Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୮୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୧୯୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଓଡିଶା ହାତରୁ ଖସୁଛି ବନ୍ଧୁଗାଁ ବ୍ଲକ, ଲୋଭ ଦେଖାଇ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣୁଛି ଆନ୍ଧ୍ର
  • ||
  • ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ୧୫ ଦିନ ଧରି ଦୁଷ୍କର୍ମ ! ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦେଉଥିଲା ହତ୍ୟା ଧମକ, ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ନେଇ କରୁଥିଲା ବ୍ଲାକମେଲିଂ…
  • ||
  • ତାତିରୁ ଏବେ ନିସ୍ତାର ନାହିଁ, ଆହୁରି ଛଟପଟ କରିବ ଖରା
  • ||
  • ବାରିପଦା : କୋଭିଡ ନିୟମକୁ ବେଖାତିର, ୫ଟି ଦୋକାନ ସିଲ୍‌
  • ||

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ କୁଶଳିକା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ମାମଲା : ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେଲେ ଝସକେତନ, କରିଥିଲେ ୨ ଜଣଙ୍କୁ ହତ୍ୟା

15/09/2020 at 6:42 PM

ଅନୁଗୋଳ, ୧୫|୯ :  ପୁଣିଥରେ ଦୋଷୀ ସାଵ୍ୟସ୍ତ ହେଲେ ଝସକେତନ ରାଉତ। । ୨୦୧୬ ମସିହାରେ ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ କୁଶକିଳା ଦୁଇ ଭାଇ ମର୍ଡର କେସରେ ଝସକେତନ ଆଜୀବନ ସଜା କାଟୁଛନ୍ତି ଅନଗୁଳ ଜେଲରେ। ପୁଣି ଆଜି ୪ ବର୍ଷ ପରେ ତାଙ୍କୁ ମାଉସୀ ପୁତୁରା ମର୍ଡର କେସରେ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିଛନ୍ତି ମାନ୍ୟବର ଜିଲ୍ଲା ଜଜ୍। ତାଙ୍କ ନାଁରେ ସମାନ ଢଙ୍ଗରେ ୪ଟି ମର୍ଡର କେସ ରହିଛି।

ଅନୁଗୋଳର ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ କୁକୁରପେଟା ଗାଁର ମାଉସୀ-ପୁତୁରା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟଣାରେ ଦୋଷୀ ସାବସ୍ତ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି ଝସକେତନ ରାଉତ । ଫେବୃଆରୀ ୨୦୧୬ ମସିହାରେ ମାଉସୀ-ପୁତୁରାଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ହତ୍ୟା କରି ୨୦ ଫୁଟ ଗାତ ଖୋଳି ମାଟିତଳେ ପୋତି ଦେଇଥିଲା ଝସକେତନ। ହତ୍ୟାର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ହେଲେ ମାଉସୀ ଅବଳା ଗଡ଼ନାୟକ ଏବଂ କୁମୁଦଚନ୍ଦ୍ର ସାହୁ।  ଏହି ଘଟଣା ପାଇଁ ସେତେବେଳେ ପୋଲିସକୁ ନାକେଦମ ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା।

ଝସକେତନ କେବଳ ସେହି ମାଉସୀ ପୁତୁରାକୁ ମାରି ନ ଥିଲା ବରଂ ସମାନ ଢଙ୍ଗରେ କୁଶକିଳା ଗାଁର ଦୁଇ ଭାଇ ଯୋଗେଶ୍ଵର ସାହୁ ଏବଂ ହୀରଣାକ୍ଷ ସାହୁଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା। ଯାହା ପାଇଁ ସେ ଏବେ ଅନଗୁଳ ଜେଲରେ ଆଜୀବନ ସଜା କାଟୁଅଛି। ପୁଣି ଆଜି ତାକୁ ମନ୍ୟବର ଜିଲ୍ଲା ଦୌରାଜଜ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିଛନ୍ତି। ଅନୁଗୋଳ ଜେଲରୁ ଭିଡି଼ଓ କନଫରେନ୍ସିଂ ମାଧ୍ୟମରେ ରାୟ ଶୁଣାଇଛନ୍ତି । ଆସନ୍ତା  ସୋମବାର ହେବ ଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଣି ବୋଲି ସରକାରୀ ଓକିଲ କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts