Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଜେଡିରେ ମିଶିବେ ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀ, କହିଲେ ନବୀନଙ୍କ ହାତମୁଠା ଟାଣ କରିବି
  • ||
  • ଆଇଆଇଟି ଜମ୍ମୁର ନୂତନ ଗୃହ ଲୋକାର୍ପଣ କରିବେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହ, ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ କେନ୍ଦ୍ର ଶିକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୪୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୫୬୧ ମୃତ
  • ||
  • ଚିଲିକାକୁ ଆସିଲେଣି ବିଦେଶୀ ପକ୍ଷୀ, ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ବନ ବିଭାଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ହିଂସାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଶିଷ ମିଶ୍ରାଙ୍କୁ ଡେଙ୍ଗୁ, ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • କମୁଛି ତାପମାତ୍ରା, ଦାରିଙ୍ଗିବାଡିରେ ୧୧ ଡିଗ୍ରୀକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ସୁପର ସଣ୍ଡେରେ ସୁପର ମୁକାବିଲା : ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ହାଇଭୋଲଟେଜ୍ ଫାଇଟ୍
  • ||

ଭଙ୍ଗା ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ବି ଖେଳିବାରୁ ରାଜି ଥିଲେ ଜାଡେଜା, କହିଲେ- ‘ଦଳର ଆବଶ୍ୟକତା ସମୟରେ ବାହାନା ଚଳିବ ନାହିଁ’

24/01/2021 at 9:09 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୪/୦୧: ଭାରତୀୟ ଦଳର ଅଲରାଉଣ୍ଡର ରବିନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ସିରିଜରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ । ସେ ଉଭୟ ବ୍ୟାଟ୍ ଓ ବଲରେ ଦଳ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିଲେ । ତେବେ ସେ ଆହତ ଜନିତ କାରଣରୁ ବ୍ରିସବେନ୍ ଟେଷ୍ଟରୁ ବାଦ୍ ପଡିଥିଲେ । ଜାଡେଜାଙ୍କ ମତ କିନ୍ତୁ ଅଲଗା । ଦଳର ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ କୌଣସି ବାହାନା ଚଳିବ ନାହିଁ ବୋଲି ସେ କୁହନ୍ତି । ସିଡନୀ ଟେଷ୍ଟରେ ସେ ଭଙ୍ଗା ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟାଟିଂ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିବା କହିଛନ୍ତି ।

ଦଳରେ ଅନେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଖେଳାଳି ଆହତ ହେବା ପରେ ବି ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ପରାସ୍ତ କରି ବର୍ଡର ଗାଭାସ୍କର ଟ୍ରଫି ଉପରେ କବଜା କରିଥିଲା । ୪ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ସିରିଜରେ ଦଳ ୨-୧ରେ ବିଜୟୀ ହୋଇଥିଲା । ଆଡିଲେଡରେ ୩୬ ରନରେ ପରାସ୍ତ ହୋଇଥିଲେ ବି ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ମେଲବର୍ଣ୍ଣରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ସହ ବ୍ରିସବେନ୍ ବିଜୟ ସହ ସିରିଜ ହାତେଇଥିଲା ।

ମେଲବର୍ଣ୍ଣ ଟେଷ୍ଟରେ ଅଧିନାୟକ ଆଜିଙ୍କ୍ୟ ରାହାଣେ ଓ ଜାଡେଜା ଉପଯୋଗୀ ପାର୍ଟନରସିପ୍ କରିଥିଲେ । ଜାଡେଜା ୫୭ ରନ୍ କରିଥିଲେ । ଏହାସହ ସିଡନୀ ଟେଷ୍ଟରେ ୪ଟି ଓ୍ୱିକେଟ୍ ମଧ୍ୟ ନେଇଥିଲେ ।ଏପରିକି ୨୮ ରନ୍ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଆଙ୍ଗୁଠିରେ ଆଘାତ ଲାଗିଥିଲା ଓ ସେ ଟେଷ୍ଟରୁ ବାଦ୍ ପଡିଥିଲେ ।

ଜାଡେଜା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଆଡିଲେଡରେ ପରାସ୍ତ ପରେ ଦଳ ସମସ୍ୟାରେ ଥିଲା । ଆମକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଦରକାର ଥିଲା । ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ବୋଲିଂ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଥିଲା । ଦଳର ବୈଠକରେ ଏହା ଉପରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା । ସିରିଜକୁ ଭାରତ ତିନି ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ଭାବେ ଦେଖିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ପଡିଆରେ ପରସ୍ପର ପ୍ରତି ବିଶ୍ୱାସ ବଢାଇବେ ବୋଲି ସେମାନେ ଭରସା ଦେଇଥିଲେ । ଯାହା ପରେ କାମ ଦେଇଥିଲା ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts