Monday, September 16, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଜିଓ ଗ୍ରାହକ ପାଇଁ ବଲ୍ଲେ ବଲ୍ଲେ : ୩ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଡାଟା ଏବଂ କଲ ଫ୍ରି, ୧୦୦ପ୍ରତିଶତ କ୍ୟାଶ ବେକ୍

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୧/୧୨ : ଭାରତୀୟ ଟେଲିକମ କମ୍ପାନୀ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ୨୫ କୋଟି ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ସେବା ଯୋଗାଉଛି | ନିକଟରେ ଏହି ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ୨୫ କୋଟି ଭାରତୀୟ ଜିଓ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ଖୁସିରେ ଜିଓ ଆହୁରି ପ୍ଲାନ ଏବଂ ଅଫର ଲଞ୍ଚ କରିଛି | ନିକଟରେ ଜିଓ ତାର ବର୍ଷିକ ଡାଟା ପ୍ଲାନ ଲଞ୍ଚ କରିଛି | ଯେଉଁଥିରେ ଗ୍ରାହକ ୫୪୭.୫ ଜିବି ଡାଟା ଯୋଗାଇ ଦେବ | ଏଥିସହ ଜିଓ ୧୪୯ରୁ ଅଧିକ ସମସ୍ତ ପ୍ଲାନରେ ୧୦୦ ପ୍ରତିଶତ କ୍ୟାସ ବ୍ୟାକ ଦେଉଛି | ଏହାଛଡା ଆସନ୍ତା ଦୀପାବଳିରେ ଜିଓ ପୁଣି ୩ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଜ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଫ୍ରି ଡାଟା ଏବଂ କଲ ସୁବିଧା ଯୋଗେଇ ଦେବାକୁ ଯାଉଛି |

ଆସନ୍ତା ଦୀପାବଳିରେ ଜିଓ ନିଜର ଗିଗାଫାଇବର ସେବା ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ଏହି ସେବା ଅନୁସାରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୩ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଡାଟା ଏବଂ କଲ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଫ୍ରି ମିଳିବ | ଫ୍ରି ଡାଟା ଏବଂ କଲ ପାଇଁ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି ଅତିରିକ୍ତ ଚାର୍ଜ ନିଆଯିବନାହିଁ ବୋଲି ଜିଓ କମ୍ପାନୀ ସୂଚନା ଦେଇଛି | ଜିଓର ଏଭଳି ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ସାହ ଦେଖା ଦେଇଛି | ଏହି ଯୋଜନା କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ପରେ ଭାରତ ଫିକ୍ସଡ଼ ଲାଇନ ବ୍ରଡ଼ବ୍ୟାଣ୍ଡ ଡାଟା ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ଦେଶମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସାମିଲ ହୋଇଯିବ | ଏବେ ଭାରତ ଫିକ୍ସଡ଼ ଲାଇନ ବ୍ରଡ଼ବ୍ୟାଣ୍ଡ ଡାଟା ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଦେଶମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୧୩୫ତମ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି |

ଜିଓର ଏହି ସେବାର ଲାଭ କେମିତି ଉଠାଇବେ ଜାଣନ୍ତୁ :

ଆସନ୍ତା ଦୀପାବଳିରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିବା ଜିଓର ନୂଆ ପ୍ଲାନରେ ସାମିଲ ହେବ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ୪୫୦୦ ଟଙ୍କାର ସିକ୍ୟୁରିଟି ଡିପୋଜିଟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଏହି ଟଙ୍କା ଜମା କରିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଉ କୌଣସି ଅତିରିକ୍ତ ରିଚାର୍ଜ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ | ନିକଟରେ ଜିଓ ଡେନ ଏବଂ ହେଥବେ ଜେସୀ ଭଳି କେଵଲ ଅପରେଟର କମ୍ପାନୀର ଏକ ଭାଗ କିଣିଛି | ଆପଣ ଯଦି ଏହି କମ୍ପାନୀର ଉପଭୋକ୍ତା ତାହେଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ମାତ୍ର ୫୦୦ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆସନ୍ତା ଦୀପାବଳିରେ ଜିଓ ନିଜର ଗିଗାଫାଇବରର ଆଉ ୫ଟି ପ୍ଲାନ ଲଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ଏହି ସବୁ ପ୍ଲାନ ୫୦୦ ଟଙ୍କାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ୧୫୦୦ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବ |

1652 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର