Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ ପୂର୍ବରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସକୁ ବଡ ଧରଣର ସଫଳତା, ଅବୈଧ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ସହ ୨ଜଣ ଗିରଫ
  • ||
  • ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସରେ ୩୮୪ଜଣଙ୍କୁ ମିଳିବ ବୀରତା ପୁରସ୍କାର, ଘୋଷଣା କଲେ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି
  • ||
  • ୟୁପି ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ କଂଗ୍ରେସକୁ ଝଟକା : ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ଆରପିଏନ୍ ସିଂହ, ବିଜେପିରେ ହେବେ ସାମିଲ୍
  • ||
  • ଫୁଟବଲ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଦଳାଚକଟା : ୬ ମୃତ, ୫୦ରୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଆଗଲପୁର ବ୍ଲକ୍ ସେକ୍ସନ୍ ଅଫିସର୍, ଏକକାଳୀନ ୩ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ବେଳେ ଉତ୍ତେଜନା : କୋଭିଡ୍ କଟକଣା ଭାଙ୍ଗି କରୁଥିଲେ ସଭା, ୨ ଗୋଷ୍ଠୀ ମୁହାଁମୁହିଁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୩୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୮୯୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୧୭୮୪୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାରଠୁ ଓଡିଶା ଓପନ୍ ବ୍ୟାଡମିଣ୍ଟନ୍, ଭାଗନେବେ ୧୭ ଦେଶର ୩୫୦ ପ୍ରତିଯୋଗୀ
  • ||
  • ସମାଧାନ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ ମହିଳା ଏସଆଇ, ୨ ଘଣ୍ଟା ଅଟକ ରଖିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ
  • ||

ଜିୟା ଖାନଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣା: ସୁରଜ ପଞ୍ଚୋଲି କହିଲେ, ଗୋଟେ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ରଖାଯାଇଥିଲା ସବୁଠାରୁ ଶୂନସାନ ସେଲରେ….

19/09/2019 at 8:54 PM

ମୁମ୍ବାଇ୧୯|୯: ବଲିଉଡ୍‌ର ଅଧିକାଂଶ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଓ ଅଭିନେତା କୌଣସି ବିବାଦକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାଆନ୍ତି। ଆଦିତ୍ୟ ପଞ୍ଚୋଲିଙ୍କ ପୁଅ ସୁରଜ ପଞ୍ଚୋଲି ଏକ ସାକ୍ଷାତାକାର ସମୟରେ ଜିୟା ଖାନଙ୍କ ସୁସାଇଡ୍‌ ସଂପର୍କରେ କିଛି କଥା କହିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜିୟା ଖାନଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ସୁରଜଙ୍କ ଗିରଫ ପରେ ଏକ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଶୂନସାନ ସ୍ଥାନରେ ରଖାଯାଇଥିଲା। ଜେଲର ଏକ ଶୂନସାନ ସେଲରେ ତାଙ୍କୁ ରଖା ଯାଇଥିଲା। ଏମିତିକି ସେଠାରେ ନ୍ୟୁଜ ପେପର ପଢ଼ିବା ଲାଗି ତାଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇ ନଥିଲା। ସେହି ସେଲରେ ସୁରଜ ପୂରା ସ୍ତବ୍ଧ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ ବୋଲି ସୁରଜ ନିଜେ କହିଥିଲେ।

ସୁରଜ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, ଜିୟା ଖାନଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ସେ ସମ୍ମାନ ଦେଉଥିଲେ। ସେଥିଲାଗି କୌଣସି କଥାରେ ସେ ମୁହଁ ଖୋଲି ନଥିଲେ । ସେହି ପରିବାର ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ଯାହା କଲେ ବି ସେମାନଙ୍କୁ ସୁରଜ ସମ୍ମାନ ଦିଅନ୍ତି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ମିଡିଆ ତାହାର ଦାୟିତ୍ବ ଠିକ୍ ଭାବେ ନିର୍ବାହ କରି ନାହିଁ । ଟିଆରପି ବଢ଼ାଇବା ଦିଗରେ ମିଡିଆ ସବୁବେଳେ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା କଥା ସୁରଜ କହିଛନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ୨୦୧୩ ମସିହା ଜୁନ ମାସରେ ୨୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜିୟା ଖାନ ନିଜ ଘରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଜିୟା ଖାନଙ୍କ ମୃତ ଶରୀରର ପାଖରୁ ସୁସାଇଡ୍‌ ନୋଟ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଜବତ କରିଥିଲା। ସେଥିଲେ ଲେଖା ଥିଲା ଯେ,  ‘ଗୋଟେ ସମୟ ଥିଲା ତମ ସହ ଜୀବନ ବିତାଇବା ପାଇଁ ସ୍ବପ୍ନ ଦେଖୁଥିଲି। କିନ୍ତୁ ତମେ, ମୋ ସ୍ବପ୍ନକୁ ଭାଙ୍ଗି ଚୁରମାର କରିଦେଲ’  । ଜିୟା ଖାନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ଠିକ୍ ଚାରିମାସ ପରେ ଅର୍ଥାତ ୨୦୧୩ ମସିହା ଅକ୍ଟୋବର ମାସରେ ଜିୟା ଖାନଙ୍କ ମାଆ ରବିୟା ଖାନ ହାଇକୋର୍ଟର ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ। ଜିୟା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରି ନାହିଁ ବରଂ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି ବୋଲି ରବିୟା ଖାନ ଦାବୀ କରିଥିଲେ।

ସିବିଆଇ କହିବା ମୁତାବକ,  ଜିୟା ଖାନଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ସୁରଜ ମନଗଢ଼ା କାହାଣୀ କହିଥିଲେ। ଘଟଣାର ସତ୍ୟସତ ଜାଣିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ସୁରଜଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। କିଛିଦିନ ପରେ ଜେଲରୁ ସୁରଜ ମୁକୁଳି ଯାଇଥିଲେ।

   Related Posts