Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଗସ୍ତ ପାଇଁ ୧୮ ଜଣିଆ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷିତ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ କେଉଁ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମିଳିଲା ସ୍ଥାନ
  • ||
  • ରୋହିତ ଶର୍ମା ହେଲେ ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର ନୂତନ ଦିନିକିଆ ଅଧିନାୟକ, ବିରାଟଙ୍କୁ କେବଳ ଟେଷ୍ଟ ଦାୟିତ୍ଵ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ମାପ ଓ ଓଜନ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ଆଦାୟ ହୋଇଛି ୨ କୋଟି ୮୩ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା : ମନ୍ତ୍ରୀ ରଣେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତାପ ସ୍ବାଇଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡିସେମ୍ବର ୯ରେ ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ କରିବ ବିଜେପି ଯୁବମୋର୍ଚ୍ଚା : ଇରାଶିଷ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଡ୍ରଗ୍ସ ମାଫିଆ ଶେଖ୍ ଆଜବାହାର ବାଲେଶ୍ଵର କୋର୍ଟରେ ହାଜର, ରାଜ୍ୟ ବାହାରେ ସମ୍ପତ୍ତି ଥିବା ନେଇ ମିଳିଛି ପ୍ରମାଣ
  • ||
  • ଅନୁଗୋଳ : ଆଖୁ ଖାଇବାକୁ ଆସି କୂଅରେ ଖସିପଡିଲା ଭାଲୁ, ବନ ବିଭାଗ କଲା ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଏସଟିଏଫ୍‌ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ରେ ବନ୍ୟପ୍ରାଣୀ ମାଫିଆ, ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲା ମୋଷ୍ଟ ୱାଣ୍ଟେଡ ତାଲିକା
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ : ତାମିଲନାଡୁ କୁନ୍ନୁରରେ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାଓ୍ବତଙ୍କ ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୃଷି ଋଣ ଛାଡ ସହ ଫସଲ କ୍ଷୟକ୍ଷତି ଲାଗି ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ୟାକେଜ ଦାବି କଲା କଂଗ୍ରେସ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାର ବଢିବ ଶକ୍ତି, ଚାନ୍ଦୀପୁର ଘାଟିରୁ ‘ବ୍ରହ୍ମୋସ’ର ସଫଳ ପରୀକ୍ଷଣ
  • ||

ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ପାଇଁ ୪ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଷଡଯନ୍ତ୍ର ରଚିଥିଲା ଜଗନ୍ନାଥ, ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ଯାଇଥିଲା ସିନ୍ଦୁର ଫରୁଆ

21/07/2021 at 3:04 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୨୧।୭: ଭୁବନେଶ୍ବର ଭୀମଟାଙ୍ଗୀରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ସାହୁଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ଗୁମର ଫିଟିଛି । ଏମ୍ସରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିବା ହତ୍ୟା ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଗନ୍ନାଥ ପ୍ରଧାନଙ୍କୁ ଜେରା ବେଳେ ପଦାକୁ ଆସିଛି ସତ । ଜେରା ବେଳେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ପୋଲିସ ଆଗରେ ସ୍ବୀକାର କରିଛି ଜଗନ୍ନାଥ । ସୁଇସାଇଡ୍ ନୋଟ୍ ମଧ୍ୟ ନିଜେ ଲେଖିଥିବା ଜଗନ୍ନାଥ ସ୍ବୀକାର କରିଛି । ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ପାଇଁ ୪ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସେ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ର କରିଥିଲା ।

ଘଟଣା ଦିନ ସକାଳୁ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲା ଜଗନ୍ନାଥ । ସାଙ୍ଗରେ କୋଲ୍ଡ ଡ୍ରିଙ୍କ୍ସ, ବିଷ, ଛୁରୀ ଓ ସିନ୍ଦୁର ନେଇ ଯାଇଥିଲା ବୋଲି ଜେରା ବେଳେ କହିଛି ଦଗନ୍ନାଥ ।  ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଯିବା ପରେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଘରେ ପଶିଥିଲା ଜଗନ୍ନାଥ  ।  ପଡିଶା ଘର ଲୋକ ଦହିବାର ଦେବାକୁ ଆସିଥିବା ବେଳେ ବାଥରୁମରେ ଜଗନ୍ନାଥ ଲୁଚି ଯାଇଥିଲା  ।

ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ପୁଅକୁ ପଡିଶା ଘର ଲୋକ ନେଇଯିବା ପରେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ବାହା ହେବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲା ଜଗନ୍ନାଥ । କିଛି ସମୟ ଯୁକ୍ତି ତର୍କ ପରେ ଛୁରୀରେ ବେକ କାଟି ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା । ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଫଟୋ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କ ନିକଟକୁ ପଠାଇ ନିଜେ ବିଷ ପିଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲା ଜଗନ୍ନାଥ ।  ତେବେ ଦହିବରା ପାଇଁ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ପୁଅର ଜୀବନ ବଞ୍ଚିଯାଇଥିବା କୁହାଯାଉଛି ।

ଉଲ୍ଲେଖଯଗ୍ୟ ଯେ, ଗତ ୫ତାରିଖରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ଭୀମଟାଙ୍ଗୀର ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ଅତି ନିର୍ମମ ଭାବେ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ଜଗନ୍ନାଥ ପ୍ରଧାନ । ଏହାପରେ ନିଜେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲା । ଘଟଣା ପରଠାରୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଜଗନ୍ନାଥକୁ ପ୍ରଥମେ କ୍ୟାପିଟାଲ ହସ୍ପିଟାଲ ପରେ ଏମ୍ସରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ଏମ୍ସରୁ ଡିସଚାର୍ଜ ହେବା ପରେ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କୁ ଏୟାରଫିଲ୍ଡ ଥାନାରେ ଜେରା ଚାଲିଛି । ଜଗନ୍ନାଥକୁ ଏସିପି ଓ ଆଇଆଇସିଙ୍କ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଟିମ୍ ଜେରା କରୁଥିବା ନେଇ ଡିସିପି ଉମାଶଙ୍କର ଦାଶ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts