Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଟିକାକରଣ ଏକ କୋଟି ପାର, ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଲା ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଦିନକରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ୪୫୮୭ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ , ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୬୭୧ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଜୁନ ୨୪ରେ ବୈଠକ ଡାକିଲେ କଂଗ୍ରେସ ହାଇକମାଣ୍ଡ ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧି, ଦଳୀୟ କନ୍ଦଳ ନେଇ ହେବ ମାନସମନ୍ଥନ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ବ୍ରାଉନସୁଗାର ସେବନକୁ ବିରୋଧ କରିବାରୁ ମାରଣାସ୍ତ୍ର ଧରି ଗୋଡାଇଲେ ଯୁବକ, ୩ ଗିରଫ, ୧୦ ଗ୍ରାମ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍ ଦ୍ବାରା କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ଅନେକ ଅର୍ଗାନ୍ ରହୁନି ସୁରକ୍ଷିତ – ଡିଏମଇଟି
  • ||
  • ୫୦ ନେତାଙ୍କୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଫୋନ୍ : ‘ଆପଣଙ୍କ ଟିକେଟ୍ କନଫର୍ମ୍, ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୁଅ’
  • ||
  • ଇଟ୍ଟାନଗର : ପୁଣି ଥରିଲା ଅରୁଣାଞ୍ଚଳ ପ୍ରଦେଶ, ଇଟ୍ଟାନଗରରେ ଭୂକମ୍ପ ଝଟ୍‌କା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ନୂଆ ଗାଇଡ୍ ଲାଇନ୍ ଅନୁଯାୟୀ ବ୍ୟବହାର ହେବ ଷ୍ଟେରଏଡ୍ – ନିରଞ୍ଜନ ମିଶ୍ର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦ୍ବିତୀୟ ଲହର ଅପେକ୍ଷା ତୃତୀୟ ଲହର ପ୍ରଭାବ କମ୍, ତଥାପି ଜୋରଦାର କରିବାକୁ ପଡିବ ଟିକାକରଣ – ଜନସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ପାଟଣା : ଘରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ କାମୁଡିଦେଲା ସାପ, ଚାଲିଗଲା ମହିଳାଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ବିକାଶ ଦୁବେ ମାମଲା : ବ୍ରିଟେନରେ ଡୁପ୍ଲେକ୍ସ ଫ୍ଲାଟ ଏବଂ ଦୁବାଇରେ ଭିଲ୍ଲା କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ ଜୟ ବାଜପେୟୀ

22/07/2020 at 12:59 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୨।୭: ବିକାଶ ଦୁବେ ମାମଲାରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଜୟ ବାଜପାଇଙ୍କୁ ପୋଲିସର ପଚରାଉଚରା ସମୟରେ ଅନେକ ନୂଆ ତଥ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ଜୟ ବ୍ରିଟେନରେ ଏକ ଡୁପ୍ଲେକ୍ସ ଫ୍ଲାଟ ଏବଂ ଦୁବାଇରେ ଏକ ଭିଲ୍ଲା ନେବାକୁ ଯାଉଥିଲେ । ଏଥିପାଇଁ ସେ ବିକାଶ ଦୁବେଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ କଥା ହୋଇଥିଲେ । ଜୟ ସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଛୁଟିରେ ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଏବଂ ଦୁବାଇ ଯାଉଥିଲେ ।

ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିବା ତଥା ଆର୍ମସ ଆକ୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଜୟଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଜେଲ ପଠାଇଛି । ତାଙ୍କୁ ୧୫ଦିନ ହେବ ପଚରାଉଚରା କରାଯାଉଥିଲା । ତାଙ୍କର ଏବଂ ବିକାଶ ଦୁବେଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବ୍ୟାଙ୍କ କାରବାର କାଗଜପତ୍ର ମଧ୍ୟ ପୋଲିସକୁ ମିଳିଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ବିକାଶ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜମା କରିଥିଲେ । ଏହାର କାଗଜପତ୍ର ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଜବତ କରିଛି । ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଜୟ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ବ୍ରିଟେନର ଏକ ଡୁପ୍ଲେକ୍ସ ଫ୍ଲାଟ ଏବଂ ଦୁବାଇର ଏକ ଭିଲ୍ଲା ନେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ସେ ବିକାଶଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ କିଛି ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ କହିଥିଲେ ।

ଜୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିକାଶଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଛୁଟି କଟାଇବା ପାଇଁ ଦୁବାଇ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଯଦି ଆମର ନିଜସ୍ବ ଘର ଅଛି, ତେବେ ରହିବା ଏବଂ ଖାଇବାରେ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ ନାହିଁ । ବିକାଶ ଭିଲ୍ଲାରେ ରାଜି ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଦୁହେଁ ଏକାଠି କାମ କରି ଏକ ବିନିଯୋଗ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲେ ।

ଜୟଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ବିକାଶ ପାଞ୍ଚ ଲକ୍ଷ ଡିପୋଜିଟ୍ କରିଥିଲେ । ଏହା ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ପାଇଁ ଏକ ବଡ ପ୍ରଶ୍ନ । କେଉଁଥି ପାଇଁ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ପାଞ୍ଚ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦିଆଯାଇଥିଲା । ପୋଲିସ ଏହାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି । ଏହି ମାମଲା ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଆୟକର ବିଭାଗକୁ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଛି ।

   Related Posts