Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||
  • ବ୍ରିସବେନ୍ ଟେଷ୍ଟ୍ : ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଲାବୁସେନଙ୍କ ଶତକ, କଙ୍ଗାରୁ ଟିମ୍ ୨୭୪/୫
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର: ଗୁରୁତର-ଗର୍ଭବତୀ-ହସ୍ପିଟାଲରେ ଆଡମିଟ୍‌ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ ନାହିଁ ଟିକା, ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଡାକ୍ତର ବିଜୟ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ମାଟି ଖୋଳିଲେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରକଳ୍ପ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଦୁଇ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୮ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଚିଲିକାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଫ୍ଲୋରା ଫୋନା ସର୍ଭେ
  • ||
  • ଯାଜପୁର ଶିଶୁ ନିଖୋଜ ଘଟଣା: ନିଖୋଜ ପିହୁ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଲେ ଏସ୍‌ପି ରାହୁଲ ପି.ଆର
  • ||
  • ନକଲି ସାମଗ୍ରୀର ପେଣ୍ଠସ୍ଥଳୀ ପାଲଟିଛି କଟକ, ପୁଣି ଅପମିଶ୍ରିତ ଗୁଣ୍ଡି ଜବତ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ: ଅଜଣା ଜନ୍ତୁ ଆତଙ୍କ, ଭୟଭୀତ ଅବସ୍ଥାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||

ଆଡମିଶନ କରାଇଦେବାକୁ କହି ୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକି ନେବା ମାମଲା : ହାଇଟେକ୍ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ତିରୁପତି ଚୌଧୁରୀଙ୍କୁ ଟ୍ରାନ୍‌ଜିଟ୍ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଲା ଝାଡଖଣ୍ଡ ପୋଲିସ

26/12/2018 at 4:37 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୨୬|୧୨: ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ହାଇଟେକ୍‌ ଗ୍ରୁପ୍‌ ଅଫ୍‌ କମ୍ପାନୀଜ୍‌ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ତିରୁପତି ଚୌଧୁରୀଙ୍କୁ ଟ୍ରାନ୍‌ଜିଟ୍‌ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଲା ଝାରଖଣ୍ଡ ପୋଲିସ । ତିରୁପତିଙ୍କ ନାଁରେ ଜମି ଜାଲିଆତି ଏବଂ ମେଡିକାଲ ଆଡମିଶନ ନାଁରେ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ଠିକେଇ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ସହିଦ ନଗର ପୋଲିସ ସହାୟତାରେ ଗଲା ରାତିରେ ତିରୁପତିଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରୁ ଉଠାଇଥିଲା ରାଞ୍ଚି ପୋଲିସ ।

ହାଇଟେକ୍‌ ଗ୍ରୁପ୍‌ ଅଫ୍‌ କମ୍ପାନିଜ୍‌ର ଡାଇରେକ୍ଟର ତିରୁପତି ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୁଇ ଦୁଇଟି ଅଭିଯୋଗ । ତାଙ୍କ ନାଁରେ ଆସିଛି ଜମି ଜାଲିଆତି ଏବଂ ମେଡିକାଲ ଆଡମିଶନ ନାଁରେ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ଠିକି ନେଇଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ।  ଗିରଫ ପରେ ଏବେ କୋର୍ଟରୁ ତିରୁପତିଙ୍କୁ ଟ୍ରାନଜିଟ୍‌ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇଛି ଝାରଖଣ୍ଡ ପୋଲିସ । ରାଞ୍ଚିର ଜଣେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ମେଡିକାଲ ଆଡମିଶନ କରାଇଦେବାକୁ କହି ୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠିକି ନେଇଥିଲେ ତିରୁପତି । ଏହି ମାମଲାର ବିଚାର କରୁଥିବା ରାଞ୍ଚି କୋର୍ଟ ତିରୁପତିଙ୍କ ନାଁରେ ନନ୍‌ ବେଲେବଲ ଓ୍ବାରେଣ୍ଟ ଜାରି କରିଥିଲେ । ଯାହାକୁ ନେଇ ମଙ୍ଗଳବାର ରାଞ୍ଚି ପୋଲିସ, ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ସହିଦ ନଗର ପୋଲିସ ସହାୟତାରେ ତିରୁପତିଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରୁ ଉଠାଇନେଇଥିଲେ । ସେପଟେ ତିରୁପତିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ସାମନ୍ତରାପୁରରେ ଥିବା ଏକ ଜମି ଆବଣ୍ଟନରେ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ନେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । ତେଣୁ ସହିଦ ନଗର ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ତିରୁପତିଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଦଫା ୪୨୦/୪୬୭ /୪୬୮/ ୧୨୦ /ବି ଧାରା ୪ରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ।

ସେପଟେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆସିଥିବା ସମସ୍ତ ଅଭିଯୋଗକୁ ଅସ୍ବିକାର କରିଛନ୍ତି ତିରୁପତି ଚୌଧୁରୀ ।

ଏଠି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ପୂର୍ବରୁ ସହିଦ ନଗର ଥାନାରେ ତିରୁପତିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଜମି ଜାଲିଆତିର ଅଭିଯୋଗ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ ନକରି ଚୁପ୍‌ ବସିଥିଲା କାହିଁକି । ଆଉ ହଠାତ୍‌  ରାଞ୍ଚି ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ସହିଦ ନଗର ପୋଲିସ୍‌ର ଏଭଳି ତତ୍ପରତାକୁ ନେଇ  ଅଭିଯୋଗକାରୀଙ୍କ ଭିତରେ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଖୋରାକ୍‌ ଯୋଗାଇଛି ।

   Related Posts