Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଜଗନ୍ନାଥ ଧାମ ସୁପର ଷ୍ଟ୍ରକଚରର ୧୮ କୋଟି ଠକେଇ ମାମଲା: ଜେଲ୍ ଗଲେ ୨ ଜଣ ଠକ, ଫେରାର୍ ଲୋକଙ୍କୁ ବାନ୍ଧିବା ପାଇଁ ଚଢଉ ଜାରି

7/12/2020 at 8:10 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୦୭।୧୨: ଜଗନ୍ନାଥ ଧାମ ସୁପର ଷ୍ଟ୍ରକ୍‌ଚରର ୧୮ କୋଟି ଟଙ୍କା ଠକେଇ ମାମଲାରେ ପୁଲିସର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ। ଅଟକ ଥିବା ୨ ଠକଙ୍କୁ ପୁଲିସ ଗିରଫ କରି ଜେଲ୍‌ ହାଜତକୁ ପଠାଇଛି ପୁଲିସ। ସେମାନେ ହେଲେ ପଟିଆ ଏର୍‌କନ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ୍‌ରେ ରହୁଥିବା ପ୍ରଭାସ ଚନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ର(୫୬) ଏବଂ ରୁଦ୍ର ଦାଶ(୫୭)। ପ୍ରଭାସ ଚନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ର ଜଣେ ପୂର୍ବତନ ନୌସେନା ଅଧିକାରୀ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ରୁଦ୍ର ଦାଶ କାମୟାବ ଟିଭିର ପୂର୍ବତନ ସିଇଓ ବୋଲି ଜଣା ପଡ଼ିଛି। ଏହି ଠକେଇରେ ସଂପୃକ୍ତ ଅନ୍ୟ ୨ ପ୍ରତୀକ କର ଏବଂ ଲୋକନାଥ ସୂର୍ଯ୍ୟନାରାୟଣ ମିଶ୍ର ଏବେ ଫେରାର୍‌ ଅଛନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ପାଇଁ ପୁଲିସ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢ଼ଉ ଚଳାଇଛି ।

ନୂଆପଲ୍ଲୀ ସ୍ଥିତ ଜଗନ୍ନାଥ ଧାମ ସୁପରଷ୍ଟ୍ରକ୍‌ଚର ପ୍ରା.ଲିଃ ନାମକ ସଂସ୍ଥାର ମ୍ୟାନେଜିଙ୍ଗ ଡାଇରେକ୍ଟର ହେଉଛନ୍ତି ନନ୍ଦକିଶୋର ବେହେରା। ସେ ତାଙ୍କର ୪ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ସଂସ୍ଥା ବୁଝାବୁଝି କରିବା ଦାୟିତ୍ୱ ଦେଇଥିଲେ । ହେଲେ ୨୦୧୫-୧୬ ଓ ୨୦୧୬-୧୭ ନନ୍ଦକିଶୋରଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିର ସୁଯୋଗ ନେଇ ୪ ବନ୍ଧୁ ତାଙ୍କ ଡିଜିଟାଲ ସିଗ୍ନେଚର ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍‌(ଡିଏସ୍‌ସି) ଚୋରାଇ ନେଇ ସଂସ୍ଥାରୁ ୧୮ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଆତ୍ମସାତ କରିନେଇଥିଲେ । ଏପରିକି ଜାଲିଆତି କରି ସଂସ୍ଥାର ସମସ୍ତ କାଗଜପତ୍ର ସେମାନଙ୍କ ନାମରେ କରାଇ ନେଇଥିଲେ । ଠକାମୀର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ନନ୍ଦକିଶୋର ବାରମ୍ବାର ନୂଆପଲ୍ଲୀ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରି ଫେଲ ମାରିବା ପରେ କୋର୍ଟର ଆଶ୍ରୟ ନେଇଥିଲେ ।

   Related Posts