକ ନିର୍ଯାତନା

3/08/2020 at 5:02 PM

ମୁମ୍ବାଇ, ୦୩|୦୮: ନ୍ୟାୟ ମାଗିଲେ ନ୍ୟାୟାଧିଶ । ଜଣେ ବିଚାରପତି ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ବମ୍ବେ ହାଇକୋର୍ଟରେ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି । କାରଣ ବିଚାରପତିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅମରାବତୀର ଓ୍ୱାରୁଦ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଏଫଆଇଆର ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି । ଏପରିକି ବିଚାରପତି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ମାନସିକ ଓ ଶାରୀରିକ ଭାବେ ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଥିବା ଏଫଆଇଆରରେ ଉଲ୍ଲେଖ ହୋଇଛି । ଏପରିକି ସେ ତାଙ୍କ ସହ ଅପ୍ରାକୃତିକ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଥିଲେ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ବିଚାରପତିଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ଉଠାଇଥିବା ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

ପ୍ରଥମେ ବିଚାରପତିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଜାଲଗାଓଁ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଏଫଆଇଆର ଦେଇଥିଲେ । ପରେ ଏହାକୁ ଓ୍ୱାରୁଦ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ପଠାଯାଇଥିଲା । ଅଭିଯୋଗ ପରେ ପୋଲିସ ଓ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଇପିସି ଧାରା ୪୯୮ଏ, ୩୭୭, ୩୨୩,୫୦୪ ଓ ୫୦୬ରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି । ତେବେ ସେମାନେ ଅଗ୍ରୀମ ଜାମିନ ପାଇସାରିଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ସେମାନେ ବମ୍ବେ ହାଇକୋର୍ଟର ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ ।

ବମ୍ବେ ହାଇକୋର୍ଟର ଏହି ମାମଲାର ଶୁଣାଣି କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପୋଲିସ ବିନା ଅନୁମତିରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିଚାରପତିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଚାର୍ଜସିଟ୍ ଫାଇଲ୍ କରିପାରିବ ନାହିଁ । କାରଣ ବିଚାରପତି ଓ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସହମତିରେ ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ କରିଛନ୍ତି। ଅଗାମୀ ନିଷ୍ପତ୍ତି ପୂର୍ବରୁ ପୋଲିସ କୌଣସି ଚାର୍ଜସିଟ୍ ଦାଖଲ କରିବ ନାହିଁ ବୋଲି କୋର୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି । କୋର୍ଟ ଆହୁରି ଏଫଆଇଆର ଦାଖଲରେ ୧୩ ମାସ କଣ ପାଇଁ ବିଳମ୍ବ ହେଲା ବୋଲି ଅଭିଯୋଗକାରୀଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts