Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହରଭଜନ ସିଂହ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍‌
  • ||
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

୩ ଜମାତ ଫେରନ୍ତାଙ୍କ ପାଇଁ ମିରଟର ଦେହଲୀ ଗେଟ୍ ହେଲା କରୋନା ହଟସ୍ପଟ୍, ସିଲ୍ କରିବାକୁ ଯାଇଥିବା ପୋଲିସ ଉପରେ ପଥର ମାଡ

11/04/2020 at 5:05 PM

ମିରଟ, ୧୧|୦୪ :  ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ମିରଟ ସହରକୁ କରୋନା ଭାଇରସ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଅଞ୍ଚଳ ବୋଲି ଦର୍ଶାଯାଇଛି । ଏଠାକାର ଦେହଲୀ ଗେଟ୍ ଓ ଜଲି କୋଠିରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମାମଲା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି । ଫଳରେ ଏହି ଅଞ୍ଚଳକୁ ପ୍ରଶାସନ ସିଲ୍ କରିଦେଇଛି । ତେବେ ଲୋକଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ଯାଇଥିବା ପୋଲିସ ଓ ମେଡିକାଲ ଟିମ୍ ଉପରକୁ କିଛି ବ୍ୟକ୍ତି ପଥର ମାଡ କରିଛନ୍ତି । ଫଳରେ ସିଟି ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ ଓ ଦେହେଲୀ ଗେଟର ଆଇଆଇସି ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ବ୍ୟାପକ ଫୋର୍ସ ମୁତୟନ କରାଯାଇଛି ।

ଗୃହ ସଚିବ ଅବନୀଶ ଅଗସ୍ତୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଶନିବାର ଏଠାରେ କିଛି ବ୍ୟକ୍ତି ସିଲ୍ କରିବାକୁ ଯାଇଥିବା ପୋଲିସ ବାହିନୀ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ସମସ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏନଏସଏ ଲାଗୁ ହୋଇଛି । ଏହି ମାମଲାରେ ୪ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ଥାନାଧିକାରୀ ଦିନେଶ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଏହି ଅଞ୍ଚଳରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଜମାତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସାମିଲ ଥିବା ୩ ସଦସ୍ୟ ଫେବ୍ରୁଆରୀରେ ୨୪ରେ ମିରଟ ଆସିଥିଲେ । ସେମାନେ ଦେହେଲୀ ଗେଟ୍ ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ ମସଜିଦରେ ରହିଥିଲେ ।

ଶୁକ୍ରବାର ଏହି ତିନିଜଣଙ୍କ କରୋନା ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ୍ ଆସିଥିଲା । ଶନିବାର ସକାଳେ ଦେହେଲୀ ଗେଟ୍ ଥାନାଦିକାରୀ ରବିନ୍ଦ୍ ସିଂ ପୋଲିସ ଫୋର୍ସ ଓ ମେଡିକାଲ ଟିମ୍ ନେଇ ସେଠାକୁ ଏକ ରାସ୍ତା ସିଲ୍ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କ ସହ ସିଟି ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ୍ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ କିଛି ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ପଥର ମାଡ କରିଥିଲେ । 

   Related Posts