Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦,୩୦୯ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୧୧୫ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ବିନ ନିରାଶ, ଏହି ଖେଳାଳି ହେଲେ ‘ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟର୍ ଅଫ୍‌ ଦି ଇୟର’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୨୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୧୯୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଅଟୋକୁ ପଛ ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୬ ଯାଏଁ ରାଜ୍ୟର କିଛି ସ୍ଥାନରେ କୋହଲା ପାଗ ସହ ବର୍ଷା, ସତର୍କ କଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ପାଡୁଆ ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ପରେ ପୁର୍ନଜନ୍ମ ! ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଜୀବନ ଥିବା ଘୋଷଣା କଲେ ଡାକ୍ତର, ଏବେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ

15/03/2020 at 11:03 AM

ଉମରକୋଟ ୧୫।୦୩: “ରଖେ ହରି ତୋ ମାରେ କିଏ “ଏହି ଉକ୍ତିଟି ପୁଣି ଥରେ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି । ଶବ ବ୍ୟବେଚ୍ଛେଦ ରୁମ୍‌ରୁ ଜୀବନ୍ତ ଫେରିଲେ ଉମରକୋଟ ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ନାବାଳିକା । ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ଚେଷ୍ଟା  କରି ଦଶ ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଜ ଓଢଣୀରେ ଘର ଭିତରେ ଝୁଲି ରହିଥିଲେ ।  ଉମରକୋଟ ପୋଲିସ୍ ଘଟଣା ସ୍ଥଳକୁ ପହଞ୍ଚି ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ କରିଥିଲା । ଏବଂ  ଝିଅ ଟି ଜୀବିତ ଥିବା ଅନୁମାନ କରି ଉମରକୋଟ ଗୋଷ୍ଠି ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ର ରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲା ।  ସେଠାରେ ଚିକିତ୍ସକ ଝିଅ ଜୀବିତ ଥିବା ଜାଣି ଚିକିତ୍ସା କରିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଝିଅ ସୁସ୍ଥ ଅଛି ହେଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ ରହିଛି।

ମିଳିଥିବା ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ହୀରାପୁର ଗ୍ରାମରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ପ୍ରୟାସ କରିଥିବା ନାବାଳିକାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ବାହାଘର ଥିଲା ।  ରାତିରେ ଝିଅ ବିଦା କରିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ଶୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ଝିଅଟି ପୋଡଷି ଘରକୁ ଶୋଇବାକୁ ଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସକାଳୁ କବାଟ ନ ଖୋଲିବାରୁ ଘର ଲୋକ ଝରକା ଆଡୁ ଦେଖିଲେ ଝିଅ ପିନ୍ଧିଥିବା ଓଢଣୀ  ଲଗାଇ ଝୁଲି ରହିଥିଲ ।  ଝିଅ ମରିଯାଇଛି ଭାବି ପରିବାର ଲୋକ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲା । ପୋଲିସ ଖବର ପାଇ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଝିଅ ପାଖକୁ ଯାଇ ଦେଖିବାରୁ ଝିଅଟି ଜୀବିତ ଥିବା ସନ୍ଦେହ କରିଥିଲା । ଏବଂ ଉଦ୍ଧାର କରି ପୋଲିସ  ଉମରକୋଟ ଗୋଷ୍ଠି ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ।ବର୍ତ୍ତମାନ ନାବାଳିକା ର ଅବସ୍ଥା ଠିକ୍ ଥିବା କହିଛନ୍ତି ଡାକ୍ତର ।

   Related Posts