Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ ଯାଏଁ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ବିମାନ ସେବା ବନ୍ଦ, କରୋନା ପ୍ରଭାବ
  • ||
  • କଟକ : ବସ୍‌ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ବସ୍‌ରେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, କେଇ ମିନିଟ୍‌ରେ ଜଳିଗଲା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବସ୍
  • ||
  • କନ୍ଧମାଳ : ଜଗାକୁ ଏକା କରି ଚାଲିଗଲା କାଳିଆ, ମା’ ଆଖିରୁ ଶୁଖୁନି ଲୁହ : ମରଶରୀର ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଗାଁରେ ଶୋକାକୂଳ ପରିବେଶ
  • ||
  • କୋରାପୁର : କୋରାପୁର ବସ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରୁ ୩ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ନକଲି ନୋଟ୍ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ବାହା ବେଦୀରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଉଠାଇନେଲା ପୋଲିସ, IIFL ଲୁଟ୍ ଘଟଣାରେ ରହିଛି ଲିଙ୍କ୍
  • ||
  • ସୋର : ପାଣିରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପଞ୍ଚୁକର ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନ, ବାଙ୍କଚୁଡା ବେଶରେ ବିଭୂଷିତ ମହାପ୍ରଭୁ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ନିର୍ମାଣଧୀନ ପାଣି ଟାଙ୍କି ଉପରେ ଚଢି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କଲେ ଯୁବକ, ଉଦ୍ଧାର କଲେ ଅଗ୍ନିଶମ କର୍ମଚାରୀ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୮୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ଚାକିରୀଆଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ ଖବର: ୮ଘଣ୍ଟା ବଦଳରେ ହୋଇପାରେ ୧୨ ଘଣ୍ଟା ସିଫ୍ଟ
  • ||

ଜିଓ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଝଟ୍‌କା, ଏହି ପ୍ଲାନ୍‌ର ଭାଲିଡିଟି କମାଇଲା କମ୍ପାନୀ

25/02/2020 at 11:42 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୫।୨: ଜିଓ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଝଟକା । ୧୨୯୯ ଟଙ୍କିଆ ପ୍ରିପେଡ୍ ପ୍ଲାନ୍ ର ଅବଧି ହ୍ରାସ କରିଛି ଦୂରସଞ୍ଚାର କମ୍ପାନୀ ଜିଓ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏହି ପ୍ଲାନ୍ ରେ ୩୩୬ ଦିନର ଅବଧି ମିଳିବ । ପୂର୍ବରୁ ଏହି ପ୍ଲାନ୍ ରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୩୬୫ଦିନର ଅବଧି ମିଳୁଥିଲା । ଅନ୍ୟପଟେ ଏୟାରଟେଲ୍, ଭୋଡାଫୋନ୍-ଆଇଡିଆଇ ଏବଂ ବିଏସଏନଏଲ ଲଙ୍ଗ୍ ଟର୍ମ ପ୍ରିପେଡ୍ ପ୍ଲାନ୍ ୩୬୫ ଦିନର ଅବଧି ସହ ଉପଲବ୍ଧ ରହିଛି ।

ଜିଓ ଏହି ପ୍ଲାନ୍ ରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୨୪ଜିବି ଡାଟା ଏବଂ ୩୬୦୦ ଏସଏମଏସର ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ କରୁଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଗ୍ରାହକ ଜିଓରୁ ଜିଓ ନେଟଓ୍ବର୍କକୁ ଅସୀମିତ କଲିଂ କରିପାରିବେ । ଅନ୍ୟ ନେଟଓ୍ବର୍କକୁ କଲ୍ କରିବା ପାଇଁ ୧୨୦୦୦ ଏଫୟୁପି ମିନିଟ୍ ଦେଉଛି । ଏହି ପ୍ଲାନ୍ ର ଅବଧି ୩୩୬ ଦିନ ରହିଛି ।

ଜିଓର ଅନ୍ୟ ପ୍ଲାନ୍ ମଧ୍ୟରେ ୩୨୯ ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଲାନରେ ଜିଓ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୬ଜିବି ଡାଟା ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ କରୁଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଗ୍ରାହକ ଜିଓରୁ ଜିଓ ନେଟଓ୍ବର୍କକୁ ଅସୀମିତ କଲିଂ କରିପାରିବେ । ଅନ୍ୟ ନେଟଓ୍ବର୍କକୁ କଲ୍ କରିବା ପାଇଁ ୧୦୦୦ ଏଫୟୁପି ମିନିଟ୍ ଦେଉଛି । ଏହି ପ୍ଲାନ୍ ର ଅବଧି ୮୪ ଦିନ ରହିଛି ।

୨୯୭ ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଲାନରେ ଜିଓ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୮୪ ଦିନର ଅବଧି ମିଳୁଛି । ଏହି ପ୍ଲାନ୍ କେବଳ ଜିଓ ଫୋନ୍ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ।

ସେହିଭଳି ୯୮ ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଲାନରେ ଜିଓ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୨ଜିବି ଡାଟା ସହ ୩୦୦ ଏସଏମଏସ ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ କରୁଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଗ୍ରାହକ ଜିଓରୁ ଜିଓ ନେଟଓ୍ବର୍କକୁ ଅସୀମିତ କଲିଂ କରିପାରିବେ । ଅନ୍ୟ ନେଟଓ୍ବର୍କକୁ କଲ୍ କରିବା ଆଇୟୁସି ମିନିଟ୍ ଚାର୍ଜ ପଡିବ । ଏହି ପ୍ଲାନ୍ ର ଅବଧି ୨୮ ଦିନ ରହିଛି ।

୧୨୯ ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଲାନରେ ଜିଓ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୨ଜିବି ଡାଟା ସହ ୩୦୦ ଏସଏମଏସର ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ କରୁଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଗ୍ରାହକ ଜିଓରୁ ଜିଓ ନେଟଓ୍ବର୍କକୁ ଅସୀମିତ କଲିଂ କରିପାରିବେ । ଅନ୍ୟ ନେଟଓ୍ବର୍କକୁ କଲ୍ କରିବା ପାଇଁ ୧୦୦୦ ଏଫୟୁପି ମିନିଟ୍ ଦେଉଛି । ଏହି ପ୍ଲାନ୍ ର ଅବଧି ୨୮ ଦିନ ରହିଛି ।

   Related Posts