Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରାଟ ବାହିନୀର ସ୍ଵପ୍ନ ଧୂଳିସାତ: ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟ୍‌କୁ ମିଳିଲା ନୂଆ ବାଦଶାହା, ଭାରତକୁ ୮ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ବିଶ୍ଵ ଟେଷ୍ଟ ଚମ୍ପିଆନସିପ୍‌ ଜିତିଲା ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଆଜି ୩୭୫ ପଜିଟିଭ୍‌ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ବନ୍ଦିତା ପରିଡ଼ା ହେଲେ ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ସଭାନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ୟୁକେ ହାଇକୋର୍ଟରୁ ନିରବ ମୋଦୀଙ୍କୁ ଝଟକା, ପ୍ରତ୍ୟର୍ପଣ ବିରୋଧରେ ଦାଖଲ ଆବେଦନ ଖାରଜ, ଏବେ ଭାରତ ଆସିବାକୁ ପଡିବ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୋରୁ ଚୋରା ଚାଲାଣ ବେଳେ ଜବତ ହେଲା ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୫ ଗୋରୁ ଉଦ୍ଧାର, ଦଲାଲ ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜଧାନୀରେ ମାତିଲେ ଲୁଟେରା : ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଦୋକାନରେ ବୁଲାଇଲେ କଳାକନା, ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହେଲା ଦୃଶ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅନଲକ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ପରେ ଲୋକେ ମାନୁନାହାନ୍ତି କୋଭିଡ୍ ନିୟମ, ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ବିପଦ – ଡିଏମଇଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଳିତ ବର୍ଷ ୩୦% ହ୍ରାସ ହେବ ନବମ ଓ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀର ସିଲାବସ୍ – ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • କାମାକ୍ଷାନଗର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ପଡିଗଲେ ଭାଲୁ ହାବୁଡରେ, ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଦେଶରେ ତଳମୁହାଁ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍,୧୩୫୮ ମୃତ
  • ||

ଆଡମିଶନ କରାଇଦେବାକୁ କହି ୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକି ନେବା ମାମଲା : ହାଇଟେକ୍ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ତିରୁପତି ଚୌଧୁରୀଙ୍କୁ ଟ୍ରାନ୍‌ଜିଟ୍ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଲା ଝାଡଖଣ୍ଡ ପୋଲିସ

26/12/2018 at 4:37 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୨୬|୧୨: ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ହାଇଟେକ୍‌ ଗ୍ରୁପ୍‌ ଅଫ୍‌ କମ୍ପାନୀଜ୍‌ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ତିରୁପତି ଚୌଧୁରୀଙ୍କୁ ଟ୍ରାନ୍‌ଜିଟ୍‌ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଲା ଝାରଖଣ୍ଡ ପୋଲିସ । ତିରୁପତିଙ୍କ ନାଁରେ ଜମି ଜାଲିଆତି ଏବଂ ମେଡିକାଲ ଆଡମିଶନ ନାଁରେ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ଠିକେଇ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ସହିଦ ନଗର ପୋଲିସ ସହାୟତାରେ ଗଲା ରାତିରେ ତିରୁପତିଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରୁ ଉଠାଇଥିଲା ରାଞ୍ଚି ପୋଲିସ ।

ହାଇଟେକ୍‌ ଗ୍ରୁପ୍‌ ଅଫ୍‌ କମ୍ପାନିଜ୍‌ର ଡାଇରେକ୍ଟର ତିରୁପତି ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୁଇ ଦୁଇଟି ଅଭିଯୋଗ । ତାଙ୍କ ନାଁରେ ଆସିଛି ଜମି ଜାଲିଆତି ଏବଂ ମେଡିକାଲ ଆଡମିଶନ ନାଁରେ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ଠିକି ନେଇଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ।  ଗିରଫ ପରେ ଏବେ କୋର୍ଟରୁ ତିରୁପତିଙ୍କୁ ଟ୍ରାନଜିଟ୍‌ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇଛି ଝାରଖଣ୍ଡ ପୋଲିସ । ରାଞ୍ଚିର ଜଣେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ମେଡିକାଲ ଆଡମିଶନ କରାଇଦେବାକୁ କହି ୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠିକି ନେଇଥିଲେ ତିରୁପତି । ଏହି ମାମଲାର ବିଚାର କରୁଥିବା ରାଞ୍ଚି କୋର୍ଟ ତିରୁପତିଙ୍କ ନାଁରେ ନନ୍‌ ବେଲେବଲ ଓ୍ବାରେଣ୍ଟ ଜାରି କରିଥିଲେ । ଯାହାକୁ ନେଇ ମଙ୍ଗଳବାର ରାଞ୍ଚି ପୋଲିସ, ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ସହିଦ ନଗର ପୋଲିସ ସହାୟତାରେ ତିରୁପତିଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରୁ ଉଠାଇନେଇଥିଲେ । ସେପଟେ ତିରୁପତିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ସାମନ୍ତରାପୁରରେ ଥିବା ଏକ ଜମି ଆବଣ୍ଟନରେ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ନେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । ତେଣୁ ସହିଦ ନଗର ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ତିରୁପତିଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଦଫା ୪୨୦/୪୬୭ /୪୬୮/ ୧୨୦ /ବି ଧାରା ୪ରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ।

ସେପଟେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆସିଥିବା ସମସ୍ତ ଅଭିଯୋଗକୁ ଅସ୍ବିକାର କରିଛନ୍ତି ତିରୁପତି ଚୌଧୁରୀ ।

ଏଠି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ପୂର୍ବରୁ ସହିଦ ନଗର ଥାନାରେ ତିରୁପତିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଜମି ଜାଲିଆତିର ଅଭିଯୋଗ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ ନକରି ଚୁପ୍‌ ବସିଥିଲା କାହିଁକି । ଆଉ ହଠାତ୍‌  ରାଞ୍ଚି ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ସହିଦ ନଗର ପୋଲିସ୍‌ର ଏଭଳି ତତ୍ପରତାକୁ ନେଇ  ଅଭିଯୋଗକାରୀଙ୍କ ଭିତରେ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଖୋରାକ୍‌ ଯୋଗାଇଛି ।

   Related Posts