Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ରେସଲରଙ୍କ ରହସ୍ୟମୟ ମୃତ୍ୟୁ : ମାତ୍ର ୨୨ବର୍ଷ ବୟସରେ Netflix ଏବଂ ରେସଲିଂରେ କମାଇଥିଲେ ନାଁ

25/05/2020 at 12:48 PM

ଲଣ୍ଡନ ୨୫/୫: ରେସଲିଂ ଦୁନିଆରେ ରାତାରାତି ସଫଳତା ଲାଭ କରିଥିବା ଜାପାନର ରେସଲିଂ ଷ୍ଟାର ହାନା କିମୁରାଙ୍କ ଶନିବାର ପରଲୋକ ହୋଇଯାଇଛି। ସେ ମାତ୍ର ୨୨ବର୍ଷ ବୟସରେ ଶେଷ ନିଃଶ୍ବାସ ତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ସେ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସର ଏକ ରିୟଲିଟି ଶୋ ‘ଟେରାସ୍ ହାଉସ : ଟୋକିଓ’ରେ କାମ କରିଥିଲେ।

ହାନା କିମୁରାଙ୍କ ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ତାଙ୍କର ପରଲୋକର ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। କିମୁରାଙ୍କ ମୃତଦେହ ତାଙ୍କ ଘରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଏଯାଏଁ ଜଣା ପଡ଼ିପାରି ନାହିଁ। ପୋଲିସ୍ ମାମଲାର ଖୋଳତାଡ଼ କରୁଛି।

ହାନାଙ୍କ କେତେକ ଫ୍ୟାନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ହାନା ସାଇବର ହ୍ୟାକରଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ମାନସିକ ଅବସାଦରେ ଥିଲେ। ରିୟଲିଟି ଶୋ ‘ଟେରାସ୍ ହାଉସରେ ଆସିବା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରୁଥିଲେ। ଲୋକେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କୁ ଘୃଣାଯୁକ୍ତ ମ୍ୟାସେଜ କରୁଥିଲେ। ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍ ପୋଷ୍ଟ୍ କରାଯାଇଥିବା କେତେକ ଫଟୋର କ୍ୟାପସନରୁ ଜଣାପଡ଼ୁଛି ଯେ ସେ ମାନସିକ ଚିନ୍ତାରେ ଥିଲେ।

   Related Posts