Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୯ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା କୋଭିଡ୍ ଟିକାକରଣ, ୧୬୧ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଚାଲିଛି ଟିକାଦାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୮ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୧୨୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ଜିଓ ଆଣିଲା ପୂଜା ଧମାକା: ଏହି ପ୍ଲାନରେ ରିଚାର୍ଜ କଲେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ମିଳିବ ୫ ଜିବି ଡାଟା, ଜାଣନ୍ତୁ ଅଫର…

23/09/2019 at 2:39 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲ୨୩|୯: ଜିଓ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଲାଗି ବଜାରକୁ ଆସିଲା ନୂଆ ଅଫର। ଅଧିକାଂଶ ଜିଓ ଗ୍ରାହକ ଅଧିକ ଡାଟା ମିଳୁଥିବା ପ୍ଲାନ ରିଚାର୍ଜ କରିବା ଲାଗି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଏବେ ରିଲାନ୍ସ ଜିଓର ପ୍ରିପେଡ ପ୍ଲାନରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ୧.୫ ଜିବି ଡାଟାରୁ ୫ ଜିବି ଡାଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୁବିଧା ମିଳୁଛି। ଶସ୍ତା ଓ ଅଧିକ ଡାଟା ପ୍ଲାନ ଲାଗି ଜିଓରେ ବହୁତ ଅଫର ବଜାରକୁ ଆସିଛି। ଏହାମଧ୍ୟରୁ ସବୁଠାରୁ ଶସ୍ତା ପ୍ଲାନ ୯୦ ଟଙ୍କା ରିଚାର୍ଜରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ୧.୫ ଜିବି ଡାଟା ହିସାବରେ ୨୮ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମିଳିଥାଏ । ସେହିପରି ୧୯୮ ରିଚାର୍ଜରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ୨ ଜିବି ଡାଟା ହିସାବରେ ୨୮ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦେଉଛି।

ଜିଓ ପ୍ରିପେଡ଼ ପ୍ଲାନ ମୁତାବକ ୫୦୯ ଟଙ୍କା ରିଚାର୍ଜରେ ପ୍ରତିଦିନ ୪ ଜିବି ଡାଟା ହିସାବରେ ୨୮ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମିଳିବ। ଏହାସହ ଅନ ଲିମିଟେଡ କଲ, ଫ୍ରି ଏସଟିଡି କଲ ଓ ୧୦୦ ଏସଏମଏସ ଜିଓ ଗ୍ରାହକ ପାଇପାରିବେ। ସେହିପରି ୨୯୯ ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ୩ ଜିବି ଡାଟା ହିସାବରେ ୨୮ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜିଓ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ମିଳିବ। ଏହାସହ ଅନ ଲିମିଟେଡ କଲ ଓ ୧୦୦ ଏସଏମଏସ ଜିଓ ଗ୍ରାହକ ପାଇପାରିବେ। ଜିଓର ଆଉ ଏକ ପ୍ଲାନ ୪୪୯ ଟଙ୍କା ରିଚାର୍ଜରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ୧.୫ ଜିବି ଡାଟା ହିସାବରେ ୯୧ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମିଳିବ। ଏହାସହ ଅନ ଲିମିଟେଡ କଲ ଓ ୧୦୦ ଏସଏମଏସ ଜିଓ ଗ୍ରାହକ ପାଇପାରିବେ।  

ରିଲାନ୍ସ ଜିଓ ପୁଣି ଏକ ଅଫର ନୂଆ ଅଫର ଜିଓ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଲାଗି ଆଣିଛି। ୭୯୯ ଟଙ୍କା ରିଚାର୍ଜରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ୫ ଜିବି ଡାଟା ହିସାବରେ ୨୮ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମିଳିବ। ଏହାସହ ଅନ ଲିମିଟେଡ କଲ ଓ ୧୦୦ ଏସଏମଏସ ଜିଓ ଗ୍ରାହକ ପାଇପାରିବେ ଏବଂ ଫ୍ରିରେ ସବସକ୍ରିପ୍ସନର ସୁବିଧା ଜିଓ ଉପଭୋକ୍ତା ନେଇ ପାରିବେ। ପୂଜା ବଜାରକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟକରି କରି ରିଲାନ୍ସ ଜିଓ ଏହିଭଳି ଅଫର ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଲାଗି ବଜାରରେ ଛାଡ଼ିଛି।

   Related Posts