Wednesday, December 11, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

Jio ବେଷ୍ଟ ପ୍ରିପେଡ୍‌ ପ୍ଲାନ୍‌ – ମିଳିବ ୩ଜିବି ଡାଟା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ – ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ନିଜର ଉପଭୋକ୍ତା ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି କରିବା ପାଇଁ ଲଗାତର ନୂଆ , ନୂଆ ପ୍ଲାନ ଲଞ୍ଚ କରୁଛି । ଜିଓ ଏହାର ଡାଟା ପ୍ଲାନ ପାଇଁ ବେଶ୍‌ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ।

ଏହାର ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ ଇଁ ଶସ୍ତାରେ ଜିଓ ଅଧିକ ଡାଟା ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ । ଏବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜିଓ ର ଭଲ ବା ଟପ୍‌ ୫ଟି ପ୍ଲାନ୍‌ ବିଷୟରେ ଜଣାଉଛୁ ।

୪୪୪ ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଲାନ

ଏବେ ଜିଓର ଏହି ନୂଆ ପ୍ଲାନ୍‌କୁ ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଛି । ଏଥିରେ କମ୍ପାନୀ ଆଇୟୁସି ଚାର୍ଜ ଲାଗୁ କରୁଛି । ଏହି ପ୍ଲାନ୍‌ରେ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ବା ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କ ପାଇଁ ବେଶ୍‌ ଭଲ ଅଫର୍‌ ରହିଛି । ୪୪୪ ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଲାନରେ ପ୍ରତିଦିନ ୨ ଜିବି ଡାଟା ମିଳିବ । ଏଥିରେ ଜିଓ ନେଟଓ୍ୱର୍କ ପାଇଁ ଅନ୍‌ଲିମିଟେଡ୍‌ କଲିଂ ସୁବିଧା ରହିଛି । ଅନ୍ୟ ନେଟ୍‌ଓ୍ୱର୍କକୁ କଲ୍‌ କରିବା ପାଇଁ ୧୦୦୦ ଆଇୟୁସି ମିନିଟ୍‌ ଦିଆଯାଉଛି । ଏଥିରେ ପ୍ରତିଦିନ ୧୦୦ ଏସ୍‌ଏମ୍‌ଏସ୍‌ ଫ୍ରି ଦିଆଯାଉଛି । ପେଟିଏମ୍‌ରେ ରିଚାର୍ଜ କଲେ ୪୪ ଟଙ୍କାର ରିହାତି ମିଳିବ । ଏହାର ବୈଧତା ୮୪ ଦିନ ।

ଜିଓର ୨୯୯ ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଲାନ୍‌ –

ଜିଓର ଏହି ପ୍ଲାନର୍‌ରେ ପ୍ରତିଦିନ ୩ଜିବି ଡାଟା ମିଳିବ । ଏହାର ବୈଧତା ୨୮ ଦିନ ଜିଓ ନେଟଓ୍ୱର୍କକୁ କଲିଂ ମାଗଣା । ଅନ୍ୟ ଆଇୟୁସିକୁ କଲ୍‌ କରିବା ପାଇଁ ଟପ୍‌ ଅପ୍ ଭାଉଚର୍‌ ୧୦ ଟଙ୍କିଆ ଅଫର୍‌ ସହ ଆସୁଛି । ଦୈନିକ ଏକ ଶହ ଏସ୍‌ଏମ୍‌ଏସ୍‌ ମାଗଣା ମିଳିବ ।

ଜିଓର ୩୯୯ ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଲାନ୍‌ –

ଜିଓର ଏହି ପ୍ଲାନର ବୈଧତା ୮୪ ଦିନ । ଏଥିରେ ପ୍ରତିଦିନ ୧.୫ ଜିବି ଡାଟା ମିଳିବ । ଜିଓ ନେଟ୍‌ଓ୍ୱର୍କକୁ ଅନ୍‌ଲିମିଟେଡ୍‌ କଲିଂ ସୁବିଧା ରହିଛି । ଅନ୍ୟ ନେଟଓ୍ୱାର୍କକୁ କଲ୍‌ କରିବା ପାଇ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ଆଇୟୁସି ରି ଚାର୍ଜ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଏଥିରେ ପ୍ରତିଦିନ ଏକ ଶହ ଏସ୍‌ଏମ୍ଏସ୍‌ ମାଗଣା ।

ଜିଓର ୪୯୮ ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଲାନ୍‌-

ଏହାର ବୈଧତା ବା ଭାଲିଡିଟି ୯୧ ଦିନ । ଏଥିରେ ପ୍ରତିଦିନ ୨ ଜିବି ଡାଟା ମିଳିବ । ଏଥିରେ ଜିଓ ନେଟଓ୍ୱର୍କକୁ ଫ୍ରି କଲିଂ କରିପାରିବେ । ଅନ୍ୟ ନେଟ୍‌ଓ୍ୱର୍କକୁ କଲ୍ କିବ ପାଇଁ ଆଇୁସି ଟପ୍‌ଅପ୍‌ ପକାଇବାକୁ ପଡିବ । ଏଥିରେ ବି ପ୍ରତିଦିନ ୧୦୦ ଏସ୍‌ଏମ୍‌ଏସ୍‌ ମାଗଣା ଅଛି ।

600 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର