Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ଜୟପୁର ପୌରପାଳିକାରେ ଦୋକାନ ଘର ବଣ୍ଟନରେ କେଳେଙ୍କାରୀ : ୩ଜଣ ପୌର କର୍ମଚାରୀ ଏବଂ ଜଣେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ

30/10/2018 at 6:32 PM

କୋରାପୁଟ ୩୦|୧୦: ଜୟପୁର ପୌରପାଳିକାରେ ଦୋକାନ ଘର ବଣ୍ଟନରେ କେଳେଙ୍କାରୀ ଅଭିଯୋଗ। ପୂର୍ବତନ ପୌର ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ, ୩ଜଣ ପୌର କର୍ମଚାରୀ ଏବଂ ଜଣେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଫେରାଦ୍‌ ହୋଇଛନ୍ତି ୨୪ଜଣ କାଉନସିଲର । ତୁରନ୍ତ ଦୋକାନ ଗୃହ ଆବଣ୍ଟନକୁ ରଦ୍ଦ କରିବା ସହ ଦୋଷୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୃଢ଼ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପାଇଁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ସେମାନେ । …..

ପୁଣି ପଦାକୁ ଆସିଲା ଜୟପୁର ପୌରପାଳିକାର ଆଉ ଏକ କେଲେଙ୍କାରୀ । ବିଦ୍ୟାଧର ଦୈନିକ ବଜାର ଓ ଜୟନଗରଠାରେ ପୌରପାଳିକା ଦ୍ବାରା ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଥିବା ଦୋକାନ ଗୃହ ବଣ୍ଟନରେ ଫିକ୍ସିଂ । ଆଉ ଏହି ଫିକ୍ସଂରେ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି ପୌର ପାଳିକାର ପୂର୍ବତନ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ସୂର୍ଯ୍ୟ ନାରାୟଣ ରଥଙ୍କ ସମେତ ପୌର ପାଳିକାର ୩ ଜଣ କର୍ମଚାରୀ ଓ ଜଣେ ସାମ୍ବାଦିକ । ଏମାନେ ସମସ୍ତେ ମିଳିମିଶି ପୌର ପାଳିକାର ରିଜୋଲ୍ୟୁସନ ଓ ମିନଟ ବୁକକୁ ଟ୍ୟାମ୍ପରିଂ କରି ବେଆଇନ ଭାବେ ଦୋକାନ ଗୃହ ବାଣ୍ଟିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ  କରିଛନ୍ତି ଖୋଦ ଶାସକଦଳରେ ୨୧ ପୂର୍ବତନ କାଉନସିଲରଙ୍କ ସମେତ ମୋଟ ୨୪ ଜଣ କାଉନସିଲର । ଏପରିକି ୨୦୧୩ ରୁ ୨୦୧୮ ମଧ୍ୟରେ ପୌର ପାଳିକାର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟର ତଦନ୍ତ କରିବାକୁ ଦାବି କରାଯାଇଛି  ।

ସେପଟେ ଯେଉଁମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ସେମାନେ ଏହାକୁ ମିଛ ବୋଲି କହିବା ସହ କୌଣସି ପ୍ରକାର ତଦନ୍ତକୁ ସ୍ବାଗତ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts