Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • ସରକାରଙ୍କ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି, ନବମରୁ ଦ୍ଵାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍କୁଲ ଫି ୪୦ ପ୍ରତିଶତ କମିଲା, ଅଭିଭାବକଙ୍କୁ ମିଳିଲା ବଡ ଆଶ୍ଵସ୍ତି
  • ||
  • ଅଲମ୍ପିକ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ଗଠିତ ସଂସଦୀୟ କମିଟିର ପ୍ରଥମ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଠିତ, କମିଟିର ସଦସ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଓ ସସ୍ମିତ ପାତ୍ର
  • ||
  • ମଦ ଦୋକାନ ନ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଦାବିପତ୍ର
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର ଉପ ନିର୍ବାଚନରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଡିଜିଟାଲ ପ୍ରଚାର: କହିଲେ, ‘ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥିରେ ଅଛି’
  • ||
  • ମଙ୍ଗ ସମ୍ଭାଳିଲେ ନୀତିଶ ରାଣା, ଚେନ୍ନାଇକୁ ୧୭୩ ରନର ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଦେଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୬୧୭ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ନାଁରେ ୨୮ କୋଟି ଟଙ୍କାର GST ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ବୋମା ଭିଡୁଥିବା ବେଳେ ବିସ୍ଫୋରଣ, ଜଣେ ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ଦିନ ଦ୍ବିପ୍ରହରରେ ଅଭିନବ ଢଙ୍ଗରେ ମହିଳାଙ୍କଠାରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ଲୁଟ୍ : ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରେ ରହିଛି ପୂରା ଘଟଣା, ଦେଖନ୍ତୁ ଲୁଟେରାଙ୍କ ତରିକା…

14/07/2019 at 4:20 PM

ଭବାନୀପାଟଣା ୧୪|୭: ଅଭିନବ ଲୁଟ । ଦିନ ୧୨ଟା ସମୟରେ ଜନଗହଳି ପୁର୍ଣ ବଜାର ଭିତରେ ମହିଳାଙ୍କ ଠାରୁ ସୁନା ଗହଣା ଲୁଟ  ।  ଯାଚଂ ଆଳରେ ତିନି ଜଣ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ମହିଳାଙ୍କ ଠାରୁ ପ୍ରାୟ ଦେଢ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସୁନା ଗହଣା ଚୋରୀ କରି ନେଇ ଥିବା ବେଳେ ସିସିଟିଭିରେ କଏଦ ହୋଇଛି ଲାଇଭ ଅଭିନବ ଲୁଟ୍ ଦୃଶ୍ୟ । ଯାହା ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବି ଚେତାବନୀ ।

ଭବାନୀପାଟଣା ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିରକୁ ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଆସିଥିବା ମହିଳା ରାମକଲି ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କୁ ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ତିନି ଜଣ ଦୃର୍ବୃତ୍ତ ନିଜକୁ ଯାଚଂ ଅଧିକାରୀ ପରିଚୟ ଦେଇ ଯାଚଂ କରିଥିଲେ । ମହିଳାଙ୍କ ଠାରୁ ପିନ୍ଧିଥିବା ସୁନା ଚେନ୍‌ , ଦୁଇଟି ମୁଦିକୁ ନେଇଯାଇ ଗୋଟିଏ ପଲିଥିନରେ ଭରି ଦେଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ସଗେଂ ସଗେଂ ଫେରସ୍ତ ମଧ୍ୟ କରି ଦେଇଥିଲେ । ମହିଳା ଜଣକ ଏହି ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ଏତେ ଭୟଭୀତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଯେ ରାସ୍ତାରେ ଜନଗହଳି ଥିଲେବି ପ୍ରତିବାଦ ନ କରି ଘରକୁ ପଲିଥିନ ନେଇ ଫେରି ଆସିଥିଲେ ।

ଘରେ ପଲିଥିନ ଖୋଲିବାରୁ ନକଲି ଶଙ୍ଖା, ଚେନ ଓ ପଥର ଗୋଟି ଦେଖିଥିଲେ । ଏ ନେଇ ଭବାନୀପାଟଣା ଟାଉନ ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭି ଜବତ କରି ଯାଚଂ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ସିସିଟିଭି ଆଧାରରେ ସ୍କେଚ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯୋଜନା କରାଯାଉଥିବା ବଳେ ବର୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କ ଟେର ପାଇନି ପୋଲିସ । 

ଭବାନୀପାଟଣା ସହରରେ ଏହା ପୁର୍ବରୁ ସରକାରୀ ମହିଳା ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ପୋଲିସ ପରିଚୟ ଦେଇ ସ୍କୁଟି କାଗଜ ପତ୍ର ଯାଂଚ ଆଳରେ ସୁନା ଚେନ ଝାମ୍ପି ନେଇଥିଲେ । ଏଣୁ ଯେ କେହି ବି ଯାଚଂ ପାଇଁ ଆଟକାଇଲେ ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କ ପରିଚୟ ମାଗନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ପାଖରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଅବଗତ କରାନ୍ତୁ । ଏହି ଘଟଣା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଚେତାବନୀ ।

   Related Posts