Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବାୟୁସେନା ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍‌ରେ ଓଡିଆ ଯବାନ ମୃତ, ତାଳଚେରରେ ରାଣା ପ୍ରତାପ ଦାସଙ୍କ ଘର
  • ||
  • ମାତିଲେ ମାଓବାଦୀ : ଜାଳିଲେ ଗାଡ଼ି, ସୁପରଭାଇଜରଙ୍କୁ କଲେ ଅପହରଣ
  • ||
  • ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଶାସକ-ବିରୋଧି : ମମିତା ମେହେର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିଧାନସଭା ଘେରିବ ବିଜେପି
  • ||

ଜେଲ୍ ଅନ୍ତେବାସୀଙ୍କୁ ଗଞ୍ଜେଇ ଯୋଗାଇବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ଜେଲ୍ କର୍ମଚାରୀ

12/02/2020 at 3:45 PM

ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ୧୨।୨: ଜେଲ୍ ଅନ୍ତେବାସୀଙ୍କୁ ଗଞ୍ଜେଇ ଯୋଗାଇବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ଜେଲ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ  । କାର୍ଯ୍ୟରୁ ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ । ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ସୁବର୍ଣ୍ଣପୁର ଜିଲ୍ଲା ସୋନପୁର ଉପ କାରାଗାରରେ । ଅନ୍ତେବାସୀଙ୍କୁ ଗଂଜେଇ ଯୋଗାଇ ଦେଉଛନ୍ତି ନିଜେ ଜେଲ୍ କର୍ମଚାରୀ । କଏଦୀମାନଙ୍କୁ ଗଞ୍ଜେଇ ସହ ଚିଲମ ଯୋଗାଇ ଦେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । 

ୱାର୍ଡର ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାର ନାୟକ ଗଞ୍ଜେଇ ଓ ଚିଲମ ଧରି ଭିତରକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଜେଲର ମୁଖ୍ୟ ୱାର୍ଡର ତାଙ୍କୁ  ଚେକ୍ କରିଥିଲେ  । ତାଙ୍କଠାରୁ ୪ଟି ପୁଡିଆ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ ହୋଇଥିଲା  । ଏନେଇ  ଜେଲ୍ ତରଫରୁ ସୋନପୁର ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି  । ସୋନପୁର ଟାଉନ୍ ପୋଲିସ ୱାର୍ଡରଙ୍କ ନାମରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଅନୁସନ୍ଧାନ କରୁଥିବାବେଳେ  ସବ୍ ଜେଲର ସତ୍ୟନାରାୟଣ ବେହେରା ସଂପୃକ୍ତ ୱାର୍ଡରଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

ତେବେ ଏଠାରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ଯେ, ଜେଲରମାନେ ଯଦି ବେଆଇନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ତାହେଲେ ଜେଲର ସୁରକ୍ଷା ଦାୟିତ୍ବ କାହାକୁ ଦେବେ ।

   Related Posts