Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେଡିରୁ ବହିଷ୍କୃତ ହେଲେ ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଡ କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ୍ ସହିଦ, ୯ଯବାନ ଆହତ
  • ||

ବେସ୍‌କୁ ଯିବା ପାଇଁ ବସ୍ ଅପେକ୍ଷାରେ ଥିଲେ, ଅଚାନକ ମୁଣ୍ଡକୁ ଗୁଳି କରି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ITBPର ଯବାନ

27/06/2020 at 3:30 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୭।୦୬: ଦିଲ୍ଲୀ ସ୍ଥିତ କରୋଲ ବାଗ ଥାନା ପରିସରରେ ଭାରତ ତିବ୍ବତ ସୀମା ପୋଲିସ(ITBP)ର ଜଣେ ଯବାନ ନିଜ ମୁଣ୍ଡରେ ଗୁଳି କରି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ଘଟଣା ଶୁକ୍ରବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଘଟିଛି। ମୃତକ ଯବାନଙ୍କ ନାମ ସନ୍ଦୀପ ଯାଦବ(୩୧)। ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ କୌଣସି ସୁଇସାଇଡ୍‌ ନୋଟ୍‌ ନମିଳିବାରୁ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର କାରଣ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇ ନାହିଁ।

ଡିସିପି ସଞ୍ଜୟ ଭାଟ୍ଟିଆ କହିଛନ୍ତି, ସନ୍ଦୀପ ମୂଳତଃ ଗୋରଖପୁରର ଖଜନି ତହସିଲର କେଭଲତି ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା। ସେ ୨୦୦୯ରେ କନଷ୍ଟେବଲ ରୂପେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ସଂପ୍ରତି ସେ ଆଇଟିବିପିର ୨୨ତମ ବାଟାଲିୟନରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଥିଲେ।

କୁହାଯାଇଛି ଯେ, ସନ୍ଦୀପ ନିଜର ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଶୁକ୍ରବାର ଅରେଞ୍ଜମେଣ୍ଟରେ ଡ୍ୟୁଟି ପାଇଁ କରୋଲ ବାଗ ଅଞ୍ଚଳକୁ ଆସିଥିଲେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ପ୍ରାୟ ୫ଟାରେ ଡ୍ୟୁଟି ସରିବା ପରେ ସାଥୀମାନଙ୍କ ସହ ବେସ୍‌ କ୍ୟାମ୍ପକୁ ଯିବା ପାଇଁ ବସକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଅଚାନକ ନିଜର ଇନସାସ ରାଇଫଲରେ ନିଜ ମୁଣ୍ଡକୁ ଗୁଳି କରି ଦେଇଥିଲେ। ଘଟଣା ସମୟରେ ତୁରନ୍ତ କମାଡେଣ୍ଟ ରାଜନ ବାବୁଙ୍କୁ ଏହାର ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଏହା ସହିତ ମୃତ ଯବାନଙ୍କ ପରିଜନଙ୍କୁ ଏହାର ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି। ତାଙ୍କ ମୃତ ଶରୀରକୁ ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ଲାଗି ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି।

   Related Posts