Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ ତୃତୀୟ ଲହର ଚାଲିଛି, ତଥାପି ଭୟଭୀତ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ: ମୁଖ୍ୟ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ: ପୋଲିସ କବଜାରେ ୩ ଧଳାଜହର ବେପାରୀ, ୧୭୨ ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • କ୍ୟାପଟେନ୍ ପଦ ଛାଡିବା ପରେ କୋହଲିଙ୍କ ଟେଷ୍ଟ ରାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ରେ ସୁଧାର, ଟପ୍-୧୦କୁ ଫେରିଲେ ବୁମରା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି; ଗୋଲାମୁଣ୍ଡା ଗାଁ ପୋଖରୀରେ ବୁଡି ଜାଆଁଳା ଭାଇ ମୃତ
  • ||
  • ବିଜେପିରେ ମିଶି ପାରନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ପୋଷ୍ଟର ଗର୍ଲ ପ୍ରିୟଙ୍କା ମୌର୍ଯ୍ୟ, କହିଲେ- ପାର୍ଟି ମୋର ଫାଇଦା ଉଠାଇଲା
  • ||
  • ଭାରତର ଷ୍ଟାର ଟେନିସ୍ ଖେଳାଳି ସାନିଆ ମିର୍ଜାଙ୍କ ଅବସର ଘୋଷଣା, ୨୦୨୨ ହେବ ଶେଷ ସିଜିନ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୮୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୪୧ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୯୪କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୬୦୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୬୭୦୯୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଗ୍ଲୋବାଲ ମେୟର୍ସ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ-୨୦୨୧: ବିଶ୍ୱର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୫ ସହରରେ ରାଉରକେଲା, ଟ୍ୱିଟ୍‌ କରି ପ୍ରଶଂସା କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ପୁଣି ଲଭ୍-ସେକ୍ସ-ଧୋକ୍କା : କୁମାରୀ ମାତୃତ୍ବ ପାଇଁ ଘରେ ପୂରାଉନି ସାବତ ମା, ପ୍ରବଞ୍ଛକ ପ୍ରେମିକ ଥାନାରେ ଅଟକ

14/03/2020 at 3:24 PM

କଳାହାଣ୍ଡି ୧୪।୦୩ : ପ୍ରେମରୁ ପ୍ରତାରଣା । ୧୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମା’ ଛେଉଣ୍ଡ ଯୁବତୀ ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଜନ୍ମ ଦେବା ପରେ ପ୍ରେମିକର ପ୍ରତାରଣା । ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରେମିକ ଥାନାରେ ଅଟକ । ପୀଡିତା ଓ ନବଜାତ ଶିଶୁ କନ୍ୟାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ଏବେ ଅନିଶ୍ଚିତତା ମଧ୍ୟରେ ।

କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲା ଥୁଆମୂଳ ରାମପୁର ଥାନା ଜାକେଶପଦର ଗାଁର ୧୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଯୁବତୀ ସେହି ଗାଁ ର ରାବିତ ନାଏକଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ଶାରରିକ ସଂପର୍କ ରଖି ଏକ ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରେମିକ ରାବିତ ନାଏକ ଶିଶୁ କନ୍ୟା ବାପା ବୋଲି ମାନିବାକୁ ନାରାଜ । ଫଳରେ ପୀଡିତା ଯୁବତୀ ଗତ ଛଅ ଦିନ ହେବ ଏକ ପରିତ୍ୟକ୍ତ କୋଠରୀରେ ଆଶ୍ରା ନେଇଥିବା ବେଳେ ପୂର୍ବରୁ ମା’ ଛେଉଣ୍ଡ ଯୁବତୀକୁ ସାବତ ମା’ ନିଜ ଘରେ ରଖିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଛନ୍ତି । ଏନେଇ ଏସ୍‌ସି/ଏସଟି ମନିଟରିଂ କମିଟି ତଥା ଆଦିବାସୀ ସଂଘ ସଦସ୍ୟ ସୂଚନା ପାଇ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଘଟଣାରେ ପ୍ରଶାସନର ହସ୍ତକ୍ଷେପ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ଥୁଆମୂଳ ରାମପୁର ଥାନାରେ ଏନେଇ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି ।  ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରେମିକକୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି   ।

ଗତ ୬ ଦିନ ହେବ ଯୁବତୀ ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ ବି ସମନ୍ବିତ ଶିଶୁ ବିକାଶ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇନାହିଁ । ଯାହାଫଳରେ ଶିଶୁ ପଞ୍ଜୀକରଣ ନହେବା ଦୁର୍ଗମ ଅଞ୍ଚଳରେ ସରକାରୀ ବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ପଦାରେ ପକାଇଛି । କିନ୍ତୁ ତାଠାରୁ ଅଧିକା ବିଡମ୍ବନା ବର୍ତ୍ତମା ପୀଡିତା ଓ ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ଭବିଷ୍ୟତ କ’ଣ ହେବ । ବର୍ତ୍ତମାନ ମାମଲା ରୁଜୁ ପରେ ଉଭୟ ମା’ ଓ ଶିଶୁକୁ ସ୍ଥାନୀୟ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସ। କରାଯାଉଛି ।

   Related Posts