Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ଟେଷ୍ଟରୁ ବାଦ୍ ପଡିଲେ ଜାଡେଜା, ଚତୁର୍ଥ ଇନିଂସରେ ଏହି ସର୍ତ୍ତରେ କରି ପାରନ୍ତି ବ୍ୟାଟିଂ

10/01/2021 at 4:27 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୦।୦୧: ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷ ସିଡନୀରେ ଖେଳାଯାଉଥିବା ତୃତୀୟ ଟେଷ୍ଟରେ ଶନିବାର ଆଙ୍ଗୁଠି ଭାଙ୍ଗି ଯିବାରୁ ଭାରତୀୟ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷ ଶେଷ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍‌ରୁ ବାଦ୍ ପଡିବା ସହିତ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ଆଗାମୀ ସିରିଜ୍‌ର ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ଟେଷ୍ଟରୁ ମଧ୍ୟ ଦଳରୁ ବାହାରି ଯାଇଛନ୍ତି। ଭାରତର ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ ବ୍ୟାଟିଂ ସମୟରେ ମିଚେଲ ଷ୍ଟାର୍କଙ୍କ ସଟ୍‌ ପିଚ୍ ବଲ୍ ଜାଡେଜାଙ୍କ ବାମହାତର ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ବାଜିଥିଲା। ଆହତ କାରଣରୁ ସେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ଦ୍ଵିତୀୟ ଇନିଂସରେ ବୋଲିଂ କରି ପାରିନଥିଲେ।

ଭରାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ(ବିସିସିଆଇ)ର ମଧ୍ୟସ୍ଥ ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ପ୍ରଥମ ଦୁଇଟି ଟେଷ୍ଟରୁ ବାଦ୍ ପଡିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ସୁସ୍ଥ ହେବାକକୁ ଚାରିରୁ ଛଅ ସପ୍ତାହ ସମୟ ଲାଗିପାରେ। ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ଚାରି ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜ୍‌ ଫେବୃଆରୀ ୫ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ପ୍ରଥମ ଓ ଦ୍ଵିତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ଚେନ୍ନାଇରେ ଖେଳାଯିବ। ସିଡନୀ ଟେଷ୍ଟର ପ୍ରଥମ ଇନିଂସରେ ଜାଡେଜା ୪ ଓ୍ଵିକେଟ୍  ନେବା ସହ ଅପରାଜିତ ୨୮ ରନ କରିଥିଲେ।

ସିଡନୀ ଟେଷ୍ଟରେ ଆବଶ୍ୟକ ପଡିଲେ ସେ ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ ଲଗାଇ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବେ। ଭାରତୀୟ ଦଳର ବରିଷ୍ଠ ଖେଳାଳି ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ଵିନ କହିଛନ୍ତି କହୁଣୀରେ  ଆଘାତ ଲାଗିଥିବା ଋଷଭ ପନ୍ତ ଦ୍ଵିତୀୟ ଇନିଂସରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବେ। ପାଟ୍ କମିନ୍ସଙ୍କ ବଲ୍ ତାଙ୍କ କହୁଣୀରେ ବାଜିଥିଲା। ଏହା ପରେ ଜାଡେଜା ଓ ପନ୍ତଙ୍କୁ ସ୍କାନ ପାଇଁ ନିଆଯାଇଥିଲା। ସେଥିରୁ ପନ୍ତଙ୍କ ଆଘାତ ଗୁରୁତର ନଥିବା ଜଣା ପଡିଛି।

   Related Posts