Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ପାଇଁ ୧୮ ଜଣିଆ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷିତ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ କେଉଁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମିଳିଲା ସ୍ଥାନ
  • ||
  • ରୋହିତ ଶର୍ମା ହେଲେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ନୂତନ ଦିନିକିଆ ଅଧିନାୟକ, ବିରାଟଙ୍କୁ କେବଳ ଟେଷ୍ଟ ଦାୟିତ୍ଵ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||

ଆମେରିକା ନିର୍ବାଚନ: ଜୋ ବିଡେନ୍‌ଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କଲେ ଜେନିଫର ଲୋପେଜ୍‌ ଓ ପାର୍ଟନର ଆଲେକ୍ସ ରୋଡ୍ରିଗ୍ଜ

17/10/2020 at 6:32 PM

ଓ୍ବାଶିଂଟନ୍‌ ୧୭/୧୦: ଆମେରିକା ନିର୍ବାଚନ ଉପରେ ସାରା ବିଶ୍ବର ନଜର ରହିଛି। ୨୦୨୦ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ନିର୍ବାଚନରେ ଆମେରିକା ସେଲିବ୍ରିଟି ଦମ୍ପତି ଜେନିଫର ଲୋପେଜ୍‌ ଓ ଆଲେକ୍ସ ରୋଡ୍ରିଗ୍ଜ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ପ୍ରତିପକ୍ଷ  ଜୋ ବିଡେନ୍‌ଙ୍କୁ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇଛନ୍ତି ।

ଫୋକ୍ସ ନ୍ୟୁଜ୍‌ର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ, ପୂର୍ବତନ ଉପରାଷ୍ଟ୍ରପତି ତଥା ଜୋଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଜିଲ୍‌ ବିଡେନ୍‌ଙ୍କ ସହ ଭିଡିଓ କନଫରେନ୍ସଂରେ ଏଭଳି ଘୋଷଣ କରିଛନ୍ତି ଲୋପେଜ୍‌ ଓ ରୋଡ୍ରିଗ୍ଜ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେଲିବ୍ରିଟି ଦମ୍ପତି ଏବେକାର କରୋନା ପରିସ୍ଥିତି, ଆମେରିକାର ଅର୍ଥନୀତି, ବର୍ଣ୍ଣବୈଷମ ଓ ଲାଟିନୋ ସମ୍ପ୍ରଦାୟକୁ ଭୋଟ୍‌ ଦେବାର ଭୂମିକା ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ।

ଏହାସହ କେବଳ ଆମର ସମର୍ଥନ ଯଥେଷ୍ଟ ନୁହେଁ। ସମେସ୍ତେ ଏକ ଟିମ୍‌ ଭଳି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସହ ଆମେରିକ ଅର୍ଥନୀତିକୁ ସୁଧାରିବାକୁ ଆହ୍ବାନ ଦେଇଥିଲେ ଲୋପେଜ୍‌ ଓ ରୋଡ୍ରିଗ୍ଜ। ଏବେ ସମୟ ଆସିଛି ଏକଜୁଟ ହେବାର। ଘୃଣା ମନୋଭାବ ଛାଡ଼ି ସମାଜକୁ ନିର୍ମଳ କରିବାକୁ ହେବ। ମୋତେ​‌ ଏମିତି ଭାବିଲା ବେଳକୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗୁଛି ଏମିତି ଏକ ପରିବେଶରେ ମୋ ଛୁଆ ଚଳୁଥିବ ଯେଉଁଠି ସବୁ କିଛି ବାସ୍‌ ଠିକ୍ ଅଛି କିନ୍ତୁ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଏ ସମାଜ ଏଭଳି ନଥିଲା ବୋଲି କହିଛନ୍ତ ଲୋପେଜ୍‌। ଲାଟିନୋ ସଂପ୍ରଦାୟକଙ୍କୁ ଭୋଟ ଦେବାକୁ କହି ଆଜିର ଏହି ଆଲୋଚନାକୁ ସ୍ଥଗିତ କରିଥିଲେ ସେଲିବ୍ରିଟି ଦମ୍ପତି ଜେନିଫର ଲୋପେଜ୍‌ ଓ ଆଲେକ୍ସ ରୋଡ୍ରିଗ୍ଜ।

   Related Posts