Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତକୁ କରିଥିଲେ ଚାମ୍ପିଆନ, ଏବେ କରୋନା ସହ କରୁଛନ୍ତି ମୁକାବିଲା

ଚଣ୍ଡିଗଡ, ୨୪ ୦୩: କରୋନା ଭାଇରସ ପାଇଁ ସମସ୍ତ ଖେଳାଳି ନିଜ ଘରେ ରହିଛନ୍ତିା ପରିବାର ସହ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରୁଛନ୍ତିା ଏପରିକି ନିଜ ଫଲୋଅର୍ସ୍ ଓ ଫ୍ୟାନମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଘରେ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଉଛନ୍ତିା କିନ୍ତୁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ବିଶ୍ୱକପ ଜିତାଇଥିବା ବୋଲର ଯୋଗିନ୍ଦର ଶର୍ମା ଏବେ ସଂକ୍ରମିତ ନହୋଇ ମଧ୍ୟ କରୋନା ଭାଇରସ ସହ ଲଢେଇ କରୁଛନ୍ତିା

ଯୋଗିନ୍ଦର ଭାରତୀୟ ଦଳକୁ ୨୦୦୭ରେ ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ଜିତାଇଥିଲୋ ସେ ଅନ୍ତରଷ୍ଟ୍ରୀୟ କ୍ରିକେଟରୁ ଅବସର ଗ୍ରହଣ କରି ସାରିଛନ୍ତିା ଏବେ ସେ ହରିୟାଣା ପୋଲିସରେ ଡିଏସପି ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟରତ । ଏବେ ରାଜ୍ୟରେ ସରକାର ଲକଡାଉନ୍ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସେ ଡିଏସପି ଭାବେ ଲୋକଙ୍କୁ ଘରୁ ନ ବାହାରିବା ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦେଉଛନ୍ତି । ଏପରିକି ସେ ସଚେତନତା ସୃଷ୍ଟି କରିବା ପାଇଁ ଟ୍ୱିଟ୍ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତିା ଘରୁ ନ ବାହାରିବା ସହ ସାମାଜିକ ଦୂରତା ରକ୍ଷା ହିଁ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବା ପାଇଁ ସବୁଠାରୁ ଭଲ ପଦକ୍ଷେପ ବୋଲି କହିଛନ୍ତିା

୨୦୦୭ରେ ଭାରତ ଟି୨୦ ଚାମ୍ପିଆନ ହେବା ପରେ ଯୋଗିନ୍ଦରଙ୍କୁ ହରିୟାଣା ପୋଲିସରେ ଚାକିରୀ ମିଳିଥିଲ।। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଡିଏସପି ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ ତୁଲାଉଛନ୍ତିା ସେ ସ୍ପୋର୍ଟସ୍ କୋଟାରେ ପୋଲିସ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଦେଶ ଓ ସମାଜର ସେବା କରୁଛନ୍ତିା

   Related Posts