Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ ଉପରେ କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଫାଇନ ଲଗାଇଲେ ରିଜର୍ଭ ବ୍ୟାଙ୍କ, ସବୁଠୁ ବଡ ବ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଋଣ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଶ୍ରେୟସ ଆୟରଙ୍କ ଉପରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସର ନଜର, ରାହୁଲ ଓ ଧାଓ୍ୱନ ବି ବଦଳାଇବେ ଟିମ୍ !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୩ ଜଣ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୬କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୬୪ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୪୯୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଜରୁରୀକାଳିନ ପରିସ୍ଥିତି ଘୋଷଣା କଲେ ଗଭର୍ଣ୍ଣର : କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବଢିବା ପରେ କଟକଣା କଡାକଡି
  • ||
  • ୧୮ କେଜିର ବଜ୍ରକାପ୍ତା ଉଦ୍ଧାର, ଡିଲ୍ ବେଳେ ଧରିଲା ବନ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୬୫ ମୃତ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଉପକୂଳରେ ମାଡ ହେବ ବାତ୍ୟା ! ଡିସେମ୍ବର ୩ରୁ ୬ ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା
  • ||

ପଞ୍ଜାବୀ ପପ୍ ଗାୟକ ଜାଜି ବିଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର୍ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ଭାରତରେ ବ୍ଲକ୍, ବିବାଦୀୟ ପୋଷ୍ଟ ଯୋଗୁଁ ନିଆଯାଇଛି ଏହି ପଦକ୍ଷେପ

9/06/2021 at 1:04 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୯/୦୬: ପଞ୍ଜାବୀ ପପ୍ ଗାୟକ ଜାଜି ବିଙ୍କ ଗୀତ ଭାରତରେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଏ, କିନ୍ତୁ ଆଜିକାଲି ଗାୟକ ତାଙ୍କର କୌଣସି ନୂତନ ଗୀତ ହେତୁ ନୁହେଁ ବରଂ ଅନ୍ୟ କୌଣସି କାରଣରୁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି।

Birthday Special! Jazzy B: Lesser known facts about the singer | The Times  of India

ବାସ୍ତବରେ, ତାଙ୍କ ଗୀତ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ସାମାଜିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଜର ବିବାଦୀୟ ମତ ପ୍ରକାଶ କରୁଥିବାରୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ପଞ୍ଜାବୀ ପପ୍ ଗାୟକ ଜାଜି ବିଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ବ୍ଲକ୍ କରାଯାଇଛି। ଗାୟକଙ୍କ ଉପରେ କୃଷକଙ୍କ ଆନ୍ଦୋଳନ ଅଧୀନରେ ଉତ୍ତେଜକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଟ୍ୱିଟରରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଏକ ବୈଧ ଆଇନ ଅନୁରୋଧ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବା ପରେ ଏହି ମାମଲାକୁ ଟ୍ୱିଟର ଏବଂ ସ୍ଥାନୀୟ ଆଇନ ପରିସର ମଧ୍ୟରେ ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଇଛି । ଜାଜି ବିଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଏକ ଅଣ-ଭାରତୀୟ ଆଇପି ଠିକଣାରୁ ଆକ୍ସେସ୍ କରାଯାଇପାରିବ । ତଥାପି, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଭାରତରେ ସେମାନଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଆକ୍ସେସ୍ କରିପାରିବେ ନାହିଁ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଟ୍ୱିଟର ମୁଖପାତ୍ର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏପରି ବିଷୟବସ୍ତୁ ରଖାଯାଏ ଯାହା ଟ୍ୱିଟରର ନିୟମକୁ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରିଥାଏ, ତେବେ ଏହାକୁ ହଟାଇ ଦିଆଯାଏ।

ସମସ୍ତ ମାମଲାରେ, ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟ ହୋଲ୍ଡରଙ୍କୁ ସୂଚିତ କରେ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ସେମାନେ ଜାଣିବେ ଯେ ଆମେ ସେମାନଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଏକ ଆଇନଗତ ନୋଟିସ୍ ପାଇଛୁ। ବର୍ତ୍ତମାନ, ଏହା ଜାଜି ବିଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଲେଖାଯାଇଛି – ଆଇନଗତ ଅନୁରୋଧ ହେତୁ ଏହି ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଭାରତରେ ନିଷିଦ୍ଧ କରାଯାଇଛି । ଏହାର ସ୍କ୍ରିନସଟ୍ ନେଇ ଜାଜି ବି ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରି ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ହେ ଗୁରୁ ମୁଁ ମୃତ୍ୟୁକୁ ଭୟ କରେ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ମୋର ଅନ୍ତର ଆତ୍ମା ମରିଯାଏ, ତାହା ପ୍ରକୃତ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥାଏ। ମୁଁ ସର୍ବଦା ମୋ ଲୋକଙ୍କ ଅଧିକାର ପାଇଁ କହିବି।

ଚଳିତ ବର୍ଷ ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ସରକାର ଟ୍ୱିଟରକୁ କୃଷକଙ୍କ ଆନ୍ଦୋଳନ ସହ ଜଡିତ ଭୁଲ ତଥ୍ୟ ଏବଂ ଉତ୍ତେଜନାମୂଳକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ। ଗାୟକ ଜାଜି ବି ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଥିଲେ, ଯିଏ କୃଷକଙ୍କ ଆନ୍ଦୋଳନକୁ ସମର୍ଥନ କରି କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ବିବାଦୀୟ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଥିଲେ। ଏମାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ପ୍ରାୟ ୨୫୦ ଲୋକଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ଏହି କାରଣରୁ ଲକ୍ ହୋଇଯାଇଛି ।

   Related Posts