ori homes
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜେଲରୁ ମୁକୁଳିବେ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜୀବ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ହତ୍ୟାକାରୀ, ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୩ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେବଗଡ଼ : ଭୁଲିଗଲା ସଂପର୍କ, ମଦ୍ୟପ ବାପାର କଟୁରୀ ଚୋଟରେ ପୁଅ ମୃତ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ: ତାରାତାରିଣୀଙ୍କ ପୀଠରେ ନୂତନ ମନ୍ଦିର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଉତ୍ସବ, ଯୋଗଦେବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ରଥଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଚଳଚଞ୍ଚଳ ରଥଖଳା, ଚକ ନିର୍ମାଣରେ ବ୍ୟସ୍ତ ମୁଖ୍ୟ ବିଶ୍ୱକର୍ମା
  • ||
  • ଉଦଳା: ପ୍ରେମିକାକୁ ଦେଖାକରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ପ୍ରେମିକ ଧରାପଡିଗଲେ, ଦେଖାଇଲେ ବନ୍ଧୁକ
  • ||

ଜୟପୁର ପୌରପାଳିକାରେ ଦୋକାନ ଘର ବଣ୍ଟନରେ କେଳେଙ୍କାରୀ : ୩ଜଣ ପୌର କର୍ମଚାରୀ ଏବଂ ଜଣେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ

30/10/2018 at 6:32 PM

କୋରାପୁଟ ୩୦|୧୦: ଜୟପୁର ପୌରପାଳିକାରେ ଦୋକାନ ଘର ବଣ୍ଟନରେ କେଳେଙ୍କାରୀ ଅଭିଯୋଗ। ପୂର୍ବତନ ପୌର ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ, ୩ଜଣ ପୌର କର୍ମଚାରୀ ଏବଂ ଜଣେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଫେରାଦ୍‌ ହୋଇଛନ୍ତି ୨୪ଜଣ କାଉନସିଲର । ତୁରନ୍ତ ଦୋକାନ ଗୃହ ଆବଣ୍ଟନକୁ ରଦ୍ଦ କରିବା ସହ ଦୋଷୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୃଢ଼ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପାଇଁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ସେମାନେ । …..

ପୁଣି ପଦାକୁ ଆସିଲା ଜୟପୁର ପୌରପାଳିକାର ଆଉ ଏକ କେଲେଙ୍କାରୀ । ବିଦ୍ୟାଧର ଦୈନିକ ବଜାର ଓ ଜୟନଗରଠାରେ ପୌରପାଳିକା ଦ୍ବାରା ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଥିବା ଦୋକାନ ଗୃହ ବଣ୍ଟନରେ ଫିକ୍ସିଂ । ଆଉ ଏହି ଫିକ୍ସଂରେ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି ପୌର ପାଳିକାର ପୂର୍ବତନ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ସୂର୍ଯ୍ୟ ନାରାୟଣ ରଥଙ୍କ ସମେତ ପୌର ପାଳିକାର ୩ ଜଣ କର୍ମଚାରୀ ଓ ଜଣେ ସାମ୍ବାଦିକ । ଏମାନେ ସମସ୍ତେ ମିଳିମିଶି ପୌର ପାଳିକାର ରିଜୋଲ୍ୟୁସନ ଓ ମିନଟ ବୁକକୁ ଟ୍ୟାମ୍ପରିଂ କରି ବେଆଇନ ଭାବେ ଦୋକାନ ଗୃହ ବାଣ୍ଟିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ  କରିଛନ୍ତି ଖୋଦ ଶାସକଦଳରେ ୨୧ ପୂର୍ବତନ କାଉନସିଲରଙ୍କ ସମେତ ମୋଟ ୨୪ ଜଣ କାଉନସିଲର । ଏପରିକି ୨୦୧୩ ରୁ ୨୦୧୮ ମଧ୍ୟରେ ପୌର ପାଳିକାର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟର ତଦନ୍ତ କରିବାକୁ ଦାବି କରାଯାଇଛି  ।

ସେପଟେ ଯେଉଁମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ସେମାନେ ଏହାକୁ ମିଛ ବୋଲି କହିବା ସହ କୌଣସି ପ୍ରକାର ତଦନ୍ତକୁ ସ୍ବାଗତ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts