Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜଓ୍ୱାଦ ପ୍ରଭାବ : ମାଡି ଆସିବ ସମୁଦ୍ର, ଉଠିବ ବଡ ଜୁଆର
  • ||

ପବନରେ ଗୁଳି ଚଳାଇଲେ ଜନସତା ଦଳର ମହିଳା ନେତ୍ରୀ, ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ୍

13/11/2021 at 9:40 AM

ରାଏବରେଲି ୧୩/୧୧: ୟୁପିରେ ନିର୍ବାଚନ ଯେତିକି ପାଖେଇ ଆସୁଛି କୋଣ ଅନୁକୋଣରେ ସବୁ ପ୍ରସଙ୍ଗ ରାଜନୈତିକ ରୂପେ ନେବାରେ ପରିଣତ ହୋଇଯାଉଛି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ମହିଳା ନେତ୍ରୀ ଆକାଶକୁ ଚାହିଁ ଫାୟାରିଁ କରୁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ମହିଳା ନେତା ଏଥିରେ ନିଜର ଦୋଷ ଦେଖନ୍ତି ନାହିଁ । ସେମାନେ ଏହାକୁ ଏକ ବଡ ଡିଲ୍ ଭାବରେ ବିଚାର କରୁଛନ୍ତି ।

ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ବିଷୟରେ ଏହା କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହା ଇନ୍ଦିରା ନଗର, ରା ବରେଲିରେ ରହୁଥିବା ଜନସାତା ଦଳର ନେତା ରେଣୁ ସିଂଙ୍କର । ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସେନାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି । ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସେନାରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଦିୱାଲୀରେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ । ଦୀପାବଳି ସମୟରେ ଏହି ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଉଛି । ଜନସାତା ଦଳ ରଜା ଭାୟା ଛଦ୍ମନାମ ରଘୁରାଜ ପ୍ରତାପ ସିଂଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କର ଚିତ୍ର ତାଙ୍କୁ ରାଜନୈତିକ ଆଭିମୁଖ୍ୟକୁ ହୃଦୟଙ୍ଗମ କରେ ।

ସେ ନିଜେ ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓରେ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଯାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦର୍ଶାଉଛି ଯେ ଆଜିର ମହିଳା କେବଳ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ରାଜନୈତିକ ଅଭିଳାଷ ସହିତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ । ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ରା ବରେଲିରେ ଜଙ୍ଗଲରେ ନିଆଁ ପରି ବ୍ୟାପିଗଲା, ଯାହା ପରେ ପୋଲିସ ପାଇଁ ଅନେକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହୋଇଥିଲା କାରଣ । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ କ୍ଷତ୍ରିୟ ବଂଶରେ ଦୀପାବଳି ଦିନ ସତ୍ୟ ପୂଜା କରାଯାଏ ଏବଂ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ପୂଜା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲି ।

   Related Posts