Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ଗୀତାଞ୍ଜଳି ଏକ୍ସପ୍ରେସକୁ ମାଓବାଦୀ ଉଡାଇବା ଧମକର ଡେଡ୍ ଲାଇନ୍ ସରୁଛି ଆଜି !

11/10/2019 at 4:55 PM

ରାଉରକେଲା ୧୧।୧୦: ଗୀତାଂଜଳି ଏକ୍ସପ୍ରେସକୁ ହାଇଆଲର୍ଟ । ହାଓ୍ବାଡା-ମୁମ୍ବାଇ ଭାୟା ରାଉରକେଲା  ଗୀତାଂଜଳି ଏକ୍ସପ୍ରେସକୁ ଉଡାଇଦେବାକୁ ମାଓବାଦୀ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ ।

ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗର ସୂଚନାର ଅନୁସାରେ ଗତ ୫ ତାରିଖରୁ ୧୧ ତାରିଖ ଅର୍ଥାତ୍ ଆଜି ଭିତରେ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡର ମହୁଲି ମୁରମ ଅଚଂଳରେ ଅଘଟଣ ଘଟାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଥିଲା । ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗ  ଖବର ପାଇବା ପରେ କଡା ସୁରକ୍ଷା ଦିଆଯାଇଛି ଗୀତାଂଜଳି ଏକ୍ସପ୍ରେସକୁ । ଆଜି ସରୁଛି ମାଓବାଦୀଙ୍କ ଯୋଜନାର ଡ଼େଡ଼ ଲାଇନ୍ ।

ଗତକାଲି ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସମୟରେ ରାତି ୭ଟା୪୫ ମିନିଟରେ ହାଓ୍ବଡା-ମୁମ୍ବାଇ ଗୀତାଜଂଳି ଏକ୍ସପ୍ରେସ ରାଉରକେଲାରେ ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବରେ ପହଚିଂ ମୁମ୍ବାଇ ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରିଛି । ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ଯାତ୍ରୀ ଯଦି ବା ଭୟଭୀତ ଥିଲେ ତଥାବି  ଯାତ୍ରା କରିଛନ୍ତି ।

ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଗତ ୭ ତାରିଖରେ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ପୋଲିସ  ତିନି ଜଣ ସନ୍ଦିଗ୍ଧଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ତଦନ୍ତ କରୁଛି । ଅଘଟଣ  ଘଟାଇବା  ପାଇଁ ନିରୁପଣ କରିଥିବା ସ୍ଥାନ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡର ମହଲିମୁରମ୍ , ଖାରସବା ସହ ସିନି ଅଚଂଳରେ ଖାନ ତଲାସି ଚାଲିଛି । ଗୀତାଜଂଳି ଏକ୍ସପ୍ରେସ ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବରେ ଚଳାଚଳ କରିବା ପାଇଁ ପୁରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିଛି ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ପୋଲିସ ।

   Related Posts