Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହରିୟାଣାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ କୋରୋନା ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ, ‘କୋଭାକ୍ସିନ୍‌’ର ପରୀକ୍ଷାମୂଳକ ଟିକା ନେଇଥିଲେ ଅନିଲ ଭିଜ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୬୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୦୯ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୨୦୮୦୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ରାସ୍ତା ନିର୍ମାଣକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ୭ ଆହତ
  • ||
  • ବୁର୍ଲା ଭୀମସାରରେ ଅଘଟଣ, ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ଛିଣ୍ଡି ପୋଡିଗଲା ରକ୍ତ ଭଣ୍ଡାର ଓ ପ୍ଲାଜମା ବ୍ୟାଙ୍କର ୫ଟି ଫ୍ରିଜର
  • ||

ମାତ୍ର ୩୯୯ ଟଙ୍କାରେ ମିଳିବ ଜିଓ ଫାଇବରର ଫାଇଦା, ୩୦ ଦିନ ପାଇଁ ଫ୍ରି ଟ୍ରାଏଲ

31/08/2020 at 2:00 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩୧/୦୮ : ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ନିଜର ଜିଓ ଫାଇବର (JioFiber ) ତାରିଫ ପ୍ଲାନକୁ ନୂଆ ରୂପ ଦେଇଛି | ନୂଆ ତାରିଫ ପ୍ଲାନ ଏମିତି ସମୟରେ ପେଶ କରାଯାଇଛି ଯେତେବେଳେ ଭଲ ଓ ବିଶ୍ଵସ୍ଥ ଇଣ୍ଟରନେଟ କଣେକ୍ଟିଭିଟି ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଆବଶ୍ୟକ | ଜିଓ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିଖବର ଆଣିଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଜିଓ ଫାଇବର ପ୍ଲାନରେ ୩୯୯ ଟଙ୍କାରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଏହାସହ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜିଓରେ ଫାଇବର ପାଇଁ ୩୦ ଦିନର ଫ୍ରି ଟ୍ରାଏଲ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯିବ | କମ୍ପାନୀ ଏହାକୁ NAYE INDIA KA NAYA JOSH ନାଁ ଦେଇଛି |

ଯିଏ ଫାଇବର ପ୍ଲାନରେ ଅନେକ ଫାଇଦା ରହିଛି | ଏଥିରେ ଅନଲିମିଟେଡ଼ ଇଣ୍ଟରନେଟ ସୁବିଧା ରହିଛି | ସିମେଟ୍ରିକ ସ୍ପିଡ଼ ରହିଛି | ପ୍ଲାନର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ମୂଲ୍ୟ ମାସକୁ ୩୯୯ ଟଙ୍କା |୧୨ ପେଡ ଓଟିଟି ଆପ୍ର ସବସ୍କ୍ରିପସନ ସେ ବି ବିନା ଚାର୍ଜର | 

ଜିଓ ଫାଇବର ପାଇଁ ୩୦ ଦିନର ଫ୍ରି ଟ୍ରାଏଲ ଦେବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଛି | ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ 150Mbps ସ୍ପିଡ଼ ଦିଆଯିବ | ଏହାସହ ଏହାର 4K Set Top Box ରେ ଟପ ୧୦ ପେଡ ଓଟିଟି ଆପର ଏକସେସ ଦିଆଯାଇଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି ଏକ୍ସଟ୍ରା ଚାର୍ଜ ନିଆଯିବ ନାହିଁ | ଏଥିରେ ଫ୍ରି ଭଏସ କଲିଂ ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ୩୦ ଦିନର ଫ୍ରି ଟ୍ରାଏଲ ସମସ୍ତ ନୂଆ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଗୁ ହୋଇଛି | ଏହା ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧ ତାରିଖରୁ ଆକ୍ଟିଭେଟ କରିପାରିବେ | ଏହାସହ ପୁରୁଣା ଗ୍ରାହକ ଜିଓ ଫାଇବର ନୂଆ ତାରିଫ ପ୍ଲାନରେ ନିଜ ପ୍ଲାନ ଅପଗ୍ରେଡ଼ କରିପାରିବେ |

ଜିଓ ଫାଇବର ପ୍ଲାନ ମାସକୁ ୩୯୯ ଟଙ୍କାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ୧୪୯୯ ଟଙ୍କା ଯାଏଁ ଅଛି | ୩୯୯ ପ୍ଲାନରେ ୩୦ ଏମବିପିଏସ ଡାଟା ମିଳିଥାଏ | ୬୦୦ ପ୍ଲାନରେ ୧୦୦ ଏମବିପିଏସ ଡାଟା, ୯୯୯ ପ୍ଲାନରେ ୧୫୦ ଏମବିପିଏସ ଓ ୧୪୯୯ ପ୍ଲାନରେ ୩୦୦ ଏମବିପିଏସ ଡାଟା ସ୍ପିଡ଼ ଦିଆଯାଉଛି |

   Related Posts