Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେଡିରୁ ବହିଷ୍କୃତ ହେଲେ ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଡ କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ୍ ସହିଦ, ୯ଯବାନ ଆହତ
  • ||

ବାଲେଶ୍ୱର ଉପ ନିର୍ବାଚନ : ବେଣୁଧରଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଣୀ ପଣ୍ଡା, ରିକ୍ସାରେ ବସି ବୁଲାଇଲେ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

25/10/2020 at 7:56 AM

ବାଲେଶ୍ୱର,୨୫|୧୦: ବାଲେଶ୍ୱର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଥିବା ବେଣୁଧର ବାରିକଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଣୀ ପଣ୍ଡା । ରିକ୍ସାରେ ରାଣି ପଣ୍ଡା ବେଣୁଧରଙ୍କ ସହ ବୁଲି ପ୍ରଚାର ଅଭିଯାନକୁ ଜୋର୍ କରିଛନ୍ତି । ଏହାସହ ବେଣୁଧରଙ୍କ ପାଇଁ ଭୋଟ୍ ମଧ୍ୟ ମାଗିଛନ୍ତି ।

ବିବାଦୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଣୀ ପଣ୍ଡା ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାଆନ୍ତି। କେତେବେଳେ ପେଣ୍ଡାଲ ଉପରେ ଅଶ୍ଲୀଳ ନୃତ୍ୟ କରି ତ, ପୁଣି କେତେବେଳେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ରିଲିଫ୍‌ ପାଣ୍ଠିକୁ ଦାନ କରି।ଏବେ ପୁଣି ବାଲେଶ୍ବର ଉପ ନିର୍ବାଚନ ମୈଦାନର ପ୍ରଚାର ମୈଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଛନ୍ତି ରାଣୀ ପଣ୍ଡା। ବାଲେଶ୍ବର ଉପ-ନିର୍ବାଚନରେ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହୋଇଥିବା ୯୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବେଣୁଧର ବାରିକଙ୍କ ପାଇଁ ସେ ପ୍ରଚାର କରିଛନ୍ତି ।

ବେଣୁଧରଙ୍କ ପାଖରେ ବହୁ ଆଡମ୍ବରରେ ପ୍ରଚାର ପାଇଁ ସମ୍ବଳ ନାହିଁ । ଅର୍ଥବଳ ବି ନାହିଁ । ପ୍ରଚାର ପାଇଁ ବିଶେଷ ସମ୍ବଳ ନଥିବା କାରଣରୁ ବେଣୁଧରଙ୍କ ପାଇଁ ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ରାଣୀ ବିନା ପାରିଶ୍ରମିକରେ ପ୍ରଚାର କରିଛନ୍ତି। ରାଣୀ ପଣ୍ଡା ରିକ୍ସାରେ ବେଣୁଧରଙ୍କୁ ବସାଇ ପ୍ରଚାର କରିବା ସହ ଭୋଟ୍ ମଧ୍ୟ ମାଗିଛନ୍ତି।

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ବେଣୁଧରଙ୍କୁ ଏକ ସାଇକେଲ୍ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ରାଣୀ ପଣ୍ଡା । ଏପରିକି ନିର୍ବାଚନ ପରେ ଏକ ସେଲୁନ ମଧ୍ୟ ଖୋଲିବା ନେଇ ରାଣୀ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts