Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଯୁବ ମୋର୍ଚ୍ଚା ନେତାଙ୍କୁ ମାଡ଼ ଘଟଣାରେ ପ୍ରତିବାଦ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ କୁଶ ପୁତ୍ତଳିକା ଦାହ କଲା ବିଜେପି
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାରରେ ଧବଳେଶ୍ଵର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା : ବଦଳିଲେ ତମାଣ୍ଡୋ ଥାନା IIC, ଚନ୍ଦକା ଥାନାର ସବ୍ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ତୁଲାଇବେ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମନୀଷ ଅନୁରାଗ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା, କନେଷ୍ଟବଳ ପ୍ରସନ୍ନ ବେହେରା ନିଲମ୍ବିତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଦେବୀ ନଦୀରେ ବୁଡି ୫ମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଅନ୍ୟ ୩ଜଣ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ସ୍ବର୍ଣ୍ଣିମ ବିଜୟ ବର୍ଷ ପାଳିତ, ପୋଲିସ ରିଜର୍ଭ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମଶାଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ତେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଚାଲାଣ, ଅଢେଇ କ୍ବିଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ସହ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଏନ୍‌ସିବି
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା : ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ଚାପିଦେଲା ହାଇଓ୍ବା, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ଗଛରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ବାରିପଦା : ମୟୁରଭଞ୍ଜରେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ମାର୍ଟ କାର୍ଡ ବାଣ୍ଟିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ବିଭିନ୍ନ ଉନ୍ନୟନମୂଳକ ପ୍ରକଳ୍ପର ଉଦଘାଟନ ଓ ଶିଳାନ୍ୟାସ
  • ||

ପାର୍କରେ ଛୋଟ ପିଲାଙ୍କ ଆଗରେ ଯୌନ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଲେ ଯୁବକ-ଯୁବତୀ, ତାଗିଦ୍ କରିବା ସହ ଭିଡିଓ ଉତ୍ତୋଳନ କଲେ ଶିଶୁର ମାଆ, ଏବେ ହେଉଛି ଭାଇରାଲ

28/05/2021 at 9:29 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୮/୦୫: ପାର୍କରେ ପ୍ରଥମେ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇଲେ । ଆଲିଙ୍ଗନ ମଧ୍ୟ କଲେ । ପରେ ଏହା ଅଧିନ ନିବିଡ ହେବାରେ ଲାଗିଲି । ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ସବୁ ସୀମା ସରହଦ୍ ପାର୍ କରିଦେଲେ । ପାର୍କରେ ହିଁ ରଖିଲେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ । ତାହା ପୁଣି ଛୋଟ ଛୋଟ ଶିଶୁଙ୍କ ଆଗରେ । ପରିସ୍ଥିତି ଏପରି ହେଲା ଯେ ପାର୍କରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଅନ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଲାଜରେ ପଳାୟନ କଲେ । କିନ୍ତୁ ଜଣେ ମହିଳା ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ବେଳର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଉତ୍ତୋଳନ କରିଛନ୍ତି । ଯାହା ଏବେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଏପରି ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଏଡିନବର୍ଗ ସହରରେ ଥିବା ଆଏଲସବରୀ ପାର୍କରେ । ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ବେଳର ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ଜଣେ ମହିଳା ନିଜ ମୋବାଇଲରେ ରେକର୍ଡିଂ କରିବା ସହ ସେୟାରଚାଟ୍ ରେ ଭାଇରାଲ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ ଫୁଟେଜରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ, ମହିଳାଜଣଙ୍କ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଓ ପାର୍କରେ ଛୋଟ ଶିଶୁ ଥିବା ସେମାନଙ୍କୁ କହିବା ସହ ତାଗିଦ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ଏହା ଶୁଣିବା ପରେ ପୁରୁଷ ଜଣଙ୍କ ଅତି ଖାମଖିଆଲି ଭାବେ ଉତ୍ତର ରଖୁଛନ୍ତି । ପାର୍କରେ ଶିଶୁମାନେ ଖେଳୁଥିବା ସେ ଜାଣନ୍ତି ବୋଲି ମହିଳାଙ୍କୁ କହୁଛନ୍ତି । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ପାର୍କରେ ଏପରି କରିବା ଭୁଲ ବୋଲି ସେମାନେ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ମହିଳାଜଣଙ୍କ ଉଲଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ପୁଣି ନିଜ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରୁଛନ୍ତି ।

ଏସବୁ ପରେ ଭିଡିଓ ଉତ୍ତୋଳନ କରୁଥିବା ମହିଳାଜଣଙ୍କ ଜୋରରେ ପାଟି କରିବା ସହ ପାର୍କରେ ଏମିତି କାର୍ଯ୍ୟ ଭୁଲ୍ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ତାଙ୍କ ୭ ବର୍ଷର ଶିଶୁ ଆଗରେ ଏଫରି ନହେବାକୁ ମଧ୍ୟ ତାଗିଦ କରୁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ମହିଳାଙ୍କ କଥାକୁ ଶୁଣୁ ନାହାଁନ୍ତି । ଏସବୁ ଦୃଶ୍ୟ ମୋବାଇଲରେ ରେକର୍ଡିଂ ହୋଇଛି । କେବଳ ସ୍ନାପଚାଟ୍ ନୁହେଁ, ଫେସବୁକ, ରେଡିଟରେ ଏହି ଭିଡଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ୟୁଜରମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହା ଦେଖିବା ପରେ କମେଣ୍ଟ କରିବା ସହ ପାର୍କରେ ଅଭଦ୍ରୋଚିତ ଆଚରଣକୁ ନିନ୍ଗା କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts