Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟେଷ୍ଟ ପରେ ଓ୍ବାନ୍‌ ଡେ’ ସିରିଜ୍‌ କବ୍‌ଜା କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା, ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ୭ ଓ୍ବିକେଟରେ ଧରାଶୟୀ, ଭାରତ ୨୮୭/୬(୫୦ ଓଭର), ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୨୮୮/୩ (୪୮.୧ଓଭର)
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଶୁକ୍ରବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ୧୦,୩୯୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୬୧୦ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ହରଭଜନ ସିଂହ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍‌
  • ||
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ମୁଁ ଶିଉଳି, ମୁଁ ପଥରର ଶିଉଳି, ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ମୁ ବେଶ୍ୟା, ମୁଁ କାହାର ଭଉଣୀ ନୁହେଁ… ଜାଣନ୍ତୁ ପୂରା ଘଟଣା

7/07/2019 at 5:53 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୭|୭: ମୁଁ ଶିଉଳି, ମୁଁ ପଥରର ଶିଉଳି, ଖାଲି ସେତିକି ନୁହେଁ ମୁ ବେଶ୍ୟା, ମୁଁ କାହାର ଭଉଣୀ ନୁହେଁ । ଏମିତି ଡାଇଲଗରେ ଦୁଲୁକୁଛି ପେଣ୍ଡାଲ । ଏହା  ହେଉଛି ବିଶ୍ବ ରଂଗମହଲର ଆଗାମୀ ସିଜନର ନୂଆ ବହି  ‘ଗଙ୍ଗାଠୁ ପବିତ୍ର ଗଙ୍ଗ ଶିଉଳୀ’କୁ ନେଇ ଅଭ୍ୟାସ ଚାଲିଥିବା  ଆଖଡାଶାଳର ଦୃଶ୍ୟ । ରାତିର ଶୋ ନୁହେଁ ଦିନର ଅଭ୍ୟାସ କିନ୍ତୁ କିଛି କମ୍ ନୁହେଁ ରାତିର ସୋଠାରୁ ।

ଆଗାମୀ ସିଜନକୁ ନେଇ ଏବେ ଚଳଚଞ୍ଚଳ ଯାତ୍ରା ଆଖଡା ଶାଳ । କାରଣ ରଜ ପରଠାରୁ ଅଗଷ୍ଟ ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହ ହେଉଛି ମୁଖ୍ୟତଃ ଅଭ୍ୟାସ ସମୟ ।ତେବେ ଦିନ ଥିଲା ଛୋଟିଆ ଘର ଭିତରେ ହେଉଥିଲା ରିହଲସଲ । ଏବେ କିନ୍ତୁ ବଦଳିଛି ସବୁ । ଫାଇନାଲ ସୋରେ ଯେମିତି ପେଣ୍ଡାଲରେ ସୋ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେଉଛି ଠିକ ସେମିତି ଲାଇଟ, ସାଉଣ୍ଡ ର ସେଟରେ ହେଉଛି ଅଭ୍ୟାସ ।ତେବେ  ଅଗଷ୍ଟ ମାସରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ନୂଆ ସିଜନ ।ଆଉ ଏଥର  ରଙ୍ଗମହଲ ଆଣୁଛି  ଚାରୋଟି ନୂଆ ଓ ଦୁଇଟି ପୁରୁଣା ହିଟ୍ କାହାଣୀ ଷ୍ଟେଜ ଉପରକୁ ।

ହସ, ଲୁହ, ନାଚ, ଗୀତ, ଭରା ଏହି କାହାଣୀ ଯେମିତି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ରଖିବ ସେନେଇ ଯୋର ସୋର ଉଦ୍ୟମରେ ଡାଇରେକ୍ଟର । କାରଣ ଦିନକୁ ଦିନ ବଢୁଛି ପ୍ରତିଯୋଗିତା । ଯେମିତି ଯିବନ୍ତ ହେବ  ଆକ୍ଟିଂ । ହେଲେତ ରାତିସାରା ଲୋକଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିରଖିହେବ । ତେବେ ଗୋଟିଏ କଳାକାର କୁ ନିଖୁଣ ଭାବେ ଗଢି ତାଭିତରୁ  କାହାଣୀକୁ ଫୁଟାଇବା ଗୋଟିଏ ଡାଇରେକ୍ଟରର ମୁଖ୍ୟ ଦାୟିତ୍ବ ତେଣୁ ଖୁବ୍ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡୁଛି ।ସେମିତି ଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ ରୁ ହିଁ ଆକର୍ଷଣ ର କେନ୍ଦ୍ର ଥାଏ  ରେକଡ ଡ୍ୟାନ୍ସ ।ତେଣୁ ଏଥିରେ ବି ଚାଲିଛି ଏକ୍ସପେରିମେଣ୍ଟ । ନୂଆ ଗୀତ ସହ ଷ୍ଟଣ୍ଟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ  ଏଥିରେ  ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଡାଇରେକ୍ଟର ମହେଶ କୁମାର ହାଜରା ।

ଅଭ୍ୟାସର ଏହି ଆଖଡାଶାଳର ମାହୋଲ ରହିଛି ବେସ ମଜାଦାର । ଭରପୁର ମଜା ଉଠାଉଛନ୍ତି କଳାକାର ମାନେ । ଗୋଟେପଟେ ଜଣେ ଅନ୍ୟଜଣର ସିନ୍ ଦେଖି ପରସ୍ପରର ରୋଲକୁ ବୁଝିବା ସହ ଏକାଠି ସମୟ ବିତାଇବା ସହ ଥଟା ମଜାରେ ମାହୋଲକୁ କରୁଛନ୍ତି ରଙ୍ଗୀନ ।

   Related Posts