Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୦୭କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୯୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୪୮୬୮୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୬୨୧ ମୃତ
  • ||
  • ମଝି ସମୁଦ୍ରରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଧକ୍କା ହେଲା ୨ ଜାହାଜ
  • ||
  • ବାତ୍ୟାର ରୂପ ନେବ ଲଘୁଚାପ ! ଅନୁମାନ ଲଗାଇଲାଣି ଆଇଏମଡି, ରାଜ୍ୟରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ବାଘ ଗଣନା ବେଳେ ମିଳିଲା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା !
  • ||
  • ଶୀତ ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରବିବାର ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ, ବିରୋଧିଙ୍କ ସହ କଥା ହେବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି ଜବଲପୁରର ଫ୍ୟାନ୍, ୮ ଦିନରେ ଆଙ୍କିଛନ୍ତି ୧୦ ଫୁଟର ଚିତ୍ର

21/06/2021 at 5:06 PM

ଜବଲପୁର ୨୧/୦୬: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ରାଜ କରିଥାନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷ ଧରି ସେ ନିଜର ସାମାଜିକ ସେବା ପାଇଁ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ । ତାଙ୍କର ମହାନ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ସହିତ, ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରୁଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମ ସ୍କ୍ରିନରେ ପ୍ରାୟତଃ ଭିଲେନ୍ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ସୋନୁ ସୁଦ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ହିରୋ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି, ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବା ପାଇଁ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଉପାୟ ଅବଲମ୍ବନ କରୁଛନ୍ତି, ଏହିପରି ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ହେଉଛନ୍ତି ଜବଲପୁରର ସୋମିନ ଜୈନ ।

Somin made Sonu's painting

ଜବଲପୁରର ସାରଫା ଅଞ୍ଚଳରେ ରହୁଥିବା ସୋମିନ ଚିତ୍ର ଆଙ୍କିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ସାମାଜିକ ସେବା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇ ସେ ୧୦ ଫୁଟ ଉଚ୍ଚ କାନ୍ଥରେ ସୋନୁଙ୍କ ଏକ ଚିତ୍ର କରିଛନ୍ତି। ଘରର ଛାତ ଉପରେ, ସେ ୮ ଦିନ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରି ସୋନୁଙ୍କ ଏହି ଚିତ୍ର ତିଆରି କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ୍ କରି ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ସୋନୁ ସୁଦ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଏହି ପ୍ରେମ ଦେଖିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହାକୁ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ସେୟାର କରି ଶୀଘ୍ର ଜବଲପୁରକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଛନ୍ତି।

ସୋମିନ ଜୌନ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋନୁଙ୍କୁ ଜବଲପୁରକୁ ଆସିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। ସୋମିନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ଜଣେ ବହୁତ ଭଲ ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ସେ ଏହି ଚିତ୍ରକୁ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ସର୍ଗ କରିଛନ୍ତି। ଏହାପୂର୍ବରୁ ସୋମିନ ଏହି କାନ୍ଥରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ଚିତ୍ର ତିଆରି କରିଥିଲେ, ଯାହା ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଏହି ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି | ଏହି ଚିତ୍ର ଦେଖି ଲୋକମାନେ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବାବେଳେ ସୋମିନଙ୍କ କଳା ମଧ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରୁଛି ।

   Related Posts