Sunday, January 19, 2020

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଦିନକ ପୂର୍ବରୁ ବାଇକ୍ ମିଳିଥିବା ବେଳେ ଆଜି ନିଖୋଜ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା କରି ଦୁର୍ଘଟଣାର ରୂପ ଦେବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ

ବଲାଙ୍ଗିର ୧୦|୮: ନିଖୋଜ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ମିଳିଲା । ବଲାଙ୍ଗୀର ଦୁର୍ଗାପାଲୀ ନଦୀକୂଳରୁ ବରଗାଁର ନିଖୋଜ ଯୁବକ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ନନ୍ଦଙ୍କ ମୃତଦେହ ଶନିବାର ଦିନ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି । ଦିନକ ପୂର୍ବରୁ ବ୍ରିଜ୍‌ ତଳୁ ତାଙ୍କ ବାଇକ୍ ମିଳିଥିଲା । ତେବେ ଶ୍ରୀକାନ୍ତଙ୍କୁ ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାରୁ ଅପହରଣ କରି ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ପରିବାର ଲୋକେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।ପୋଲିସ ଏନେଇ ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା ବେଳେ, ହତ୍ୟାକାରୀ ମାନେ ଶ୍ରୀକାନ୍ତଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି ଦୁର୍ଘଟଣାର ରୂପ ଦେବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।  

ବାଇକ୍‌ ମିଳିବାର ଦିନକ ପରେ ମିଳିଲା ନିଖୋଜ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ । ୪-୫ ଦିନ ହେବ  ନିଖୋଜ ଥିଲେ ଯାଜପୁର ବର ଗାଁର ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ନନ୍ଦ । ଶନିବାର ସକାଳେ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଛି ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ । ବଲାଙ୍ଗିର ସହରରେ ଠେଲା ଗାଡ଼ିରେ କଦଳୀ ବିକ୍ରି କରି କରୁଥିବା ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ପ୍ରତିଦିନ ଗାଁରୁ ସହରକୁ ଆସିଥାନ୍ତି । ତେବେ ସେ ୩ ଦିନ ଧରି ଘରକୁ ନଫେରିବାରୁ, ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଥାନାରେ ନିଖୋଜ ଅଭିଯୋଗ  କରାଯାଇଥିଲା । ଘର ଲୋକେ ଗାଁ ମୁଣ୍ଡରୁ ଶ୍ରୀକାନ୍ତଙ୍କ କିଛି ଜିନିଷ ପତ୍ର ପାଇଥିଲେ । ଶୁକ୍ରବାର ସୁକତେଲ ନଦୀ ବ୍ରିଜ୍‌ତଳ ବୁଦାରୁ ମିଳିଥିଲା ଶ୍ରୀକାନ୍ତଙ୍କ ମୋଟର ସାଇକେଲ । କିନ୍ତୁ ଶ୍ରୀକାନ୍ତଙ୍କ ପତ୍ତା ମିଳିନଥିଲା । ଶନିବାର ସକାଳେ ଦୁର୍ଗାପାଲୀ ନଦୀ କୂଳେ ଏକ ମୃତଦେହ ଭାସୁଥିବା ଦେଖି  ପୋଲିସରେ ଖବର ଦେଇଥିଲେ ଲୋକେ । ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର ପରେ ତାହା ଶ୍ରୀକାନ୍ତଙ୍କର ବୋଲି ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛି । ଅପହରଣ ଓ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ପରିବାର ।

ଶ୍ରୀକାନ୍ତଙ୍କ ବାପାଙ୍କ  ଅଭିଯୋଗ ଘଟଣାକୁ ଆହୁରି ଜଟିଳ କରିଛି । ଶ୍ରୀକାନ୍ତଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିନେଇ ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଭାବେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ବାପା ।ସେହି ଭିତ୍ତିରେ ପୋଲିସ ମାମାଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍‌ ଟିମ୍‌ ସହ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

ଶ୍ରାକାନ୍ତ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ପୋଷ୍ଟ ମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ଜଣାପଡିବ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଥିବା ବେଳେ ଅପହରଣ , ଦୁର୍ଘଟଣା ଓ ହତ୍ୟା ସବୁ ଦିଗକୁ ଆଧାର କରି ପୋଲିସ ଖୋଳତାଡ କରୁଛି। ତୁରନ୍ତ ସତ୍ୟ ଉନ୍ମୋଚନ ଓ ଦୋଷୀ ବିରୋଧରେ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୂଷ୍ଠାନ ପାଇଁ ଦାବି ହୋଇଛି।

160 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


Loading...