Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ଭାରତକୁ ଫମ୍ପା ଧମକ ଦେଲେ ଇମରାନ ଖାନ- କହିଲେ ଆଉ ଚୁପ ରହିବି ନାହିଁ

19/01/2020 at 2:20 PM

ଇସଲାମାବାଦ ୧୯।୦୧- ଭାରତକୁ ପୁଣି ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମରାନ୍‌ ଖାନ୍‌ ଧମକାଇଛନ୍ତି । ଭାରତ ପାକିସ୍ତାନ ଅଧିକୃତ କାଶ୍ମୀର ଉପରେ ବାରମ୍ବାର ଆକ୍ରମଣ କରୁଛି । ଏବେ ଆଉ ଆମେ ଚୁପ୍‌ ବସିବୁ ନାହିଁ । ଭାରତ ଆକ୍ରମଣ କରିବାରୁ ପାକିସ୍ତାନ ଅଧିକୃତ କାଶ୍ମୀରରେ ନାଗରିକମାନଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହେଉଛି । ଏଥିପାଇଁ ଆମେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେବୁ ବୋଲି ଇମରାନ୍‌ ଖାନ୍‌ ପୁଣି କହିଛନ୍ତି ।

ବିଶ୍ୱ ସମୁଦାୟ ଏଥିପ୍ରତି ଦୃଷ୍ଟି ଦିଅନ୍ତୁ , ପାକିସ୍ତାନ ଆଉ ନିରବଦ୍ରଷ୍ଟା ହୋଇ ବସିବ ନାହିଁ ବୋଲି ସେ ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି । ଇମାରନ୍‌ ଖାନା ନିଜ ଟ୍ୱିଟରେ ମୁଁ ଭାରତ ଓ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସମୁଦାୟରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛି କି ଭାରତ ପ୍ରକୃତ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରେଖା ନିକଟରେ ଆକ୍ରମଣ ଜାରି ରଖିଲେ ପାକିସ୍ତାନ ଏହାର ଜବାବ ଦେବ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।


ଅନ୍ୟ ଏକ ଟ୍ୱିଟରେ ଇମରାନ୍ ଖାନ୍‌ ଭାରତ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରେଖା ନିକଟରେ ବାରମ୍ବାର ଆକ୍ରମଣ କରୁଛି ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ୟୁଏନ୍‌ଏମ୍‌ଆଇଜିଆିପି କାଶ୍ମୀରକୁ ତରୁନ୍ତ ପ୍ରତିନିଧି ମଣ୍ଡଳ ପଠାଉ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ଭାରତ ବାରମ୍ବାର ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ଆଭିମୁଖ୍ୟ ଆପଣାଉଛି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରେଖା ନିକଟରେ ବାରମ୍ବାର ଗୁଳିମାଡ କରୁଥିବା କଥା ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ପାକିସ୍ତାନ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରେଖା ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ଅଞ୍ଚଳରେ ଅସ୍ତ୍ରବିରତି ଉଲ୍ଲଘଂନ କରୁଛି । ଏହାକୁ ଲୁଚାଇବା ପାଇଁ ପାକ୍‌ ସେନା ଚାପରେ ଥିବା ଇମରାନ୍‌ ଖାନା ଭାରତକୁ ଫମ୍ପା ଧମକ ଦେବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି ।

କାଶ୍ମୀରରୁ ଧାରା ୩୭୦ ହଟାଇବାପରେ ପାକିସ୍ତାନ ଏକ ପ୍ରକାର ଅସ୍ଥିର ହୋଇଯାଇଛି ।

   Related Posts