Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

Jio ଲଞ୍ଚ କଲେ ସ୍ମାର୍ଟ ଗ୍ଲାସ୍, ଏବେ ଚଷମାରେ ହେବ 3D ଭିଡିଓ କଲ

15/07/2020 at 7:57 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୫।୭:  ରିଲାଏନ୍ସ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିଜ୍ ଲିମିଟେଡ୍ (ଆରଆଇଏଲ)ଙ୍କ ୪୩ ତମ ଏଜିଏମ୍‌ ଶେଷ ହୋଇଛି। ଦେଶରେ କରୋନା ଜନିତ ପରିସ୍ଥିତି ଲାଗି ପ୍ରଥମ ଥର ଅନୁଷ୍ଠିତ ଭର୍ଚୁଆଲ ସମ୍ମିଳନୀରେ କମ୍ପାନୀ ଜିଓ ଗ୍ଲାସ୍‌ ଲଞ୍ଚ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ଏକ ମିକ୍ସଡ ରିୟଲିଟି ସ୍ମାର୍ଟ ଗ୍ଲାସ୍ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଏହାକୁ ପିନ୍ଧି ଥ୍ରୀ-ଡି କନଫରେନ୍ସ ମଧ୍ୟ କରିହେବ। ଏଥିଲାଗି  ଚଷମାରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ଆସିଷ୍ଟାନ୍ସ ରହିଛି। ଚଷମାର କେବୁଲକୁ ସ୍ମାର୍ଟ ଫୋନ ସହ ସଂଯୁକ୍ତ କରି ଏହି ସୁବିଧାର ଲାଭ ନିଆଯାଇପାରିବ।

ଏଥିରେ ଯେପରି ୟୁଜରଙ୍କୁ ଉଚ୍ଚମାନର ଭିଜୁଆଲ ମିଳିପାରିବ ସେଥିପାଇଁ ଗ୍ରାଫିକ୍ସରେ ଅନେକ କାମ କରାଯାଇଛି। ଏଜିଏମ ଅବସରରେ କମ୍ପାନୀ ପକ୍ଷରୁ ଚଷମାର ଡେମୋ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରାଯାଇଛି। ଏହି ଚଷମା ପିନ୍ଧି କେହିବି ୨ ଜଣଙ୍କ ସହିତ ଭିଡିଓ କଲ କରିପାରିବେ। ଜିଓଙ୍କ ଏହି ସ୍ମାର୍ଟ ଗ୍ଲାସ୍ ଥ୍ରୀ-ଡି ହୋଲୋଗ୍ରାଫିକ୍ ଭିଡିଓ କଲ ସପୋର୍ଟ ସହିତ ମିଳିବ। ଅର୍ଥାତ ଭିଡିଓ କଲିଂ ବେଳେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କୁ ଥ୍ରୀ-ଡିରେ ଦେଖିପାରିବେ। ଏହି ଚଷମାରେ ୨୫ଟି ଆପ୍ଲିକେସନ ସପୋର୍ଟ ରହିଛି।

ଜିଓ ଗ୍ଲାସ ଲଞ୍ଚିଂର ଖୁବ୍ କମ ସମୟରେ ଜିଓ ମିଟ୍‌ ଭିଡିଓ କନଫରେନସିଂ ଆପ୍‌କୁ ୫୦ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକେ ଡାଉନଲୋଡ କରିଛନ୍ତି। ଏଜିଏମ ଅବସରରେ ଆରଆଇଏଲ ଚେୟାରମ୍ୟାନ୍‌ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ସୂଚନା ଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଜିଓ ମିଟ୍‌ ଏକ କ୍ଲାଉଡ ଆଧାରିତ ଭିଡିଓ କନଫରେନସିଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ। ଯାହାକୁ ମୋବାଇଲ ଆପ୍ ଓ ଡେସ୍କଟପରେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇ ପାରିବ।   

   Related Posts