Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କପିଳାଶ ଜାଗର ଯାତ୍ରା ପାଇଁ କଟକଣା, ଜିଲ୍ଲା ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ମନା, ଜିଲ୍ଲାବାସୀଙ୍କ କୋଭିଡ୍ ନେଗେଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • କଟକ : ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ବସ୍ ଭଡା, ସାଧାରଣ ଓ ଏକ୍ସପ୍ରେସ କିଲୋମିଟର ପିଛା ୫ପଇସା, ଡିଲକ୍ସ ଓ ଏସି ଡିଲକ୍ସ ୧୦ପଇସା ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ : ବାଇକ୍ ଉପରେ ମାଡିଗଲା ବସ୍, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ୩ ମୃତ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ବାରହା ଆକ୍ରମଣରେ ୭ ଆହତ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଭୟଭୀତ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଶିଶୁପାଳ ହୋଇ ଫେରିଲା ବର, ଅଧାରୁ ବନ୍ଦ ହେଲା ବାଲ୍ୟ ବିବାହ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ସରିଯାଉଛି ଟୋକନ ଅବଧି, ମଣ୍ଡିରୁ ଉଠୁନି ଧାନ, ପ୍ରତିବାଦରେ ଚାଷୀଙ୍କ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଅଷ୍ଟପ୍ରହରୀ ଚାନ୍ଦା ପାଇଁ ଗଛରେ ବାନ୍ଧି ନିସ୍ତୁକ ମାଡ ଅଭିଯୋଗ, ଥାନାରେ ଏତଲା
  • ||
  • ନୀଳଗିରି : ନୀଳଗିରି ସହରରେ ବୁଲୁଛି ଭାଲୁ, ଲୋକେ ଭୟଭୀତ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଛାତ୍ରଙ୍କ ନାଁରେ ଜିଏସଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ୩୮କୋଟି ଟଙ୍କାର ଠକେଇ ନେଇ ନୋଟିସ୍
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଥାନାଠାରୁ ୧ କି.ମି. ଦୂରରେ ଚାଲିଥିଲା ବେଆଇନ ବିଦେଶୀ ମଦ ବିକ୍ରି, ଚଢାଉ କରି ନଷ୍ଟ କଲା ପୋଲିସ
  • ||

ଜାମିଆ ଭିଡିଓ ୱାର: ଲାଇବ୍ରେରୀ ଭିଡିଓ ପରେ ଆସିଲା ପଥର ଭିଡିଓ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁଟି ପ୍ରଥମ

16/02/2020 at 8:03 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୬।୨:  ଗତବର୍ଷ ଡିସେମ୍ବର ୧୫ ତାରିଖ ଦିନ ନାଗରିକ ସଂଶୋଧିତ ଆଇନ (ସିଏଏ)କୁ ବିରୋଧ କରି ଜାମିଆରେ ହିଂସାକାଣ୍ଡ ଘଟିଥିଲା। ଜାମିଆ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ପୋଲିସ ନିର୍ମମ ମାଡ ମାରିଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା। ଏ ନେଇ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସରେ ଏତଲା ଦିଆଯାଇଥିବା ବେଳେ ଏବେ ଘଟଣା ବେଳର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଘଟଣା ଦିନ ପୋଲିସ ଜାମିଆ ଲାଇବ୍ରେରୀରେ ପଶି ପାଠ ପଢୁଥିବା ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁତ ମାଡ ମାରୁଥିବାର ଭିଡିଓ ରବିବାର ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଏବେ ପଛକୁ ଆଉ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ବି ଆସିଛି।

ଲାଇବ୍ରେରୀ ଭିଡିଓ ପ୍ରଘଟ ହେବା ପରେ ଏହାକୁ ନେଇ କଂଗ୍ରେସ ରାଜନୀତି ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଭିଡିଓକୁ ନେଇ କେହି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିନାହାନ୍ତି। ତେବେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଭିଡିଓଟି ହିଁ ହେଉଛି ଘଟଣାର ପ୍ରଥମ ଭିଡିଓ ଯେଉଁଥିରେ ବାହାରେ ପୋଲିସ ଉପରକୁ ଟେକାପଥର ମାଡ କରୁଥିବା ଛାତ୍ରମାନେ ମାଡ ଭୟରେ ଲାଇବ୍ରେରୀକୁ ପଶୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି। ଲାଇବ୍ରେରୀକୁ ପଶିବା ବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ହାତରେ ଢେଲା ପଥର ଥିବା ବି ଦେଖାଯାଇଛି। ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ପିଛା କରି ଲାଇବ୍ରେରୀରେ ପଶିଥିବା ପୋଲିସ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମିସାଇ ପିଟିଥିଲା।

ଲାଇବ୍ରେରୀ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ କଂଗ୍ରେସ ଏହାକୁ ନେଇ ବିଜେପିକୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଥିଲା। ସମ୍ପାଦକ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧି ଏବେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନର ବେଳ ବୋଲି କହିଥିବା ବେଳେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବିନା ଅନୁମତିରେ ଏହା ହୋଇନଥାଇପାରେ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ହେଲେ ପ୍ରଥମ ଭିଡିଓଟି ଏବେ ଆସିଯିବା ପରେ ପୁରା ମାମଲା ଥଣ୍ଡାପଡିବାରେ ଲାଗିଥିବା ବେଳେ ଘଟଣା ବେଳର ଭିଡିଓକୁ ନେଇ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମନରେ ଏବେ ଛନକା ପଶିଛି। ଏବେ ପୁଣି ଥରେ ଗିରଫଦାରୀ ହେବାର ଆଶଙ୍କା ଦେଖାଦେଇଛି।

   Related Posts