Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ହାତ ଟେକିଦେଲେ ବାଚସ୍ପତି, କହିଲେ- ଯଦି ସବୁ ସଦସ୍ୟ ଗୃହ ଚଲାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି, ତେବେ ମୁଁ କ’ଣ କରିବି ?
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ପ୍ରସଙ୍ଗ : ଆସନ୍ତା ୧୦ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ଛାତ୍ର କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ପରଲୋକରେ ପଦ୍ମଶ୍ରୀ ନନ୍ଦ ସାର୍, ୧୦୪ ବର୍ଷରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ନିୟମ ଅନୁସାରେ ଚାଷୀଙ୍କୁ କ୍ଷତିପୂରଣ ଦିଆଯିବ : ମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଦାମ ମାରାଣ୍ଡି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଡିଏ ଫେରାଇବ ସର୍ବକ୍ଷମା ଯୋଜନାର ଅଧିକ ଫାଇନ୍, ଆବେଦନର ଶେଷ ତାରିଖ ୧୦ ଡିସେମ୍ବର
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଭିଜିଲାନ୍ସ ହାତରେ ଧରାପଡିଲେ ନିର୍ବାହୀ ଯନ୍ତ୍ରୀ, ବିଲ୍ କରାଇ ଦେବାକୁ ଠିକାଦାରଙ୍କଠୁ ନେଉଥିଲେ ୧୦ ହଜାର
  • ||
  • ଟିଟିଲାଗଡ : ପୁରୀ-ଅଜମେର ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ନିଆଁ, ଟ୍ରାକ୍‌ରେ ବ୍ରେକ୍ ଘସି ହୋଇ ଧୂଆଁ ବାହାରୁଥିଲା
  • ||
  • ରୋହିଙ୍ଗ୍ୟା ବିରୋଧୀ ହିଂସା ପାଇଁ ଫେସବୁକ ଦାୟୀ ! ୧୫୦ ବିଲିୟନ ପାଉଣ୍ଡର କ୍ଷତିପୂରଣ ଦେବାକୁ ମାମଲା
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇଚ୍ଛା ମୃତ୍ୟୁ ଆବେଦନକାରୀଙ୍କୁ ସାହା ହେଲା BSKY, ଯୋଜନାରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ତୁରେଇକେଲା ବ୍ଲକରେ ମାତିଲେ ୩୦ ଟିକିଆ ହାତୀପଲ, ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଛପର
  • ||

ଜିଓ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଝଟ୍‌କା, ଏହି ପ୍ଲାନ୍‌ର ଭାଲିଡିଟି କମାଇଲା କମ୍ପାନୀ

25/02/2020 at 11:42 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୫।୨: ଜିଓ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଝଟକା । ୧୨୯୯ ଟଙ୍କିଆ ପ୍ରିପେଡ୍ ପ୍ଲାନ୍ ର ଅବଧି ହ୍ରାସ କରିଛି ଦୂରସଞ୍ଚାର କମ୍ପାନୀ ଜିଓ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏହି ପ୍ଲାନ୍ ରେ ୩୩୬ ଦିନର ଅବଧି ମିଳିବ । ପୂର୍ବରୁ ଏହି ପ୍ଲାନ୍ ରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୩୬୫ଦିନର ଅବଧି ମିଳୁଥିଲା । ଅନ୍ୟପଟେ ଏୟାରଟେଲ୍, ଭୋଡାଫୋନ୍-ଆଇଡିଆଇ ଏବଂ ବିଏସଏନଏଲ ଲଙ୍ଗ୍ ଟର୍ମ ପ୍ରିପେଡ୍ ପ୍ଲାନ୍ ୩୬୫ ଦିନର ଅବଧି ସହ ଉପଲବ୍ଧ ରହିଛି ।

ଜିଓ ଏହି ପ୍ଲାନ୍ ରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୨୪ଜିବି ଡାଟା ଏବଂ ୩୬୦୦ ଏସଏମଏସର ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ କରୁଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଗ୍ରାହକ ଜିଓରୁ ଜିଓ ନେଟଓ୍ବର୍କକୁ ଅସୀମିତ କଲିଂ କରିପାରିବେ । ଅନ୍ୟ ନେଟଓ୍ବର୍କକୁ କଲ୍ କରିବା ପାଇଁ ୧୨୦୦୦ ଏଫୟୁପି ମିନିଟ୍ ଦେଉଛି । ଏହି ପ୍ଲାନ୍ ର ଅବଧି ୩୩୬ ଦିନ ରହିଛି ।

ଜିଓର ଅନ୍ୟ ପ୍ଲାନ୍ ମଧ୍ୟରେ ୩୨୯ ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଲାନରେ ଜିଓ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୬ଜିବି ଡାଟା ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ କରୁଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଗ୍ରାହକ ଜିଓରୁ ଜିଓ ନେଟଓ୍ବର୍କକୁ ଅସୀମିତ କଲିଂ କରିପାରିବେ । ଅନ୍ୟ ନେଟଓ୍ବର୍କକୁ କଲ୍ କରିବା ପାଇଁ ୧୦୦୦ ଏଫୟୁପି ମିନିଟ୍ ଦେଉଛି । ଏହି ପ୍ଲାନ୍ ର ଅବଧି ୮୪ ଦିନ ରହିଛି ।

୨୯୭ ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଲାନରେ ଜିଓ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୮୪ ଦିନର ଅବଧି ମିଳୁଛି । ଏହି ପ୍ଲାନ୍ କେବଳ ଜିଓ ଫୋନ୍ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ।

ସେହିଭଳି ୯୮ ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଲାନରେ ଜିଓ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୨ଜିବି ଡାଟା ସହ ୩୦୦ ଏସଏମଏସ ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ କରୁଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଗ୍ରାହକ ଜିଓରୁ ଜିଓ ନେଟଓ୍ବର୍କକୁ ଅସୀମିତ କଲିଂ କରିପାରିବେ । ଅନ୍ୟ ନେଟଓ୍ବର୍କକୁ କଲ୍ କରିବା ଆଇୟୁସି ମିନିଟ୍ ଚାର୍ଜ ପଡିବ । ଏହି ପ୍ଲାନ୍ ର ଅବଧି ୨୮ ଦିନ ରହିଛି ।

୧୨୯ ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଲାନରେ ଜିଓ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୨ଜିବି ଡାଟା ସହ ୩୦୦ ଏସଏମଏସର ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ କରୁଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଗ୍ରାହକ ଜିଓରୁ ଜିଓ ନେଟଓ୍ବର୍କକୁ ଅସୀମିତ କଲିଂ କରିପାରିବେ । ଅନ୍ୟ ନେଟଓ୍ବର୍କକୁ କଲ୍ କରିବା ପାଇଁ ୧୦୦୦ ଏଫୟୁପି ମିନିଟ୍ ଦେଉଛି । ଏହି ପ୍ଲାନ୍ ର ଅବଧି ୨୮ ଦିନ ରହିଛି ।

   Related Posts