Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟି-୨୦ ବିଶ୍ବକପର ଧମାକାଦାର ଆରମ୍ଭ : PNGକୁ ୧୦ ଓ୍ବିକେଟରେ ହରାଇଲା ଓମାନ, କମାଲକଲେ ଭାରତୀୟ ବଂଶୋଦ୍ଭବ ଜତୀନ୍ଦର ସିଂହ
  • ||
  • ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଚଢ଼ାଉ, ଜବତ ହେଲା ୨୦ ଲକ୍ଷ
  • ||
  • ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରରେ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଉତପାତ୍‌ ଜାରି, ୨ ଅଣ-କାଶ୍ମୀରୀଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା
  • ||
  • ବିସିସିଆଇ ନୂତନ କୋଚ୍ ଏବଂ ସପୋର୍ଟିଂ ଷ୍ଟାଫ ପାଇଁ ମଗାଇଲା ଆବେଦନ, ଏମିତି ରହିଛି ସର୍ତ୍ତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆସନ୍ତା ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ହେବ ବଜ୍ରପାତ, ୧୭ ଜିଲ୍ଲାକୁ ସତର୍କ ସୂଚନା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୪୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବୋହୂକୁ ପଥରରେ ଛେଚି ଦେଲା ଶାଶୂ, ପାରିବାରିକ କଳହରୁ ଜଘନ୍ୟ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ…
  • ||
  • ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ପରେ ଭୂସ୍ଖଳନ: ୧୮ ମୃତ ଓ ଅନେକ ନିଖୋଜ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଲୋଡିଲେ ସେନା ସହାୟତା
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଓଜେଇଇ କାଉନସେଲିଂ, ପଞ୍ଜୀକରଣ ଓ ଚଏସ ଲକିଂ କରିପାରିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||

ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହେଲେ ଜୟାପ୍ରଦା : କହିଲେ ମୋଦିଙ୍କ ହାତରେ ଦେଶ ସୁରକ୍ଷିତ ଅଛି

26/03/2019 at 1:51 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୨୬/୩ : ଶେଷରେ ପଦ୍ମ ଧରିଲେ ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୟାପ୍ରଦା | ଫିଲ୍ମ ଜଗତରେ ନାଁ କମେଇବା ପରେ ଏବେ ଜୟାପ୍ରଦା ରାଜନୀତିରେ ପାଦ ଥାପିଛନ୍ତି | ସେ ପୂର୍ବରୁ ତେଲୁଗୁ ଦେଶମ ପାର୍ଟିରେ ଥିଲେ | ତାପରେ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ | ଆଜି ଜୟାପ୍ରଦା ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହୋଇଛନ୍ତି | ବିଜେପି ନେତା ଉପେନ୍ଦ୍ର ଯାଦବଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଜୟାପ୍ରଦା ବିଜେପିରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି | ସେ ବିଜେପିକୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇ କହିଥିଲେ ଯେ, ମୋଦିଙ୍କ ହାତରେ ଦେଶ ସୁରକ୍ଷିତ | ତାଙ୍କର ପୁରା ଜୀବନ ବିଜେପି ପାଇଁ ସମର୍ପିତ ବୋଲି କହିଥିଲେ ଜୟାପ୍ରଦା |


ଜୟାପ୍ରଦା ରାମପୁରରୁ ଆଜମ ଖାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଲଢ଼ିପାରନ୍ତି | ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟିରେ ଥିବାବେଳେ ରାମପୁର ଆସନରୁ ଲଢ଼ି ଜୟାପ୍ରଦା ୨ ଥର ସାଂସଦ ହୋଇଥିଲେ | ବିଜେପିରେ ସାମିଲ ହେବାପରେ ମଧ୍ୟ ଜୟାପ୍ରଦାଙ୍କୁ ରାମପୁର ଆସନ ଦେବା ପାଇଁ ବିଜେପି ଯୋଜନା କରୁଛି |


ରାମପୁର ଆସନ ପାଇଁ ନିର୍ବାଚନ ଚାଳିତଥର ରୋମାଞ୍ଚକ ହେବ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି | ୨୦୧୪ ମସିହାରେ ନେପାଳ ସିଂ ବିଜେପି ତରଫରୁ ରାମପୁର ଆସନରୁ ଲଢ଼ିଥିଲେ | ନେପାଳ ସିଂ ନିଜ ପ୍ରତିଦ୍ବନ୍ଦୀ ନାସିର ଖାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିଥିଲେ | ବସପା ସହ ମେଣ୍ଟ କରି ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ରାମପୁର ଆସନରୁ ଆଜମ ଖାନଙ୍କୁ ଟିକେଟ ଦେଇଛି | ଆଜମ ଖାନ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

ଆଜମ ଖାନ ଏବଂ ଜୟାପ୍ରଦାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ଟିକେ ଖଟା | ଆଜମ ଖାନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସମର୍ଥକ ଜୟାପ୍ରଦାଙ୍କୁ ‘ନାଚବାଲି’ ଏବଂ ‘ଘୁଙ୍ଗୁରୁ ବାଲି’ କହୁଥିଲେ | ଅପରପକ୍ଷରେ ଜୟାପ୍ରଦା ନିର୍ବାଚନୀ ଜନସଭାରେ ଆଜମ ଖାନଙ୍କୁ ଭାଇ ବୋଲି ସମ୍ବୋଧନ କରୁଥିଲେ | ନିର୍ବାଚନ ବେଳେ ଆଜମ ଖାନଙ୍କ ସମର୍ଥକ ଜୟାପ୍ରଦାଙ୍କ ଫିଲ୍ମଗୁଡିକର ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଦୃଶ୍ୟର ପୋଷ୍ଟର ସହର ସାରା ମାରିଥିଲେ | ତଥାପି ନିର୍ବାଚନ ଜିତିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲେ ଜୟାପ୍ରଦା | ଏହାପରେ ଅମର ସିଂ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ଛାଡ଼ିଦେବା ଯୋଗୁଁ ଜୟାପ୍ରଦା ମଧ୍ୟ ଦଳ ଛାଡି ଦେଇଥିଲେ |


୨୦୦୪ ଏବଂ ୨୦୦୯ ମସିହାରେ ସମାଜବାଦୀ ଦଳରୁ ଲଢ଼ି ଜୟାପ୍ରଦା ରାମପୁରର ସାଂସଦ ଥିଲେ | ୨୦୧୪ ମସିହାରେ ଜୟାପ୍ରଦା ବିଜନୋର ଆସନରୁ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଲୋକଦଳ ତରଫରୁ ନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ି ହାରିଯାଇଥିଲେ |

   Related Posts