Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଜୈସ୍ ର ଧମକ: କହିଲା ଅକ୍ଟୋବର ୮ ତାରିଖରେ ଭାରତର ଏହି ସହରରେ କରିବ ହମଲା

16/09/2019 at 4:58 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୧୬|୯: ଜମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀରରୁ ଧାରା ୩୭୦ ଉଚ୍ଛେଦ ହେବା ପରେ ପାକିସ୍ତାନ ଚିନ୍ତାରେ ଅଛି। ଏହା ସହ ଆତଙ୍କବାଦୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି। ତେବେ ଜୈସ ଏ ମହମ୍ମଦ ଏକ ପତ୍ର ଦ୍ବାରା ଭାରତରେ ହମଲା କରିବା ନେଇ ଧମକ ଦେଇଛି।

ପାକିସ୍ତାନର ଆତଙ୍କୀ ସଂଗଠନ ଜୈସ ଏ ମହମ୍ମଦ ଆଗାମୀ ଅକ୍ଟୋବର ୮ ତାରିଖରେ ହରିଆଣାର ରେୱାଡି ରେଲୱେ ଷ୍ଟେସନ ଓ ତା ପଛରେ ଥିବା ମନ୍ଦିରକୁ ଉଡାଇବାକୁ ଧମକ ଦେଇଛି। ପୋଲିସ ଏହି ଚିଠି ସତ୍ୟା ସତ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରିଛି । ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ପତ୍ରରେ ଲେଖାଯାଇଛି ଯେ, ସେମାନେ ତାଙ୍କ ଜିହାଦୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ପ୍ରତିଶୋଧ ନିହାତି ନେବେ। ଅକ୍ଟବର ମାସ ୮ ତାରିଖରେ ରେୱାଡି ରେଲୱେ ଷ୍ଟେଶନ ସମେତ ଭାରତର ଅନେକ ରେଲୱେ ଷ୍ଟେଶନକୁ ଉଡାଇବାକୁ ଧମକ ଦିଆଯାଉଛି। ଭାରତକୁ ଧ୍ବଂସ କରିଦେବେ ବୋଲି କହିବା ସହ ଚାରିଆଡେ ରକ୍ତ ହିଁ ରକ୍ତ ନଜର ଆସିବ।

ଭାରତୀୟ ସେନାକୁ ମିଲିଥିବା ଗୁପ୍ତ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ସେପଟେମ୍ବରର ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରେ ପାକିସ୍ତାନ ଏଲଓସିରି ସେନା ଠୁଳ କରିବାରେ ଲାଗିଛି। ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଗତ ମାସ ପାଖାପାଖି ୪୦ ରୁ ୫୦  ଆଙ୍କବାଦୀ ସୀମାପାର କରି ଭାରତ ଭିତରକୁ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି ।  ଆହୁରି ୨୦୦ରୁ ୨୫୦ ପ୍ରଶିକ୍ଷିତ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଭାରତକୁ ପ୍ରବେଶ ଲାଗି ଉଦ୍ୟମ କରିଆସୁଛନ୍ତି । ଜୈସ ଏ ମହମ୍ମଦ ଓ ଲଶକର ଏ ତୋୟବା ଭଳି ଆତଙ୍କି ସଙ୍ଗଠନ ଏଲଓସିରେ ଆତଙ୍କୀ ଲଂଚ ପ୍ୟାଡ ସକ୍ରିୟ କରିଦେଇଛନ୍ତି।  

   Related Posts